Dordrecht, Netherlands

Wijnstraat gedeeltelijk eenrichting

Het stuk van de Wijnstraat tussen de Mattenkade en de Nieuwbrug wordt eenrichtingsweg voor auto’s.
Gert van der Steen | 18 mei 2015 10:24 | Aangepast op 18 mei 2015 10:24
Dat moet de doorstroming van het verkeer van de Noordendijk naar de Grote Markt verbeteren. Bovendien wordt de verkeerssituatie voor voetgangers een stuk veiliger.

De uitvoering van het plan, dat in het Vrekeerstructuurplan van 2013 is opgenomen, bestaat uit het verplaatsen van een bushalte naar de Voorstraat, het plaatsen van borden en aanpassing van parkeerplaatsen.

De gemeente organiseert er een inloopmiddag/avond over op woensdag 20 mei tussen 17.00 en 19.00 uur. Belanghebbenden kunnen dan in kamer 1 van het Stadskantoor terecht.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...

Voedselbank Dordrecht viert éénjarig bestaan met muurschildering en extra hulpverlening

De Dordtse voedselbank aan de Edisonstraat vierde woensdag haar éénjarig bestaan. Ter gelegenheid da...

Dodelijk ongeluk bij onbewaakte spoorwegovergang: risico's waren bekend

De veiligheidsrisico's bij de onbewaakte spoorwegovergang in het Brabantse Hooge Zwaluwe waren beken...

'Neem vrede met de wisselvalligheid van FC Dordrecht'

FC Dordrecht slikt de zesde nederlaag van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Op de Krommedij...

Deze horecaondernemer wint prestigieuze prijs: 'Ik ben ongelofelijk trots'

Alblasserdammer en horecabaas Bjorn van Dijl is tijdens de Entree Awards uitgeroepen tot Horecaonder...