gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Woning met hennepkwekerij voor drie maanden gesloten

98efc78845f0a3bf134c78fc4c44d956

De woning aan de Keplerweg 31b in Sterrenburg is voor drie maanden gesloten door burgemeester Wouter Kolff, omdat er in mei een hennepkwekerij was gevonden.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De burgemeester wilde in juni de woning al sluiten. De eigenaar stapte toen naar de rechter, maar deze heeft het verzoek van de eigenaar afgewezen.

Vaak wordt er een waarschuwing afgegeven, maar door de grote van de kwekerij is er voor gekozen om het pand voor drie maanden te sluiten. De burgemeester probeert met het sluiten van de woning een signaal af te geven en de openbare orde te herstellen.

In mei trof de politie tijdens een controle een hennepkwekerij aan met 270 hennepplanten en 2 kilogram aan gedroogde hennep. Het was volgens de politie een professioneel ingerichte kwekerij verdeeld over meerdere ruimten.

(Foto: Google Maps)

Lees ook

businkziekenhuislekkage

Lekkage in ziekenhuis, behandeling stopgezet

In een technische ruimte van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht is donderdagochtend een lek ontstaan. Daardoor is de angiokamer, een ruimte waar patiënten worden behandeld aan bloedvaten, deze dag niet te gebruiken. Ook is één behandeling stopgezet, aldus het ziekenhuis.

Staking OV- pedro v2

Lege perrons door stakingen streekvervoer: 'Vorige keer zat ik hier ook al'

Veel leegte met een paar bussen. Zo ziet Station Dordrecht er woensdag uit vanwege de aangekondigde staking in het streekvervoer. De informatieborden gaven af en toe nog hoop, maar de reizigers kwamen vaak bedrogen uit.

foto drechttunnel a15

wegen

Verbreding A15 blijft in de ijskast, renovatie van deze tunnels gaat door

De geplande renovaties van de Noordtunnel en Drechttunnel kunnen gewoon doorgaan. Dat blijkt uit de nieuwe prioriteitenlijst van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Slecht nieuws is er voor filerijders op de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem: dat stuk snelweg wordt voorlopig niet verbreed.

cobra6politie

Tassen vol illegaal vuurwerk op slaapkamer en in garagebox: jongen (16) en vrouw (25) opgepakt

Op meerdere plekken in de regio is vorige week illegaal vuurwerk in beslag genomen. Het gaat onder meer om honderden cobra's, verschillende soorten shells en nitraten. Een 16-jarige jongen uit Dordrecht en een 25-jarige vrouw uit Arkel zijn aangehouden.

Politiebusje-768x507

42 boetes en drie aanhoudingen bij verkeerscontrole

Bij een verkeerscontrole in Ridderkerk zijn vorige week 45 bekeuringen uitgedeeld en heeft de Belastingdienst ruim 66.000 euro geïnd. Drie bestuurders werden aangehouden voor rijden onder invloed, meldt de gemeente.

treinstationdordrecht2

Treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant weer opgestart

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant is maandag een aantal uur gestremd geweest. Dat komt door een aanrijding, meldt ProRail. Passagiers zijn uit een stilstaande trein geëvacueerd.