gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wijkjongeren zijn Heroes of the Cruyff Courts

Jongeren in Wielwijk organiseren op woensdag 26 april een Cruyff 6vs6 toernooi op het Cruyff Court Wielwijk.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De jongeren volgen een cursus waarbij ze in 8 bijeenkomsten alles van het toernooi organiseren. Niet alleen het speelschema, maar ook het regelen van scheidsrechters, de promotie, de financiën en zelfs de side-events.

Dat doen ze in samenwerking met twee buurtsportcoaches van het Sportbedrijf, die zijn opgeleid tot Cruyff Coach. Het toernooi is bedoeld voor kinderen van 10 tot 12 jaar. Er is een professionele straatvoetballer aanwezig voor de opening van het toernooi om 10.00 uur.

Het programma Heroes of the Cruyff Courts is bedoeld om jongeren een rolmodel te laten zijn voor kinderen in de wijk. Zo krijgen kinderen de kans om de held te worden in hun eigen verhaal.

Lees ook

a16rws

Vrachtwagen met pech: rijstroken weer vrij

Een kapotte vrachtwagen is dinsdagochtend op de A16 bij Zwijndrecht gestrand in de richting van Breda. Drie rijstroken waren daardoor langere tijd dicht.

moestuin Door Eendracht Sterk Papendrecht

Moestuinvereniging vreest voortbestaan als woonwagens komen: 'Onaangenaam verrast'

De toekomst van de volkstuinen bij de Noordhoekse Wiel in Papendrecht is onzeker. De gemeente ziet het terrein namelijk als optie voor mogelijke woonwagenbewoning. Volkstuinvereniging Door Eendracht Sterk (DES) is een petitie begonnen om dat te voorkomen.

businkexplosie

Explosie bij huis, voorgevel raakt beschadigd

Bij een woning aan de Molen de Goliath in Dordrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosief afgegaan. Daarna is brand ontstaan. De voorkant van het huis is beschadigd geraakt.

TukTuk tours - Pieter van Loon

Een elektrische tuktuk om de Dordtse binnenstad te bewonderen: ‘Het roept veel enthousiasme op’

Toeristen rondrijden in een tuktuk om zo de parels van Dordrecht te laten zien. Dat is wat vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon vanaf woensdag officieel in zijn vrije uurtjes gaat doet. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren.

Point Blur_Sep282026_145226

Foutje op snelweg komt bestuurder duur te staan, auto de sloot in

Een bestuurder is maandagmiddag met zijn auto in de sloot beland langs de A27 bij Hoogblokland. Bij het ongeluk waren geen andere voertuigen betrokken.

nieuwlekkerland

Bekladdingen met hakenkruizen in Israëlische vlag, gemeente doet aangifte

Op meerdere plekken in Nieuw-Lekkerland zijn woensdag bekladdingen van Israëlische vlaggen met hakenkruizen aangetroffen. De gemeente Molenlanden heeft aangifte gedaan.