Dordrecht, Netherlands

Workshop klimaat voor Vogelbuurt

‘Een veerkrachtige Vogelbuurt in een toekomstig klimaat'. Dat is de titel van een workshop op donderdag 3 oktober in het SpuiLAB210.
Gert van der Steen | 23 september 2019 12:08 | Aangepast op 23 september 2019 12:08
Ideeën over aanpassingen aan de klimaatproblematiek om het Eiland van Dordrecht in 2040 klimaat- en waterbestendig te maken worden geïnventariseerd aan de hand van verhalen die zijn opgehaald in de Vogelbuurt. Wat gebeurt er al in de wijk en wat is er nog meer nodig?

De workshop vindt plaats op 3 oktober in Spuiboulevard 210 van 10.00 tot 17.00 uur.

Bij de workshop zijn lunch en een aansluitende borrel inbegrepen. Deelname is gratis en deelnemers krijgen een Bol.com cadeaubon van 25 euro als bedankje.

Aanmelden via J.A.Wardekker@uu.nl. Maximaal 15 deelnemers.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Weer levenslang geëist tegen ‘Lucky’, die afwezig was bij hoger beroep na inslikken scheermes

Het Openbaar Ministerie ziet het als typerend gedrag voor moordverdachte ‘Lucky’: hij wordt boos als...

Moordverdachte ‘Lucky’ slikt scheermes in vlak voor hoger beroep

Moordverdachte Minh V., alias ‘Lucky’, is maandagochtend niet verschenen bij zijn hoger beroep, na h...

Dubbel pech op deze snelweg: in beide richtingen ongeluk gebeurd

Het was op de A15 tussen Hardinxveld-Giessendam en knooppunt Gorinchem maandagochtend al vroeg erg d...

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...