Dordrecht, Netherlands

Wijkontbijt moet eenzaamheid in Polderwiel verdrijven

Donderdagochtend was er opnieuw een wijkontbijt, deze keer in het Polderwiel. De maaltijden worden georganiseerd in het kader van #jebentnietalleen.
Alexander Eleveld | 20 februari 2020 15:11 | Aangepast op 20 februari 2020 15:11
Het doel is om eenzaamheid tegen te gaan en mensen met elkaar in contact te laten komen. Dit was ontbijt nummer vijf, mede georganiseerd door Nobel's Brood.

Nobel's Brood organiseert deze maaltijden in verschillende wijken. Dit naar aanleiding van het grote pinksterontbijt van vorig jaar, waar 1000 mensen aan hebben deelgenomen. Zij hebben door middel van hun bijdragen deze wijkontbijtjes mogelijk gemaakt.

"Als je ziet hoe fijn mensen het vinden om met elkaar te zijn en elkaar te spreken, jong of oud, dan is dat super leuk", vertelt Willemijn Nobel. De komende weken zullen er nog meer wijkontbijtjes plaatsvinden in Dordrecht.

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...