gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Worldcup Shorttrack komt weer naar Dordt

ad580e5134a9928715e52acf5fdc15e2

Na drie keer eerder in Dordt te zijn geweest, komt de wereldbekerwedstrijd shorttrack voor de vierde keer naar Sportboulevard in Dordrecht.

Leo Roubos |  | Aangepast op
De worldcup vindt plaats van 14 tot en met 16 februari en is de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen.

Inmiddels zijn ook de data van de overige wereldbekerwedstrijden bekend. Op 1 november wordt er afgetrapt in Salt Lake City, een week later volgt Montréal. In december zijn er nog wedstrijden in het Japanse Nagoya en het Chinese Shanghai.

Het Europese kampioenschap wordt van 24 tot en met 26 januari gehouden in Debrecen. Vervolgens wordt er via Dresden en Dordrecht voorbereid op het WK van 13 tot en met 15 maart in Seoul.

Het is inmiddels de vierde keer dat world cup in Dordt wordt verreden. Eerder gebeurde dit in 2012, 2016 en 2017. Ook het Europees kampioenschap is twee keer in Dordt gehouden en wel in 2015 en 2019.

In het seizoen 2020/2021 wordt het WK gehouden in de Rotterdamse Ahoy.

Lees ook

moldor

Dordrecht zet in op gezamenlijke vuurwerkshow, verenigingen en clubs krijgen geen vergunning

De gemeente Dordrecht gaat voor de jaarwisseling geen vergunningen voor een vuurwerkshow verlenen aan clubs en verenigingen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in de uitzending van 'In Gesprek Met' op TV Rijnmond. Met die beslissing sluit Dordt zich aan bij tal van andere gemeenten in de regio.

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.

Pitbulls bijten man artikel foto

Dordtenaar gewond geraakt na aanval van bijtende honden

Op de Aardappelmarkt in Dordrecht is zondag een 64-jarige Dordtenaar aangevallen door twee pitbulls. Het slachtoffer liep hierbij zwaar lichamelijk letsel aan zijn onderarm op.

20230609-Beschermde-status-graven-KNIL-veteranen-768x560

Een speciaal plekje voor onze oorlogshelden: dit dorp doet een oproep

De gemeente Ridderkerk doet een oproep aan nabestaanden van (KNIL-)veteranen. Zij kunnen het graf van hun dierbaren een beschermde status geven op de begraafplaats van het dorp. Hierbij kunnen ze er ook voor kiezen om het onderhoud aan de gemeente over te laten.

IMG_4183

Werkzaamheden Spuiboulevard bij Stadskantoor van start

De werkzaamheden aan de Spuiboulevard bij het Stadskantoor in Dordrecht zijn gestart. De gemeente legt een tijdelijke rijbaan aan en het voetpad langs het water wordt verlengd. Daarmee wordt het gebied klaargemaakt voor de verdere ontwikkeling van de nieuwe stadsbuurt.

vuurwerkinleveractieeerder

Verbod op consumentenvuurwerk; hier kun jij het anoniem en zonder straf inleveren

Heb jij nog oud vuurwerk in huis liggen? Dan kun je dat, zonder boete of straf, volgende week inleveren in Dordrecht. Sinds 1 augustus geldt er namelijk een verbod op consumentenvuurwerk.