gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Woensdagavond in Via Cultura Magazine: de autismeweek, hergebruik en Ontdek Dordrecht

360a674150a4f6718a6bf54ae5c6a947

Tijdens de jaarlijkse Autismeweek wordt wereldwijd aandacht gevraagd voor dit onderwerp. Tot en met komende zaterdag worden verschillende activiteiten en evenementen georganiseerd om bewustwording te vergroten, begrip te bevorderen en de diversiteit van mensen met autisme te vieren.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Via Cultura laat drie betrokkenen aan het woord: Evelien Huijssen, oprichter van de Autisme Experience en specialist autisme voor volwassenen bij Yulius GGZ, adviseur kwaliteit met ervaringsdeskundigheid bij Pameijer Eva Baan en Annemiek van Maanen, verpleegkundig specialist autisme voor kinderen bij Yulius GGZ.

In een aflevering van Bomen op de Brug praat Johan Klootwijk met Caroline van Wijngaarden over hergebruik. Caroline reisde als zeezeiler over de hele wereld en zag hoeveel troep er aanspoelde op meest afgelegen eilanden. Zij is hierdoor heel bewust bezig met milieu en recycling en heeft nu een zaak in tweedehandsartikelen.

In Via Forza heeft Gertjan Kleinpaste een ontmoeting met Remy Balistreri over het succes van Ontdek Dordrecht. Het Via Cultura Magazine, met dit keer aandacht voor autisme, hergebruik en Ontdek Dordrecht, is deze woensdag vanaf 18.00 uur te zien op TV Dordrecht, direct na het Nieuws.

Lees ook

IMG_5351

Steunconstructies geplaatst in plotseling gesloten parkeergarage, onderzoek gaat door

De gemeente Dordrecht heeft extra steunconstructies laten plaatsen in parkeergarage Visstraat. Hierdoor is het acute risico weg, aldus de gemeente. De garage werd vrijdagavond halsoverkop gesloten nadat er een scheur was aangetroffen op de bovenste verdieping.

Schip still website

Dit historische schip meert aan in Dordrecht: ‘Stukje Europese geschiedenis’

Het historische schip de Baquet Dumas ligt in Dordrecht. Het schip is slechts één van de drie in zijn soort die nog in het water ligt en kan varen. In de Dordtse Leefwerf moet het schip worden behouden voor de toekomst en daarvoor worden leerlingen van verschillende scholen uit Dordrecht ingezet.

Pitbulls bijten man artikel foto

Dordtenaar gewond geraakt na aanval van bijtende honden

Op de Aardappelmarkt in Dordrecht is zondag een 64-jarige Dordtenaar aangevallen door twee pitbulls. Het slachtoffer liep hierbij zwaar lichamelijk letsel aan zijn onderarm op.

parkafgezet

Park op slot na ontsnapping Schotse hooglanders

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is tijdelijk niet toegankelijk. De gemeente heeft deze maatregel genomen na de ontsnapping van twee Schotse hooglanders eerder deze week. De dieren belandden daarbij op de N3.

Film in de Tuin

Perfect avondje uit: Film in de Tuin weer van start

Filmhuis De Witt in Dordrecht verandert de Kloostertuin de komende weken opnieuw in een openluchtbioscoop. Vanaf vrijdag 7 augustus kunnen filmliefhebbers iedere vrijdag- en zaterdagavond genieten van Film in de Tuin, met een gevarieerd aanbod aan films.

ASMediapersoontewater

Vrouw belandt in water in Hendrik-Ido-Ambacht

Een vrouw is vrijdagochtend in het water terechtgekomen aan de Gemeenlandskade in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is gereanimeerd en naar het ziekenhuis gebracht, meldt een woordvoerder van de politie.