Dordrecht, Netherlands

Wolwevershaven nog later klaar

De werkzaamheden op de Wolwevershaven duren nog langer dan was voorzien. De oplevering was al uitgesteld naar december. Nu lijkt het werk pas eind januari klaar te zijn.
Peter Tromp | 25 november 2016 12:53 | Aangepast op 25 november 2016 12:53
De problemen ontstonden door het gebruik van te korte damwanden. Het water kwam er onder door, waardoor er geen beton kon worden gestort. Er moesten nieuwe damwanden worden geslagen.


De werkzaamheden zouden al klaar zijn in september. De nieuwe planning was december, maar dat wordt nu dus ook niet gehaald.

De kade wordt vervangen omdat hij was verzakt en gescheurd. Op dit moment wordt de kademuur gemetseld. later worden nieuwe bomen geplant en komt er nieuwe bestrating.

Lees ook

Kuijt is helder na nederlaag FC Dordrecht: 'Doen onszelf enorm tekort'

FC Dordrecht verprutste zaterdag veel te veel kansen, iets waar opponent Willem II in het slotkwarti...

Gemiste kansen worden FC Dordrecht fataal bij Willem II

FC Dordrecht heeft ook de derde gang naar Tilburg van 2025 niet in een succes om kunnen zetten. De p...

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...