gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Workshop Playing for Success

In het stadion van FC Dordrecht start vanmiddag het project Playing for Success in Dordrecht.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het project is een naschools programma bestemd voor kinderen van 9-14 jaar, waarmee het op school of in de thuissituatie niet zo goed gaat. Het is de bedoeling de prestaties op school te verbeteren door met het programma bij te dragen aan betere motivatie en meer zelfvertrouwen. Dat moet gebeuren in een ‘WOW’-omgeving, hier dus in de wereld van het betaald voetbal. Dat gebeurt al met succes in andere steden met betaald voetbalclubs in Nederland.

Scholen, FC Dordrecht en de gemeente werken samen en om 15.00 uur wordt er dan ook officiëel een convenant ondertekend door wethouders, schoolbestuurders, Playing for Success Nederland en FC Dordrecht.

Diverse activiteiten van het programma moeten tijdens een demonstratieles duidelijk maken hoe het programma er uitziet.

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: het Zuigkwintet

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt staat zaterdag theatervoorstelling 'De Stem van Dordt' centraal. De voorstelling is van het Dordtse gezelschap Het Dordts Zuigkwintet.

goudriaanbusink

Rook in pand Goudriaan

De brandweer is in de nacht van zondag op maandag opgeroepen voor een brand bij een drukkerij in Goudriaan. Ter plekke was er geen brand, maar hing er rook in het pand wat vermoedelijk van een compressor kwam.

Webfoto

In dit dorp genieten honderden kinderen van de Speel-In: ‘Ieder kind kan hier gewoon lekker kind zijn’

Een groot zomerspektakel voor kinderen. Van timmerdorp tot een gamezone en van een spookhuis tot het laten zetten van een nep-tatoeage. Het kan allemaal bij de Speel-In in Hardinxveld-Giessendam. Het evenement is een soort kindervakantiewerk voor kinderen uit het dorp en omgeving. Extra bijzonder, omdat er maar weinig activiteiten voor deze doelgroep in de buurt te vinden zijn.

kansspel

Dordtenaar voorspelt zes getallen goed en wint jackpot

Een inwoner uit Dordrecht heeft bij de Lotto-trekking van zaterdag 15 augustus een miljoen euro gewonnen. De speler voorspelde als enige vijf getallen én het reservegetal goed en wint daarmee de volledige Jackpot.

speld-768x511

Karoline Prins ontvangt zilveren gemeentespeld voor inzet voor kwetsbare moeders en baby’s

Karoline Prins heeft de zilveren gemeentespeld van Papendrecht ontvangen. Burgemeester Margreet van Driel reikte de onderscheiding uit als blijk van waardering voor haar uitzonderlijke en jarenlange inzet voor kwetsbare vrouwen, moeders en baby’s.

autobrand Hia BLUR

Auto in brand gestoken in Hendrik-Ido-Ambacht, politie zoekt verdachte

Op de Landmanshof in Hendrik-Ido-Ambacht is donderdagochtend rond 06.00 uur een auto in de brand gestoken. De motorkap vatte daarbij vlam. De politie is nog opzoek naar de verdachte.