Dordrecht, Netherlands

Workshop archiefonderzoek bij regionaal archief

Het regionaal archief organiseert een workshop archiefonderzoek op zaterdag 5 mei. De deelnemers leren het verrichten van onderzoek en gaan zich bezig houden met archieven uit de tweede wereldoorlog.
Petra Scheurwater | 2 mei 2018 19:39 | Aangepast op 2 mei 2018 19:39
De workshop wordt gegeven door stadsarchivaris Teun de Bruijn, hij legt de deelnemers alles uit over het nut en doel van de archieven die het Regionaal Archief Dordrecht verzamelt. Hij verteld onder meer over handigheidjes bij zoeken en over zaken als betrouwbaarheid, privacy en het Nederlands Instituut voor OorlogsDocumentatie (NIOD).

De workshops is gratis en toegankelijk voor een breed publiek, wel is het raadzaam van te voren aan te melden vanwege de beperkte plaatsen. Aanmelden kan via de website van het Regionaal Archief Dordrecht.

Lees ook

Kapotte leidingen: bewoners Eddingtonweg nog steeds zonder stromend water

Aan de Eddingtonweg in Sterrenburg kunnen dertig huishoudens vrijdag nog steeds niet douchen, doort...

Meer vossen, meer slachtoffers: ‘Bescherm je konijnen en kippen goed’

Het aantal meldingen van dieren die slachtoffer zijn van een vos in Dordrecht neemt toe. Waren het e...

Opgepast: op deze plekken wordt weer volop geflitst

In de eerste vier maanden van dit jaar is er iets meer dan twintigduizend keer geflitst in onze stre...

Container met hout en zaagsel in brand op bedrijventerrein

Woensdagavond heeft de brandweer een brand geblust op Zwijndrechts bedrijventerrein Molenvliet. Op h...

Noortje woont in Zeeland, maar blust branden in Dordt: 'Het is bijna een familie'

Het aantal professionele brandweermedewerkers bestaat in onze regio uit nog geen handjevol vrouwen. ...

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...