Dordrecht, Netherlands

Woningen in Wielwijkpark

De gemeente geeft donderdagavond informatie over het bouwen van woningen in het Wielwijkpark. Het gaat om vrije kavels in het zuidelijke deel van het park.
Peter Tromp | 4 oktober 2016 16:23 | Aangepast op 4 oktober 2016 16:23
De gemeente geeft de kavels in de toekomst uit. Het gaat om zeventien stukken grond met een grootte van 400 tot 900 vierkante meter.

Tijdens het derde zelfbouwcafé wordt ook informatie gegeven over de andere zelfbouwlocaties in de stad. Het gaat dan onder meer om kavels voor twaalf woningen op de plek van school De Driehoek aan de Grote Hondring in Sterrenburg, twaalf woningen aan de Iepenlaan en drie aan de Oudendijk in Dubbeldam. Aan het Papeterspad kunnen zeven stadswoningen worden gebouwd na de sloop van kantoorpand Papaeter.

Het zelfbouwcafé wordt donderdag 6 oktober georganiseerd. Iedereen mag binnenlopen tussen 19.00 uur en 21.00 uur in DordtYart (voormalige Biesboschhal) aan de Maasstraat.

Lees ook

Vertrekkers, nieuwelingen én K-pop aan de Krommedijk

De Plucheplakkers komen uit de winterstop! Omdat FC Dordrecht-Helmond Sport is afgelast, publiceren ...

Eerste veganistisch restaurant van Dordrecht stopt: uitbaters te druk met andere dingen

Vegan eetcafé Rebel Rebel aan de Houttuinen sluit de deuren. Daarmee komt een einde aan ruim tien ja...

Deze gemeente houdt vol: eigen inwoners moeten voorrang krijgen op een woning

Ridderkerk komt in opstand tegen de regionale verdeling van sociale huurwoningen. De gemeente wil de...

Buurt in shock na horrordood buurman: 'Dat hij zo aan zijn einde komt is triest'

Buren reageren geschokt op het overlijden van een 85 jarige man in Ridderkerk. Woensdagmiddag brak e...

Moerdijk verkocht huis aan jong Papendrechts stel en komt nu tóch met oplossing

Elf dagen nadat Terrence (30) en Lindsey (31) uit Papendrecht een huis kochten van de gemeente Moerd...

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...