Dordrecht, Netherlands

Woningbrand mogelijk aangestoken

Een brand die in de nacht van zaterdag op zondag in een woning in de Schoenerstraat heeft gewoed is mogelijk opzettelijk gesticht.
Gert van der Steen | 12 augustus 2019 13:07 | Aangepast op 12 augustus 2019 13:07
De melding kwam rond 03.30 uur bij de brandweer binnen. De eigenaar was op dat moment niet thuis. Het bleek dat hij met iemand ruzie had gekregen. Buurtbewoners meldden dat die vervolgens de brand zou hebben gesticht.

De politie heeft deze persoon aangehouden, maar bevestigt de berichten over brandstichting nog niet. Wel verricht de forensische recherche onderzoek naar de oorzaak van de brand.

Lees ook

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...

Man die ravage veroorzaakte op N214 had vijf keer te veel gedronken

De veroorzaker van een zwaar verkeersongeluk op de N214 in 2024 had vijf keer te veel gedronken. Dat...

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...