Dordrecht, Netherlands

Wolwevershaven nog later klaar

De werkzaamheden op de Wolwevershaven duren nog langer dan was voorzien. De oplevering was al uitgesteld naar december. Nu lijkt het werk pas eind januari klaar te zijn.
Peter Tromp | 25 november 2016 12:53 | Aangepast op 25 november 2016 12:53
De problemen ontstonden door het gebruik van te korte damwanden. Het water kwam er onder door, waardoor er geen beton kon worden gestort. Er moesten nieuwe damwanden worden geslagen.


De werkzaamheden zouden al klaar zijn in september. De nieuwe planning was december, maar dat wordt nu dus ook niet gehaald.

De kade wordt vervangen omdat hij was verzakt en gescheurd. Op dit moment wordt de kademuur gemetseld. later worden nieuwe bomen geplant en komt er nieuwe bestrating.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...

Rechtbank: Nederlandse Staat doet genoeg om PFAS-problemen tegen te gaan

De Nederlandse Staat doet voldoende om de verspreiding van PFAS tegen te gaan. Dat is de uitspraak v...

Ziekenhuis stelt operaties uit vanwege griepgolf: 'Veel patiënten met griepklachten'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis heeft noodgedwongen operaties uit moeten stellen vanwege een griepg...

Helft minder treinen op MerwedeLingelijn door verzakte dijk

Er reden woensdag urenlang minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem. Volgens vervoerder Qbuzz wa...