Dordrecht, Netherlands

Wijkkrant Crabbehof wordt magazine

Wijkkrant De Galerij voor inwoners van de wijk Crabbehof verdwijnt. In plaats daarvan komt er een magazine dat niet meer huis aan huis verspreid wordt.
Peter Tromp | 14 maart 2018 17:34 | Aangepast op 14 maart 2018 17:34
Wijkkrantuitgever Tien Plus wil De Galerij aantrekkelijker maken. Een magazine zou meer mensen aanspreken. Bovendien levert dat misschien ook meer vrijwilligers op die mee willen helpen met het schrijven van artikelen.

Het nieuwe magazine verschijnt nog maar vier keer per jaar. Nu komt de krant vijf keer per jaar uit. De huidige oplage van 5000 wordt verlaagd naar 500. Het blad valt ook niet meer bij inwoners in de bus. Voortaan kan je afhalen in diverse winkels.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Pim (12) beroofd van step: 'Verbijsterd dat anderen spullen stelen van kinderen'

Een 12-jarige jongen is eerder deze maand beroofd van zijn elektrische step in Dordrecht. Hij werd o...

Opmerkelijk: marketingdirecteur Damen treft schikking met OM en krijgt taakstraf

Twee verdachten in de strafzaak tegen Damen hebben een strafbeschikking geaccepteerd. Dat meldt NRC ...

Levenswerk van RTV Papendrecht-vrijwilliger gestolen uit garage: 'Ik kon het gewoon niet geloven'

Voor de 57-jarige Erik Vastenouw uit Papendrecht begon afgelopen weekend dramatisch. Toen hij laat o...

Ander plan Biggetjespark na vondst poep in water: niet dempen, maar verder uitgraven

De gemeente Dordrecht komt met een nieuw plan voor het Biggetjespark in Sterrenburg. De eerder aange...

Regiogenoten kennen eerste tegenstander op WK darts: 'Had slechter gekund'

Wesley Plaisier uit Hendrik-Ido-Ambacht neemt het in de eerste ronde van het WK darts op tegen Lukas...

Beveiliger mishandeld, burgemeester geschokt: 'Dit tolereren we niet!'

Een beveiliger is afgelopen weekend mishandeld bij winkelcentrum Hoog Ambacht. De burgemeester van H...