gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wildwest op de A16

Een autobestuurder is na een wilde achtervolging op de A16, gedeeltelijk spookrijdend, aan de politie ontsnapt.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De politie rijdt bij de Drechttunnel achter een auto waarvan de bestuurder van drugshandel wordt verdacht. Ze willen de auto laten stoppen om hem te controleren, maar hij reageert op het stopteken door er in volle vaart vandoor te gaan, richting Breda. Meerdere politie-auto’s gaan achter hem aan. Om die kwijt te raken rijdt de bestuurder de A17 op, tegen het verkeer in. Even verderop gaat hij weer terug naar de A16, ook weer spookrijdend. De politie vindt het op dat moment te gevaarlijk om hem te achtervolgen en besluit hem vanaf de vluchtstrook in de gaten te houden. Maar bij Lage Zwaluwe verliezen ze hem uit het oog en staken de achtervolging. De levensgevaarlijke stunts van de man hebben geen ongevallen veroorzaakt.

Lees ook

1000115100

Snelheidsduivel (20) schuldig aan zware botsing: taakstraf en rijontzegging

Met 107 kilometer per uur racet T.J. de H. (20) over de Burgemeester de Raadtsingel in Dordrecht als plots een taxi van rechts komt. Een crash is onvermijdelijk, de taxichauffeur raakt zwaargewond en kampt nog altijd met de gevolgen. “Ondanks zijn jonge leeftijd had hij al wel behoorlijk wat ervaring op de weg waardoor hij beter had moeten weten”, zegt de rechtbank over De H., die een forse taakstraf en een tijdelijke rijontzegging krijgt.

RolleBollen_2

Al skatend door het Weizigtpark: Rollebollen keert terug met meerdere rolschaatsavonden

Rollebollen keert terug naar Dordrecht. Het rolschaatsevenement werd vorig jaar voor het eerst georganiseerd en dat was volgens de organisatie een groot succes. Daarom wordt nu uitgebreid naar drie avonden Rollenbollen, opnieuw in het Weizigtpark.

pexels-pavel-danilyuk-5858056

Dordtse horeca moet vanaf 1 oktober weer exploitatievergunning hebben

Nieuwe horecaondernemers in Dordrecht hebben vanaf 1 oktober weer een exploitatievergunning nodig. De gemeenteraad heeft besloten deze vergunning opnieuw in te voeren. Voor ondernemers die al een horecazaak hebben, geldt een overgangsregeling.

erikpeeters

Na gedoe om aankoop van huis in verdwijnend dorp, kijken Terrence en Lindsey positief naar de toekomst

Voor even waren Lindsey (31) en Terrence (31) uit Papendrecht eind vorig jaar ‘wereldnieuws’ in Nederland. Het stel haalde alle voorpagina’s toen ze, net nadat ze een huis hadden gekocht in Moerdijk, te horen kregen dat het dorp zou gaan verdwijnen. “We hebben besloten om ons te richten op de toekomst en ons leven niet te laten bepalen door onzekerheid.”

hoogblokland

azc

Nu definitief: op deze twee plekken komen opvanglocaties voor asielzoekers

De gemeente Molenlanden gaat asielzoekers opvangen aan de Melkweg in Bleskensgraaf en aan de Beemdweg in Hoogblokland. Het gaat om een definitief besluit, meldt de gemeente. Het COA gaat de plannen per opvanglocatie nu verder uitwerken.

yv202672593A05427

Goals Vugts en Venema niet voldoende voor zege FC Dordrecht op Al Khaleej

FC Dordrecht leek zaterdag nipt af te rekenen met Al Khaleej uit Saoedi-Arabië, maar in de allerlaatste minuut slikte de club alsnog een tegentreffer: 2-2. Senne Vugts en Nick Venema scoorden in het voorlaatste oefenduel voor de competitiestart.