Susanne Schulting won op alle afstanden goud en reed ook nog bijna een wereldrecordtijd op de 1000 meter. Ze kwam hier slechts twee tienden te kort. Maar dit mocht de pret niet drukken en prolangeerde ze op de Dordtse ijsvloer haar wereldkampioenschap. Op onze vraag wat Dordrecht voor betekenis heeft bij het behalen van haar wereldkampioenschap allround had Schulting het volgende antwoord: "Dordrecht, ja dan zeg ik liever Ahoy".
Bondscoach Jeroen Otter is een stuk positiever over Dordrecht. "In 2012 zijn we in Dordt begonnen en nu negen jaar verder is het nog steeds prachtig om hier te racen. Het was dit jaar heel bijzonder omdat we vanwege de corona zonder publiek moesten racen, maar de manier waarop de ijsbaan opgebouwd was gaf een hele aparte sfeer en je merkt gewoon dat iedereen hier in de regio met ons meeleeft".
Sjinkie Knegt die in de afgelopen jaren menig succes behaalde in Dordrecht had er niet zoveel problemen mee dat er geen publiek aanwezig mocht zijn. De nuchtere Fries: "Het is wat het is, verder kunnen we er niet meer van maken. Ik heb heerlijk geschaatst".
&t=1s