Dordrecht, Netherlands

Winnaars Kijk mijn wijk op TV Dordrecht

De drie winnende films van het Kijk mijn wijk-filmfestival worden volgende week uitgezonden op TV Dordrecht. De films zijn vorig jaar gemaakt door leerlingen van basisscholen in Dordrecht.
Peter Tromp | 26 februari 2015 15:01 | Aangepast op 26 februari 2015 15:01
Het Kijk mijn wijk-filmfestival vond afgelopen zondag plaats in café/restaurant Merz. Uit de twaalf beste films zijn drie winnaars gekozen. In totaal zijn er 50 films gemaakt door leerlingen van de Wantijschool, de Regenboogschool, de Mariaschool en school Vest. De kinderen hebben vooraf filmlessen gevolgd van Wolken TV.

TV Dordrecht zendt de drie winnende films uit op woensdagmiddag 4 maart na Junior tussen 13.00 en 18.00 uur en op zaterdagochtend 7 maart ook na Junior tussen 6.00 en 12.00 uur.

Foto: kinderen van de Mariaschool hebben hoofdprijs gewonnen.

Lees ook

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

De politie is sinds donderdagavond met spoed op zoek geweest naar een minderjarige jongen en twee mi...

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...

Hulp bij isoleren: na faillissement kan het weer in deze gemeenten

Wie hulp nodig heeft bij het isoleren van zijn of haar woning, kan vanaf maart weer terecht bij zes ...

Azc-demonstranten voelen zich tegengewerkt, burgemeester spreekt dat tegen: ‘Het moest gebeuren’

De actievoerders die dinsdagavond protesteerden tegen asielopvang in de gemeente Molenlanden voelen ...