gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wisselende reacties op extra weekmarkt

e85bb6782db94597cf070750fc99053b

Een drukte van belang op het Statenplein, de weekmarkt was speciaal voor kerst ook op dinsdag te bezoeken.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Een bezoeker zegt het heel fijn te vinden dat er een extra marktdag is. “Zo voor de kerst kan ik toch nog verse producten kopen die ik in de winkel niet kan krijgen. Het is een uitkomst voor de late kopers.” Een ander vindt het niet zo nodig. “Het is erg rustig. Ik kom hier voor een kippenpoot, maar voor kerstinkopen kom ik niet, die heb ik van het weekend al gedaan.”


Voor de marktkooplui was de extra marktdag een mooi moment om nog even de omzet van het jaar op te krikken. Althans, dat zou je denken.


“Ik heb weinig extra omzet gemaakt, ik denk dat de meeste mensen toch al eerder de kerstinkopen hebben gedaan. Daarbij werkt het weer ook niet echt mee”, vertelt een van de marktlieden.

Lees ook

 De bronzen vrouw op het oorlogsmonument is gestolen

Gemeente verwijdert bronzen beelden na diefstallen: 'Uit voorzorg'

De gemeente Ridderkerk heeft besloten uit voorzorg een aantal bronzen beelden weg te halen uit de openbare ruimte. De reden hiervoor is dat in de afgelopen tijd meerdere bronzen voorwerpen zijn gestolen. Ook is er een poging tot diefstal geweest.

hermanj

Deze straat heet, na veroordeling Herman J., weer officieel 'Lage Kade'

De Lage Kade is 'terug' in Hendrik-Ido-Ambacht. De straat werd jarenlang vernoemd naar ex-burgemeester Herman J., maar door zijn veroordeling voor kinderpornobezit kreeg de kade een andere naam.

dji_fly_20250712_172056_366_1752333695458_photo_optimized

Steiger rond toren Grote Kerk vanwege grootschalige restauratie

De gemeente Dordrecht begint volgende week aan het inrichten van de bouwplaats rondom de Grote Kerk. Ook wordt vanaf dan een steiger opgebouwd rondom de toren van kerk: een klus die ruim twee maanden gaat duren.

businkautobrandwillemmarisstraat

Metershoge vlammen slaan uit auto

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Dordrecht. Toen de brandweer arriveerde, sloegen de vlammen uit het voertuig.

Simav-48

3D-spel van molenstichting genomineerd voor prijs

Molenstichting SIMAV (Stichting tot Instandhouding van Molens in de Alblasserwaard en de Vijfheerenlanden) is genomineerd voor de VriendenLoterij Molenprijs 2026. De stichting maakt kans op 50.000 euro met het educatieve project ‘Waar is de molenaar?’. Vanaf deze woensdag kan het publiek op het 3D-spel van SIMAV stemmen.

pexels-hitechsas-5772732

‘Seksueel roofdier’ probeerde in één nacht twee vrouwen te verkrachten

Het is een horrorscenario voor iedere vrouw, zegt de officier van justitie. Een man achtervolgt een vrouw op straat en probeert haar met geweld te verkrachten. Zelfs twee keer achter elkaar met verschillende slachtoffers. De verdachte, die verbleef op een asielboot in Hendrik-Ido-Ambacht, ontkent. “Ik zou dat een vrouw nooit aandoen.”