Dordrecht, Netherlands

World Predator Tour in Biesbosch

Een van de grootste viswedstrijden van Nederland wordt van woensdag 1 tot en met zondag 5 juni in bungalowpark De Biesbosch aan de Rijksstraatweg gehouden.
Gert van der Steen | 23 mei 2016 12:37 | Aangepast op 23 mei 2016 12:37
Uit 8 verschillende landen zullen ruim 10 boten dingen naar de titel ‘Beste snoekbaarsvisser van Europa’. Hierbij moeten tenminste 3 snoeken worden gevangen om in het klassement te worden opgenomen. Verder is er een ranking tussen snoeken, snoekbaarzen en baarzen. Daarbij zijn de snoeken het belangrijkst.

Na de inschrijving op woensdag en donderdag begint de eigenlijke wedstrijd op vrijdagochtend om 8.00 uur. De prijsuitreiking vindt zondagavond plaats.

Lees ook

Pret, maar ook problemen door winters weer in de regio

Winterse omstandigheden in onze streek, die grotendeels wit kleurt. Tot 12.00 uur was code oranje va...

Waterschap zoekt nieuwe vrijwillige dijkwachten in onze streek

Het Waterschap Rivierenland is dringend op zoek naar nieuwe vrijwillige dijkwachten in de regio Albl...

Ernstige brand historisch pand: ‘Een minuut later en jullie huis was compleet weggeweest’

In een historisch pand aan de Korte Engelenburgerkade gaat het op oudjaarsavond flink mis. Terwijl d...

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...

Je bankrekening spekken? Hier kun jij je vuurwerkafval en kerstboom inleveren

Gelukkig nieuwjaar! 2026 is begonnen. Tijdens de jaarwisseling wordt altijd veel vuurwerk afgestoken...