Dordrecht, Netherlands

Wijkkrant Crabbehof wordt magazine

Wijkkrant De Galerij voor inwoners van de wijk Crabbehof verdwijnt. In plaats daarvan komt er een magazine dat niet meer huis aan huis verspreid wordt.
Peter Tromp | 14 maart 2018 17:34 | Aangepast op 14 maart 2018 17:34
Wijkkrantuitgever Tien Plus wil De Galerij aantrekkelijker maken. Een magazine zou meer mensen aanspreken. Bovendien levert dat misschien ook meer vrijwilligers op die mee willen helpen met het schrijven van artikelen.

Het nieuwe magazine verschijnt nog maar vier keer per jaar. Nu komt de krant vijf keer per jaar uit. De huidige oplage van 5000 wordt verlaagd naar 500. Het blad valt ook niet meer bij inwoners in de bus. Voortaan kan je afhalen in diverse winkels.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Lees ook

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...