Dordrecht, Netherlands

Wolwevershaven nog later klaar

De werkzaamheden op de Wolwevershaven duren nog langer dan was voorzien. De oplevering was al uitgesteld naar december. Nu lijkt het werk pas eind januari klaar te zijn.
Peter Tromp | 25 november 2016 12:53 | Aangepast op 25 november 2016 12:53
De problemen ontstonden door het gebruik van te korte damwanden. Het water kwam er onder door, waardoor er geen beton kon worden gestort. Er moesten nieuwe damwanden worden geslagen.


De werkzaamheden zouden al klaar zijn in september. De nieuwe planning was december, maar dat wordt nu dus ook niet gehaald.

De kade wordt vervangen omdat hij was verzakt en gescheurd. Op dit moment wordt de kademuur gemetseld. later worden nieuwe bomen geplant en komt er nieuwe bestrating.

Lees ook

Ernstige brand historisch pand: ‘Een minuut later en jullie huis was compleet weggeweest’

In een historisch pand aan de Korte Engelenburgerkade gaat het op oudjaarsavond flink mis. Terwijl d...

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...

Je bankrekening spekken? Hier kun jij je vuurwerkafval en kerstboom inleveren

Gelukkig nieuwjaar! 2026 is begonnen. Tijdens de jaarwisseling wordt altijd veel vuurwerk afgestoken...

Drukke jaarwisseling in het ziekenhuis: hersenschuddingen, brandwonden en baby’s

Het was goed druk op de Spoedeisende Hulp van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht deze jaa...

Vuurzee verwoest bedrijfsbus in Stadspolders

Dordrecht blijft ook in 2026 niet van voertuigbranden verstoken. In de wijk Stadspolders ging donder...