Dordrecht, Netherlands

Woning gesloten vanwege illegale prostitutie

Burgemeester Van der Velden heeft een huis aan het Admiraalsplein gesloten omdat in het pand illegale prostitutie plaatsvond. De woning blijft tot 6 oktober gesloten.
Jasmin Zahirovic | 12 juli 2017 10:30 | Aangepast op 12 juli 2017 10:30
Bij controles in de woning is geconstateerd dat vrouwen daar tegen betaling seksuele handelingen verrichtten. Daar is een vergunning voor vereist. De eigenaar van het pand was al eerder gewaarschuwd, maar tijdens een inspectie bleek dat de werkzaamheden niet stopten.


In Dordrecht hebben drie bedrijven toestemming van de gemeente om een seksinrichting of escortbedrijf te beheren. De gemeente mag maximaal tien vergunningen uitgeven.

Foto: Google Maps. 

Lees ook

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...

Vertrekkers, nieuwelingen én K-pop aan de Krommedijk

De Plucheplakkers komen uit de winterstop! Omdat FC Dordrecht-Helmond Sport is afgelast, publiceren ...