Dordrecht, Netherlands

Workshop klimaat voor Vogelbuurt

‘Een veerkrachtige Vogelbuurt in een toekomstig klimaat'. Dat is de titel van een workshop op donderdag 3 oktober in het SpuiLAB210.
Gert van der Steen | 23 september 2019 12:08 | Aangepast op 23 september 2019 12:08
Ideeën over aanpassingen aan de klimaatproblematiek om het Eiland van Dordrecht in 2040 klimaat- en waterbestendig te maken worden geïnventariseerd aan de hand van verhalen die zijn opgehaald in de Vogelbuurt. Wat gebeurt er al in de wijk en wat is er nog meer nodig?

De workshop vindt plaats op 3 oktober in Spuiboulevard 210 van 10.00 tot 17.00 uur.

Bij de workshop zijn lunch en een aansluitende borrel inbegrepen. Deelname is gratis en deelnemers krijgen een Bol.com cadeaubon van 25 euro als bedankje.

Aanmelden via J.A.Wardekker@uu.nl. Maximaal 15 deelnemers.

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...