Dordrecht, Netherlands

Wissel bij keeperstrainers FC Dordrecht

De keeperstrainer van FC Dordrecht, Arben Kasolli, verlaat het Dordtse voetbalteam. De trainer verhuist naar Albanië. Zijn werkzaamheden worden overgenomen door Maik van den Kieboom. Hij komt het trainersteam versterken.
Isabel Pijnappels | 13 januari 2021 12:01 | Aangepast op 13 januari 2021 12:01
Arben Kasolli tekende in 2019 voor twee jaar bij FC Dordrecht. Daarvoor was hij werkzaam bij Almere City, ADO Den Haag en Ajax. In het buitenland werkte hij voor Fulham en bij Faisaly in Jordanië en Hajer in Saoudi-Arabië.

Keeperstrainer Maik van den Kieboom komt over van NAC Breda. De keeper was al eerder in het betaald voetbal actief, hij speelde twintig wedstrijden voor FC Eindhoven, als huurling van RKC Waalwijk.

FC Dordrecht laat op Twitter weten dat de wedstrijden van de Dordtse voetbalclub ook de derde periode live te zien zijn op @ESPNnl.

Lees ook

Verbouwing van dit pand kan beginnen: raad stemt in met miljoenenbedrag

De voorbereidingen voor een grondige verbouwing van een bedrijfspand aan de Havenstraat in Ridderker...

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Onbekenden hebben deze week eieren tegen de ramen van de asielopvang voor minderjarigen in Papendrec...

Abdalla valt in slaap en rijdt voetganger dood, rechter geeft hem celstraf

Dordtenaar Abdalla S. is veroordeeld tot één jaar cel en een rijontzegging van drie jaar. De 36-jari...

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

De politie is sinds donderdagavond met spoed op zoek geweest naar een minderjarige jongen en twee mi...

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...