Dordrecht, Netherlands

Woensdagavond in Via Cultura Magazine: de autismeweek, hergebruik en Ontdek Dordrecht

Tijdens de jaarlijkse Autismeweek wordt wereldwijd aandacht gevraagd voor dit onderwerp. Tot en met komende zaterdag worden verschillende activiteiten en evenementen georganiseerd om bewustwording te vergroten, begrip te bevorderen en de diversiteit van mensen met autisme te vieren.
Redactie RTV Dordrecht | 3 april 2024 16:35 | Aangepast op 3 april 2024 16:35
Via Cultura laat drie betrokkenen aan het woord: Evelien Huijssen, oprichter van de Autisme Experience en specialist autisme voor volwassenen bij Yulius GGZ, adviseur kwaliteit met ervaringsdeskundigheid bij Pameijer Eva Baan en Annemiek van Maanen, verpleegkundig specialist autisme voor kinderen bij Yulius GGZ.

In een aflevering van Bomen op de Brug praat Johan Klootwijk met Caroline van Wijngaarden over hergebruik. Caroline reisde als zeezeiler over de hele wereld en zag hoeveel troep er aanspoelde op meest afgelegen eilanden. Zij is hierdoor heel bewust bezig met milieu en recycling en heeft nu een zaak in tweedehandsartikelen.

In Via Forza heeft Gertjan Kleinpaste een ontmoeting met Remy Balistreri over het succes van Ontdek Dordrecht. Het Via Cultura Magazine, met dit keer aandacht voor autisme, hergebruik en Ontdek Dordrecht, is deze woensdag vanaf 18.00 uur te zien op TV Dordrecht, direct na het Nieuws.

Lees ook

Geen 'burger' of 'worst' meer? Dit bedrijf uit onze streek zoekt nieuwe naam voor vleesvervangers

Een sojaschijf of plantaardig lapje: het zouden zomaar de nieuwe namen kunnen worden voor producten ...

Valk valt uit, Kuijt loopt schorsing op: ‘Misschien moet ik mijn handen vastplakken’

Dirk Kuijt had zich een betere terugkeer bij ADO Den Haag, waar zijn trainersloopbaan begon, voorges...

FC Dordrecht slikt drie tegengoals na rust en verliest bij ADO

FC Dordrecht mocht vrijdagavond een helft hopen op een resultaat bij koploper ADO Den Haag. In het k...

Leren door te doen: de kinderen kunnen vanaf nu zelf een band plakken

Binnenband eruit, het lek opsporen en plakken maar! Ruim vijftig leerlingen uit groep acht van de Mo...

Kattenfilmpjes kijken voor het goede doel: dit weekend in Kinepolis Dordrecht

Kattenliefhebbers opgelet: CatVideoFest komt dit weekend opnieuw naar Kinepolis Dordrecht. Tijdens h...

Op Pad Met Ad op TV: hoe gaan raadsleden om met bedreigingen, intimidatie en geweld?

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad interviewt presentator Ad van den Heerik Abdullah Uysal ...