gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wisselende reacties op extra weekmarkt

e85bb6782db94597cf070750fc99053b

Een drukte van belang op het Statenplein, de weekmarkt was speciaal voor kerst ook op dinsdag te bezoeken.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Een bezoeker zegt het heel fijn te vinden dat er een extra marktdag is. “Zo voor de kerst kan ik toch nog verse producten kopen die ik in de winkel niet kan krijgen. Het is een uitkomst voor de late kopers.” Een ander vindt het niet zo nodig. “Het is erg rustig. Ik kom hier voor een kippenpoot, maar voor kerstinkopen kom ik niet, die heb ik van het weekend al gedaan.”


Voor de marktkooplui was de extra marktdag een mooi moment om nog even de omzet van het jaar op te krikken. Althans, dat zou je denken.


“Ik heb weinig extra omzet gemaakt, ik denk dat de meeste mensen toch al eerder de kerstinkopen hebben gedaan. Daarbij werkt het weer ook niet echt mee”, vertelt een van de marktlieden.

Lees ook

PSX_20261025_023824

Schade aan ruit na explosie bij rijtjeshuis in Zwijndrecht

Bij een woning in Zwijndrecht is in de nacht van zaterdag op zondag een explosie geweest. Er ontplofte iets bij de voordeur. Daardoor sneuvelde een ruit. Niemand raakte gewond.

fotovandriel

Man (56) aangehouden voor online bedreigen burgemeester

Er is opnieuw een man aangehouden voor het online bedreigen van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel. Hij moet een boete van 1300 euro betalen.

oplichting oudere man

Ouderen in de hele streek slachtoffer van oplichter Abdul W.: drie jaar cel

Agent, bankmedewerker en pakketbezorger: Abdul W. (24) was het allemaal. In verschillende gemeenten in onze regio was hij betrokken bij oplichting van ouderen, nu is hij veroordeeld tot drie jaar cel. Hij is al eerder veroordeeld voor oplichting, maar ging direct na zijn vrijlating meermaals in de fout.

businkoverledenpersoon

Politie vindt overleden persoon in huis

In een huis aan de Pluvierstraat in Dordrecht is zondagavond een overleden persoon gevonden. Wat er precies is gebeurd, is nog onduidelijk.

IMG_4247

Hek op dijk bij azc keer op keer vernield, cameratoezicht ‘niet proportioneel’

Het hek op de Wieldrechtse Zeedijk, tussen het asielzoekerscentrum en de huizen op de Dordtse dijk, is voor de zoveelste keer vernield. Het gemeentebestuur overweegt een sterker hek, maar cameratoezicht is volgens burgemeester Nanning Mol niet proportioneel. “Daar moet je echt wel wat meer voor kunnen aantonen, dit is geen plek van overlast.”

rtvpapendrechtgemeenteraad

'Brede middencoalitie' moet Papendrecht gaan besturen, zonder PVV

De informateurs in Papendrecht adviseren om een brede middencoalitie bestaande uit VVD, CDA, PRO, D66, ChristenUnie en PAB te gaan vormen. Zo’n coalitie zou kunnen steunen op 12 van de 23 zetels. De PVV werd de grootste partij bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart, maar komt dus niet in deze plannen voor.