Dordrecht, Netherlands

Winnaars Dordrecht & Water bekend

Een project om de zelfredzaamheid van mensen op het water te verhogen en een kunstproject rondom brugwachtershuisjes krijgen beiden 10.000 euro. Dat is vanmiddag in Intree bekendgemaakt.
Peter Tromp | 5 oktober 2017 17:11 | Aangepast op 5 oktober 2017 17:11
Voor watergerelateerde projecten was een totale sponsorbijdrage van 25.000 euro beschikbaar gesteld door Havenbedrijf Rotterdam. Een jury beoordeelde de inzendingen.

Het project Aquactief is een samenwerking tussen diverse watersportorganisaties. Dat sprak de jury aan. Met diverse activiteiten, zoals uit een gezonken auto komen, moet op een speelse manier de zelfredzaamheid van Dordtenaren worden vergroot.

Bij het project Brugwachtershuis wordt kunst aangebracht op of rond vijf brugwachtershuisjes.

Naast de twee sponsorbijdragen van 10.000 euro, kregen ook vijf inzenders een bijdrage van ieder 1.000 euro.&t=2s

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...