Dordrecht, Netherlands

Wolwevershaven nog later klaar

De werkzaamheden op de Wolwevershaven duren nog langer dan was voorzien. De oplevering was al uitgesteld naar december. Nu lijkt het werk pas eind januari klaar te zijn.
Peter Tromp | 25 november 2016 12:53 | Aangepast op 25 november 2016 12:53
De problemen ontstonden door het gebruik van te korte damwanden. Het water kwam er onder door, waardoor er geen beton kon worden gestort. Er moesten nieuwe damwanden worden geslagen.


De werkzaamheden zouden al klaar zijn in september. De nieuwe planning was december, maar dat wordt nu dus ook niet gehaald.

De kade wordt vervangen omdat hij was verzakt en gescheurd. Op dit moment wordt de kademuur gemetseld. later worden nieuwe bomen geplant en komt er nieuwe bestrating.

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

FC Dordrecht terug op het veld: dertig spelers, nog geen nieuwe trainer

FC Dordrecht is maandag begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen....

Zien! Het oude postkantoor is terug in het centrum en zo ziet dat eruit

Uit het oog, maar niet uit het hart: én nu weer te zien. Het digitale 3D model van het oude postkant...

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...