gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Winst voor FC Dordt

De wedstrijd tegen FC Oss heeft vrijdagavond drie punten opgeleverd voor FC Dordt.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De wedstrijd was nog maar 8 minuten onderweg toen Oss al een voorsprong nam door een goal van Felicitiano Zchusschen, nota bene oud-speler van FC Dordrecht. Die stand bleef op het scorebord, in een fase dat er niet erg veel gebeurde op het veld, totdat in de 27e minuut Dordt vrij gelukkig in balbezit kwam en Janga oog in oog met keeper Xavier Mous de gelijkmaker binnentikte. Even later kwam Dordt op voorsprong,alweer door Janga, na een prima voorzet door nieuweling De Bondt. Die stand werd ook niet lang gehandhaafd; 6 minuten later was het 2-2. Ook deze keer was het weer Zschusschen, die de goal op zijn naam kreeg.

Na rust waren er aan beide kanten een aantal kansen op meer, maar het duurde tot de 82e minuut voor uiteindelijk Bunjaku de eindstand kon bepalen, na een fraai hakballetje van Lumu.

In deze wedstrijd moest FC Dordrecht aanvaller Pisas missen, die naar Roemenië vertrok, maar kon voor het eerst beschikken over Nick de Bondt, die van Go Ahead Eagles werd gehuurd.

Foto: Erwin Spek

Lees ook

presentatie-gouden-boekje-2

Wie wordt de volgende kinderburgemeester? Gemeente doet oproep

Wie neemt straks het stokje over van kinderburgemeester Sara Neuteboom? De gemeente Molenlanden is op zoek naar een enthousiaste opvolger.

kiltunneldicht

Kiltunnel in beide richtingen dicht vanwege veiligheidsoefening

De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.

Nieuw project (1)

Steekpartij op straat, man zwaargewond

Een 32-jarige man uit Rotterdam is zondagavond op straat neergestoken in Dordrecht. Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft een 26-jarige verdachte aangehouden en doet onderzoek.

businkziekenhuislekkage

Lekkage in ziekenhuis, behandeling stopgezet

In een technische ruimte van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht is donderdagochtend een lek ontstaan. Daardoor is de angiokamer, een ruimte waar patiënten worden behandeld aan bloedvaten, deze dag niet te gebruiken. Ook is één behandeling stopgezet, aldus het ziekenhuis.

b318f5f3-8b59-422a-bd07-877c8036070b

Let op! Dichte mist, code geel van kracht

Het is mistig deze dinsdagochtend in de streek. Het KNMI heeft code geel afgegeven voor Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en Friesland. Met name het verkeer kan er last van hebben. De mist lost in de tweede helft van de ochtend weer op.

warmtemanifest

Regionale bestuurders willen dat Den Haag knopen doorhakt: 'kansrijke warmteprojecten vallen stil'

Verschillende bestuurders uit onze streek hebben tijdens het Warmtecongres in Eindhoven vorige week een manifest ondertekend. Daarin roepen zij het Rijk op om snel knopen door te hakken, omdat anders projecten voor warmtenetten in de provincie stil komen te liggen.