gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Winst voor FC Dordt

De wedstrijd tegen FC Oss heeft vrijdagavond drie punten opgeleverd voor FC Dordt.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De wedstrijd was nog maar 8 minuten onderweg toen Oss al een voorsprong nam door een goal van Felicitiano Zchusschen, nota bene oud-speler van FC Dordrecht. Die stand bleef op het scorebord, in een fase dat er niet erg veel gebeurde op het veld, totdat in de 27e minuut Dordt vrij gelukkig in balbezit kwam en Janga oog in oog met keeper Xavier Mous de gelijkmaker binnentikte. Even later kwam Dordt op voorsprong,alweer door Janga, na een prima voorzet door nieuweling De Bondt. Die stand werd ook niet lang gehandhaafd; 6 minuten later was het 2-2. Ook deze keer was het weer Zschusschen, die de goal op zijn naam kreeg.

Na rust waren er aan beide kanten een aantal kansen op meer, maar het duurde tot de 82e minuut voor uiteindelijk Bunjaku de eindstand kon bepalen, na een fraai hakballetje van Lumu.

In deze wedstrijd moest FC Dordrecht aanvaller Pisas missen, die naar Roemenië vertrok, maar kon voor het eerst beschikken over Nick de Bondt, die van Go Ahead Eagles werd gehuurd.

Foto: Erwin Spek

Lees ook

foto vierdaagse

VIERDAAGSE

Onweer zet streep door start Avondvierdaagse: 'We willen geen risico nemen'

De start van de Dordtse Avondvierdaagse wordt een dag uitgesteld. Vanaf de ochtend tot aan 21.00 uur dinsdagavond geldt voor heel ons land code geel: er wordt gewaarschuwd voor onweer en stevige regenbuien. Bij die buien zijn hagel en windstoten mogelijk.

Nona

Nona wilde niet meer leven, maar staat nu midden in het leven: 'Lieve mensen om me heen'

Het leven van de Dordtse Nona verloopt normaal, tot ze haar vijftiende levensjaar bereikt. Zonder duidelijke oorzaak valt ze in een depressie, kort daarop krijgt ze een eetstoornis. Nona wil euthanasie plegen, maar doet nu, zeven jaar na haar eerste depressieve gedachte, levend en wel haar verhaal.

kookadvies

Dit is waarom het kookadvies nog geen dag duurde: 'Testen op openbare plekken gedaan'

Het liep afgelopen weekend storm bij supermarkten in de regio Rijnmond nadat in het drinkwater in Dordrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht de E. colibacterie, ook wel bekend als de poepbacterie, was vastgesteld. Mensen hamsterden massaal bronwater na een acuut kookadvies van waterbedrijven Evides en Oasen. Uiteindelijk bleek er weinig aan de hand, hoe kan zo snel een belangrijk advies worden ingetrokken?

foto blizz tandarts 1

Budgettandarts voor mensen die het niet breed hebben: ‘Iedereen verdient goede zorg’

Wie door een laag inkomen, angst of onbekendheid nooit zijn of haar gebit laat controleren, kan op termijn flink in de problemen komen. Om die mensen te helpen, is in Ridderkerk de 'budgettandarts' in het leven geroepen. Naar schatting gaan honderden mensen in het dorp niet naar een tandarts, en de Social Store hoopt daar verandering in te brengen.

archieffotopolitie

Vechtpartijen in Brabant na bekerfinale met Zwijndrechtse club

Een bekerfinale tussen voetbalclubs ZVV Pelikaan uit Zwijndrecht en Kozakken Boys uit Werkendam heeft afgelopen weekend voor vechtpartijen in Brabant gezorgd. Eerst ging het mis na de finale in Wijk en Aalburg, later raakte iemand gewond bij een restaurant in Werkendam.

Website

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.