Dordrecht, Netherlands

Wolwevershaven nog later klaar

De werkzaamheden op de Wolwevershaven duren nog langer dan was voorzien. De oplevering was al uitgesteld naar december. Nu lijkt het werk pas eind januari klaar te zijn.
Peter Tromp | 25 november 2016 12:53 | Aangepast op 25 november 2016 12:53
De problemen ontstonden door het gebruik van te korte damwanden. Het water kwam er onder door, waardoor er geen beton kon worden gestort. Er moesten nieuwe damwanden worden geslagen.


De werkzaamheden zouden al klaar zijn in september. De nieuwe planning was december, maar dat wordt nu dus ook niet gehaald.

De kade wordt vervangen omdat hij was verzakt en gescheurd. Op dit moment wordt de kademuur gemetseld. later worden nieuwe bomen geplant en komt er nieuwe bestrating.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Redactie Streek 56 | Jasper Kluten | 8 jan 2026 17:05

Lees ook

Dordtse raad blikt terug op gladheidsbestrijding: ‘Veel verbetering mogelijk’

“We gaan de routekaart voor dit weer nogmaals evalueren”, belooft wethouder Marc Merx aan de raad. V...

LUISTER: ‘Ik word door ouderen uitgescholden.’ Een podcast over fatbikejeugd

Ze zouden ouderen omverrijden, spugen, schelden of zelfs een supermarkt binnenrijden. Of je het nu m...

Op de markt van je zooi af: bij deze mobiele milieuwagen kan het

Geen tijd of mogelijkheid om met je chemisch- of elektrisch afval naar een milieustraat te rijden? I...

Jonge dealer op heterdaad betrapt: grote hoeveelheid drugs in auto

De politie van Dordrecht heeft een jonge drugsdealer op heterdaad betrapt. Dat gebeurde al op donder...

Opnieuw peperdure behandeling voor Jetske, maar die wordt niet vergoed: 'Oneerlijk'

Jetske Postma is opzoek naar geld voor een peperdure behandeling in het buitenland. Aankomende donde...

Nieuwe Kinderraad geïnstalleerd: ‘Geen beleid over kinderen, maar mét ze’

“Ik beloof dat...”, spreken 18 nieuwe Kinderraadsleden de burgemeester van Sliedrecht toe. De Kinder...