Dordrecht, Netherlands

Wijkhopper tweede Taxi Innovatieprijs 2018

De Wijkhopper heeft met 30 procent van de stemmen de tweede prijs van de Taxi (TIP) Innovatie Prijs 2018 gewonnen. De TIP is een erkenning van vernieuwende producten en diensten vanuit de en voor de Nederlandse taxisector.
Jordy Nijenhuis | 18 oktober 2018 17:39 | Aangepast op 18 oktober 2018 17:39
Het busje werd begin dit jaar getest als pilot in Dordrecht werd genomineerd voor de prijs. Daar werd in de afgelopen weken veel op gestemd. De Wijkhopper is een vervoersvorm voor wmo-pashouders en 75-plussers in de Drechtsteden.

Het is nog niet precies bekend wanneer de Wijkhopper weer gaat rijden in de Drechtsteden. Dat wordt momenteel onderzocht. De verwachting is dat daar komende weken meer over bekend wordt.

Lees ook

Kapotte leidingen: bewoners Eddingtonweg nog steeds zonder stromend water

Aan de Eddingtonweg in Sterrenburg kunnen dertig huishoudens vrijdag nog steeds niet douchen, doort...

Meer vossen, meer slachtoffers: ‘Bescherm je konijnen en kippen goed’

Het aantal meldingen van dieren die slachtoffer zijn van een vos in Dordrecht neemt toe. Waren het e...

Opgepast: op deze plekken wordt weer volop geflitst

In de eerste vier maanden van dit jaar is er iets meer dan twintigduizend keer geflitst in onze stre...

Container met hout en zaagsel in brand op bedrijventerrein

Woensdagavond heeft de brandweer een brand geblust op Zwijndrechts bedrijventerrein Molenvliet. Op h...

Noortje woont in Zeeland, maar blust branden in Dordt: 'Het is bijna een familie'

Het aantal professionele brandweermedewerkers bestaat in onze regio uit nog geen handjevol vrouwen. ...

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...