Dordrecht, Netherlands

Wijkkrant De Poorter bestaat 25 jaar

Wijkkrant De Poorter bestaat 25 jaar. Vrijdagochtend werd in de Blauwe Kamer van de bibliotheek een klein feestje gevierd.
Dennis Koorevaar | 28 februari 2020 17:25 | Aangepast op 28 februari 2020 17:25
Zo heeft de wijkkrant al verschillende discussies losgemaakt, waaronder over het doel van het pand aan de Steegoversloot, de Doelensteyn. Dat plan wat de redactie geschikt vond is volledig van tafel geveegd. Maar de krant verschijnt gemiddeld vijf keer per jaar, wat betekend dat de redactie dieper op een onderwerp kan ingaan dan andere kranten.

Mary Ruisch, hoofdredacteur van de krant, vertelt dat ze regelmatig wordt aangesproken. "Dan ben ik bij de bakker en krijg ik reactie op verhalen. Dan zeg ik dat ze maar een keer langs moeten komen op de redactie, dan kunnen ze zien hoe het gaat."

De ideeën over de toekomst van de wijkkrant zijn nogal verdeeld. Redacteur Ton Delamarre denkt dat de krant over 100 jaar nog wel bestaat. Mary is voorzichtig. "Laten we maar eerst eens kijken waar we over vijf jaar zijn."

Lees ook

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

De twee wethouders die namens GroenLinks in het Dordtse gemeentebestuur zitten keren na de verkiezin...

Celstraf voor Ridderkerker (33) voor het plegen van ernstige zedendelicten met minderjarigen

Een 33-jarige man uit Ridderkerk is veroordeeld tot een celstraf van 4 jaar, waarvan een half jaar v...

Het lijkt wel lente: record na record verbroken door hoge temperaturen

Het zal je vast opgevallen buiten: het voelt meer als lente dan december. Je kan je winterjas thuisl...

Explosief dat werd gevonden in Amstelwijck tot ontploffing gebracht

Het explosief uit de Tweede Wereldoorlog dat onlangs bij bodemonderzoek in de Dordtse Amstelwijck we...

‘Wall of Love’ groeit verder: al duizenden hartjes verzameld van mensen wereldwijd

Kom je ook een fotohartje toevoegen aan de ‘Growing Wall of Love’? Deze muur vol foto's, berichten e...

6,1 miljoen illegale pillen gevonden in loods, burgemeester grijpt in

Burgemeester Marco Oosterwijk heeft een loods in Ridderkerk voor drie maanden gesloten. In oktober w...