gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Winst voor FC Dordt

De wedstrijd tegen FC Oss heeft vrijdagavond drie punten opgeleverd voor FC Dordt.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De wedstrijd was nog maar 8 minuten onderweg toen Oss al een voorsprong nam door een goal van Felicitiano Zchusschen, nota bene oud-speler van FC Dordrecht. Die stand bleef op het scorebord, in een fase dat er niet erg veel gebeurde op het veld, totdat in de 27e minuut Dordt vrij gelukkig in balbezit kwam en Janga oog in oog met keeper Xavier Mous de gelijkmaker binnentikte. Even later kwam Dordt op voorsprong,alweer door Janga, na een prima voorzet door nieuweling De Bondt. Die stand werd ook niet lang gehandhaafd; 6 minuten later was het 2-2. Ook deze keer was het weer Zschusschen, die de goal op zijn naam kreeg.

Na rust waren er aan beide kanten een aantal kansen op meer, maar het duurde tot de 82e minuut voor uiteindelijk Bunjaku de eindstand kon bepalen, na een fraai hakballetje van Lumu.

In deze wedstrijd moest FC Dordrecht aanvaller Pisas missen, die naar Roemenië vertrok, maar kon voor het eerst beschikken over Nick de Bondt, die van Go Ahead Eagles werd gehuurd.

Foto: Erwin Spek

Lees ook

hendrik ido ambacht

Opnieuw vrouw aangerand door man op fatbike in Hendrik-Ido-Ambacht

In Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagavond opnieuw een vrouw aangerand door een onbekende man op een fatbike. Dat gebeurde rond 21:30 uur langs de Krommeweg. Zeven andere vrouwen zijn in de afgelopen weken in de omgeving ook al betast door iemand op een fatbike, maar nog niemand is aangehouden.

opma

Esra Micha (53) is transman: ‘Ik heb jarenlang in mijn huis spiegels afgedekt’

Hij werd geboren als vrouw, maar ging acht jaar geleden verder als man. In gesprek met programmamaker Ad van den Herik is Esra Micha van den Ende (53) open over wat hem tot die keuze leidde. “Ik heb voor mijn gevoel altijd bij de jongens gehoord.”

Point Blur_Jul052026_091920

Lichaam vermiste man (48) gevonden in auto in rivier

Aan de Merwekade in Dordrecht is zaterdag laat in de avond het lichaam aangetroffen van de vermiste Bart Ponte (48). Dat bevestigt de politie zondagochtend.

Screenshot_20260629_104001_Instagram

Opvallend stormfilmpje: vlaggenmast naar de bliksem door onweer

De zware onweersbuien dit weekend zorgden op verschillende plekken in onze streek voor schade. In Hardinxveld-Giessendam was de bliksem ingeslagen in een vlaggenmast, die daardoor vlam vatte. De lokale brandweer deelt op Instagram de bijzondere beelden.

yv202674yv202674A1D01324

FC Dordrecht slikt zes tegengoals in drukbezocht oefenduel met Feyenoord

Het was een commerciële superdag voor FC Dordrecht, maar sportief had de ploeg zaterdagmiddag weinig in te brengen tegen Feyenoord: 0-6. Vier van de zes treffers in het oefenduel vielen voor rust.

foto

Lang niet alle nabestaanden kregen brief over verplaatsen lijken en dit is waarom

Is mijn geliefde wel of niet naar een andere begraafplaats gebracht? Die pijnlijke gedachte overheerst bij nabestaanden van tientallen Dordtse overledenen, die onlangs een brief kregen over de verplaatsing van onvoldoende verteerde lijken. De gemeente wilde de families graag gerichter informeren, maar een administratieve puinhoop zit dat in de weg.