Dordrecht, Netherlands

Woningen Wielwijkpark gaan door

Na tien jaar praten is de kogel dan toch door de kerk. Er komen woningen in het Wielwijkpark. Maandag gingen bewoners en gemeenteraadsleden er nog samen kijken. Gisteravond ging de gemeenteraad vrijwel unaniem akkoord met de plannen.
Leo Roubos | 31 januari 2018 15:28 | Aangepast op 31 januari 2018 15:28
Wel wordt er op verzoek van de bewoners toch nog gekeken naar een alternatief voor de ontsluiting van het nieuwe woonwijkje. Ze waren namelijk bang dat er op de Reeweg-Zuid overlast zou ontstaan.

Ook moeten er in het park nog wat bomen tegen de vlakte, maar dat heeft niets met de nieuwbouwplannen te maken. Het betreft hier een ziekte aan de bomen.

Lees ook

‘Van school gerukt, gedeporteerd en vermoord’: Gedenksteen vertelt pijnlijke geschiedenis

Stichting Joods Overleg en de gemeente Dordrecht hebben donderdag een herinneringstegel aan de Joods...

Studenten kunnen gratis naar festival met Turfy Gang en Bilal Wahib

Alle studenten in onze streek kunnen vanaf komende dinsdag een gratis kaartje bemachtigen voor de tw...

Automobilist (22) onder invloed slaat over de kop

Een 22-jarige Alblasserdammer is in de nacht van woensdag op donderdag met zijn auto over de kop ges...

Auto's botsen op snelweg

Op de A15 van Ridderkerk richting Gorinchem heeft donderdagochtend meer dan een uur file gestaan. Da...

Vincent ‘bevrijdde’ Dordrecht en dat vergat hij nooit meer

Wat is de beste plek om geallieerde tanks neer te zetten? Met die vraag is kapitein Vincent Gray van...

Duurzaamheidskenners opgelet: hier kun je meedoen aan het Klimaatexamen

Wat weet jij over klimaatverandering? In Dordrecht kun je dit jaar op 15 mei in de Duurzaamheidsfabr...