gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

WOW!! Dance op Big Rivers

23e24ba78143abedb21d23db8972470e

Crazyland staat op Big Rivers. Normaal zijn die niet uit Amsterdam weg te branden, maar nu komen ze naar Dordt. En dat niet alleen: ook Friends on Friday is terug. Dik feest op het Bagijnhof dus.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Dat Crazyland met een prima line-up naar Dordrecht komt is te danken aan de vriendschap tussen een van de sponsoren van Big Rivers, schildersbedrijf Nijhoff, en de organisator van Crazyland. Crazyland staat altijd garant voor een grote show naast de muziek, zodat er ook altijd veel te zien valt. Volgens Big Rivers moeten we denken aan vuurspuwers, een lichtshow of acrobaten. Te zien en te horen op zaterdagavond tussen 19.00 en 24.00 uur.

Ook een oude bekende is terug. Friends on Friday, natuurlijk op vrijdagavond, tussen 20.00 en 24.00 uur,. Gezelligheid troef met o.a. een speciale Ibiza soulful houseset van Vincent Vilouca.

Lees ook

hulpdienstenchemours

Olieachtige stof komt vrij bij onderhoudswerkzaamheden, monteurs nagekeken

Bij onderhoudswerkzaamheden bij kunststofbedrijf Delrin is vrijdagochtend een olieachtige stof vrijgekomen. Daar zijn twee monteurs mee in aanraking gekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

vleermuis foto noord brug

Speciaal voor vleermuizen: deze brug heeft in het donker een rode gloed

De Brug over de Noord is uitgerust met nieuwe verlichting. Met vleermuisvriendelijke lampen wil Rijkswaterstaat de dieren in de omgeving niet in de weg zitten. “Wit licht mijden ze het liefst.”

elektrischedeelauto

Proef met elektrische deelauto's van start

De gemeente Dordrecht is deze week een proef gestart met twee elektrische deelauto’s voor bewoners van de Boogjes en omgeving met een parkeervergunning. De auto’s vormen een extra manier van reizen, tijdens de sloop en nieuwbouw van de parkeergarage Spuihaven.

IMG-20260813-WA0034

Auto belandt met neus in sloot, bestuurder door het lint tegen agenten

Een auto is donderdagmiddag deels in een sloot beland in Dordrecht. Mogelijk was de bestuurder onwel geworden. De man ging even later door het lint tegen agenten toen zij hem wilden boeien.

schaatsendordt

Deze schaatsers gaan gewoon door in hartje zomer: ‘Met de hittegolf was het heel lekker’

Het mag dan nog ruim een maand duren voordat de zomer voorbij is, de Schaatsbaan Dordrecht staat alweer lekker vol. Tijdens het jaarlijkse ‘zomerkamp’ komen schaatsers van verschillende niveaus er dagelijks trainen om hun techniek verder aan te scherpen. “Het is wel een klap in je gezicht als je weer naar buiten stapt.”

Farante-College

Deze Zwijndrechtse school krijgt nieuwe naam

Vmbo-school Loket Zwijndrechtse Waard gaat verder onder een nieuwe naam. De school wordt omgedoopt tot Farante College. “Dit past bij de ontwikkeling die de school de afgelopen jaren heeft doorgemaakt én bij de ambitie voor de toekomst”, aldus Onderwijsgroep OZHW.