gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Winst voor FC Dordt

De wedstrijd tegen FC Oss heeft vrijdagavond drie punten opgeleverd voor FC Dordt.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De wedstrijd was nog maar 8 minuten onderweg toen Oss al een voorsprong nam door een goal van Felicitiano Zchusschen, nota bene oud-speler van FC Dordrecht. Die stand bleef op het scorebord, in een fase dat er niet erg veel gebeurde op het veld, totdat in de 27e minuut Dordt vrij gelukkig in balbezit kwam en Janga oog in oog met keeper Xavier Mous de gelijkmaker binnentikte. Even later kwam Dordt op voorsprong,alweer door Janga, na een prima voorzet door nieuweling De Bondt. Die stand werd ook niet lang gehandhaafd; 6 minuten later was het 2-2. Ook deze keer was het weer Zschusschen, die de goal op zijn naam kreeg.

Na rust waren er aan beide kanten een aantal kansen op meer, maar het duurde tot de 82e minuut voor uiteindelijk Bunjaku de eindstand kon bepalen, na een fraai hakballetje van Lumu.

In deze wedstrijd moest FC Dordrecht aanvaller Pisas missen, die naar Roemenië vertrok, maar kon voor het eerst beschikken over Nick de Bondt, die van Go Ahead Eagles werd gehuurd.

Foto: Erwin Spek

Lees ook

foto groepsverkrachting SLI

Snikkend ontkent verdachte (23) rol in groepsverkrachting: 'Zo ben ik niet opgevoed'

"Ik hoor niet in de gevangenis tussen criminelen, ik hoor in de samenleving", snikt F.B. (23). Hij is één van de zes verdachten van een gruwelijke verkrachtingszaak in Sliedrecht, maar zelf ontkent hij. "Ik zit elke avond in mijn cel te huilen."

dronefotopont

Terug in de tijd: bij deze pont kun je over met een papieren abonnementspas

Goed nieuws voor scholieren zonder mobiele telefoon: veerdienst Riveer heeft papieren scholierenabonnementen ingevoerd. Hierdoor kunnen jongeren onder de achttien die nog geen telefoon hebben, gebruik maken van het scholierenabonnement.

webfoto deetossnel

Strijdbaar DeetosSnel terug op hoogste korfbalniveau: ‘We hebben niks te verliezen’

Na zeven jaar afwezigheid viert DeetosSnel/QLS dit weekend de terugkeer op het hoogste korfbalniveau. In de Korfbal League mag de Dordtse club zich meten met de beste ploegen van Nederland, handhaving is de doelstelling. “Wij zijn nu de underdogs.”

De Plucheplakkers

FC Dordrecht vliegt meteen uit de beker, De Plucheplakkers zijn kritisch

FC Dordrecht-fans opgelet: De Plucheplakkers sparen de Schapenkoppen niet in de nieuwste podcast-aflevering. De ploeg zette zichzelf namelijk voor schut bij SC Genemuiden, dat ten koste van de Dordtenaren verder bekerde (3-2). Is het dieptepunt nu bereikt?

reanimatie foto

Voor het eerst oefenen met reanimeren in het ziekenhuis: ‘Het is niet moeilijk’

Wat als iemand bewusteloos is en geen hartslag meer heeft? Het Albert Schweitzer ziekenhuis stond deze week stil bij de Internationale Reanimatiedag. Verpleegkundigen gaven ter plekke tekst en uitleg.

Baggeren

Vaker baggeren voor schoner en gezonder water

Waterschap Hollandse Delta gaat vanaf juni 2027 vaker baggeren in stedelijke gebieden. Dit moet zorgen voor een betere waterkwaliteit en een betere doorstroming van het water in de stad.