Dordrecht, Netherlands

Wijnbrug nog niet klaar, wel weer open

Voetgangers kunnen sinds vrijdag weer volop gebruik maken van de Wijnbrug. In januari werd er begonnen met het restaureren van de pijlers van de burg. De werkzaamheden hadden in april klaar moeten zijn. Door slechte weersomstandigheden is dat termijn niet gehaald.
Petra Scheurwater | 18 mei 2018 20:31 | Aangepast op 18 mei 2018 20:31
Ook het wegdek en de leuning werden de afgelopen maanden aangepakt. Hoewel de brug weer gebruikt kan worden, is het werk nog niet klaar. De werklieden hopen over twee weken de brug weer in stijl op te kunnen leveren.

Lees ook

Bomen Wantijoever mogen gekapt: gemeente kan verder met herstel

Eigenlijk was er in 2019 al een kapvergunning verleend, maar doordat Stichting Het Wantij steeds opn...

En zo staat FC Dordrecht ineens voorlaatste: 'Het is een herhaling van zetten'

Waar FC Dordrecht in de afgelopen weken de sprong richting de middenmoot hoopte te maken, gebeurde ...

Celstraf dreigt voor mannen die stiekem condoom zouden hebben afgedaan: 'Ik voel me vies en onteerd'

“Ik voel me vies en onteerd. Alsof mijn wensen er niet toe deden. Ik ben het zat dat veel mannen d...

'John A. uit Zwijndrecht sleutelfiguur bij White Lives Matter', de actiegroep die racistische leuzen projecteerde op Erasmusbrug

Dat de twee onlangs opgepakte voormannen van de actiegroep White Lives Matter (WLM) de Erasmusbrug i...

Hoe houden we de Drechtsteden bereikbaar? 'Openbaar vervoer is een basisrecht'

De bereikbaarheid van onze regio staat onder druk door marktwerking en daarom is een forse investeri...

Een eetbaar besneeuwd dorp met Kerstmis bij Banketbakkerij van der Hoff

De ouderen onder ons kennen ze misschien nog wel: de winkels die in de jaren 50 en 60 te vinden ware...