gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Winst voor FC Dordt

De wedstrijd tegen FC Oss heeft vrijdagavond drie punten opgeleverd voor FC Dordt.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De wedstrijd was nog maar 8 minuten onderweg toen Oss al een voorsprong nam door een goal van Felicitiano Zchusschen, nota bene oud-speler van FC Dordrecht. Die stand bleef op het scorebord, in een fase dat er niet erg veel gebeurde op het veld, totdat in de 27e minuut Dordt vrij gelukkig in balbezit kwam en Janga oog in oog met keeper Xavier Mous de gelijkmaker binnentikte. Even later kwam Dordt op voorsprong,alweer door Janga, na een prima voorzet door nieuweling De Bondt. Die stand werd ook niet lang gehandhaafd; 6 minuten later was het 2-2. Ook deze keer was het weer Zschusschen, die de goal op zijn naam kreeg.

Na rust waren er aan beide kanten een aantal kansen op meer, maar het duurde tot de 82e minuut voor uiteindelijk Bunjaku de eindstand kon bepalen, na een fraai hakballetje van Lumu.

In deze wedstrijd moest FC Dordrecht aanvaller Pisas missen, die naar Roemenië vertrok, maar kon voor het eerst beschikken over Nick de Bondt, die van Go Ahead Eagles werd gehuurd.

Foto: Erwin Spek

Lees ook

a16rws

Vrachtwagen met pech: rijstroken weer vrij

Een kapotte vrachtwagen is dinsdagochtend op de A16 bij Zwijndrecht gestrand in de richting van Breda. Drie rijstroken waren daardoor langere tijd dicht.

scheepvaartbegeleiding

VERKEER

Rijkswaterstaat schrapt scheepvaartbegeleiding in de nacht door personeelstekort

Rijkswaterstaat schrapt vanaf 15 september de nachtelijke begeleiding van schepen in de omgeving van Dordrecht. Dit komt door aanhoudende personeelstekorten. De vaarwegen blijven wel geopend voor alle scheepvaartverkeer.

priveviarijnmond

Voorzitter stichting steekt tienduizenden euro’s in eigen zak: boeren en dove mensen de dupe

De oud-voorzitter van de stichting Stedenband Dordrecht-Bamenda heeft meer dan 40.000 euro van de bankrekening gebruikt voor zichzelf en haar familie. Zij moet van de rechter het geld terugbetalen. De stichting is ernstig gedupeerd. Projecten om boeren en dove mensen te helpen liggen al geruime tijd stil.

foto artikel vuilnisvrouw

Met een grote vrachtwagen door kleine straatjes rijden: Janus doet het voor HVC

Gemiddeld één keer per week wordt in onze streek het ondergrondse afval opgehaald. Met een enorme vuilniswagen trotseert Janus Confurius dagelijks de smalle straatjes van de Dordtse binnenstad. Monique trekt het felgele HVC-hesje aan en rijdt een stuk met Janus mee.

concert grote kerk

Benefietconcert voor restauratie ramen Grote Kerk: ‘Het is de huiskamer van de stad’

De Grote Kerk wordt deze zaterdag tijdens Open Monumentendag omgetoverd tot een spectaculaire concertzaal vanwege een benefietconcert. De opbrengst gaat naar de restauratie van de glas-in-loodramen. “Het is klassiek, maar het heeft wel iets wat iedereen mooi vindt”, zegt Arno de Ligt, bestuurslid van de Vrienden van de Grote Kerk.

politiestock

Verdachten schietpartij waarbij Dordtenaren gewond raakten langer vast

De politie heeft twee mannen opgepakt na een schietpartij, waarbij twee Dordtenaren gewond raakte. Zij blijven zeker veertien dagen langer vastzitten, meldt de politie.