Dordrecht, Netherlands

Woning Boris Pasternak-erf gesloten wegens illegale prostitutie

Afbeelding ter illustratie Pixabay
De Dordtse burgemeester Wouter Kolff heeft per direct een woning aan het Boris Pasternak-erf in Dordrecht laten sluiten. Na meerdere klachten van omwonenden van de woning in Stadspolders werden er tijdens een controle twee sekswerkers aangetroffen.
Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 1 juli 2024 16:10 | Aangepast op 1 juli 2024 16:10
De controle werd uitgevoerd door het speciale politieteams die belast zijn met het afhandelen van mensenhandel en prostitutiezaken. Bij aankomst troffen zij twee sekswerkers aan in de desbetreffende woning. Deze sekswerkers waren niet woonachtig in Nederland en hebben de woning dan ook verlaten.

Vanuit de woning werd al langere tijd ernstige en herhaaldelijke overlast veroorzaakt in de buurt. Nadat er wederom melding werd gemaakt werd besloten tot een controle. De aanwezigheid van twee sekswerkers was de druppel die de emmer deed overlopen. De pandeigenaar heeft meegewerkt aan de sluiting, de koopwoning blijft tot 30 jul 2024 op last van de burgemeester gesloten.

Lees meer over:

prostitutie|politie|

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Opnieuw illegale prostitutie aangetroffen in Papendrecht

Voor de tweede keer in een paar weken tijd is in Papendrecht illegale prostitutie aangetroffen in ee...

Politie zet 'lokpuber' in tegen kinderprostitutie: ‘Ik wist niet dat het strafbaar was’

Op zijn fiets rijdt de man naar het afgesproken adres in Dordrecht, geld en glijmiddel bij zich. Daa...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Verdachte eet in politiebus een gekookt eitje en spuugt muntgeld uit

De politie van het team Drechtsteden-Buiten heeft maandagavond een bijzondere verdachte in de bus me...