gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

WOW!! Dance op Big Rivers

23e24ba78143abedb21d23db8972470e

Crazyland staat op Big Rivers. Normaal zijn die niet uit Amsterdam weg te branden, maar nu komen ze naar Dordt. En dat niet alleen: ook Friends on Friday is terug. Dik feest op het Bagijnhof dus.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Dat Crazyland met een prima line-up naar Dordrecht komt is te danken aan de vriendschap tussen een van de sponsoren van Big Rivers, schildersbedrijf Nijhoff, en de organisator van Crazyland. Crazyland staat altijd garant voor een grote show naast de muziek, zodat er ook altijd veel te zien valt. Volgens Big Rivers moeten we denken aan vuurspuwers, een lichtshow of acrobaten. Te zien en te horen op zaterdagavond tussen 19.00 en 24.00 uur.

Ook een oude bekende is terug. Friends on Friday, natuurlijk op vrijdagavond, tussen 20.00 en 24.00 uur,. Gezelligheid troef met o.a. een speciale Ibiza soulful houseset van Vincent Vilouca.

Lees ook

aanrijding noordendijk

Aanhoudingen en gewonde na frontale botsing op Noordendijk

In Dordrecht zijn in de nacht van zaterdag op zondag twee mannen aangehouden na een frontale botsing. Ze waren er lopend vandoor gegaan. Een agent zette de achtervolging in. Bij de botsing is een gewonde gevallen.

PSX_20261007_140234

Auto in vlammen op bij winkelcentrum, bluswagen kan parkeerdek niet op

Op het parkeerdek van winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht is woensdag een auto in vlammen opgegaan. De brandweer had veel moeite om de auto te bereiken, want de bluswagen kon het parkeerdek niet op.

foto blaauwweg

Zonnescherm hangt los en bungelt aan balkon van achtste verdieping

Op de achtste verdieping van een flatgebouw aan de Blaauwweg in Dordrecht hing maandagmiddag een zonnescherm los. Brandweer en politie kwamen ter plekke, maar konden weinig betekenen.

OPMA Kees Thies

Columnist Kees Thies heeft geen spijt van besluit om te stoppen: ‘Gewicht van mijn schouders’

Kees Thies heeft geen spijt van zijn besluit om te stoppen als columnist, zo vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad. Op 5 december zal de columnist van AD De Dordtenaar voor het laatst zijn journalistieke mening delen via de krant. “Ik stop voordat mensen de kans krijgen om te zeggen dat ik al veel eerder had moeten stoppen.”

nk20261102NKS01516

FC Dordrecht komt na dramatische start net tekort tegen tien man van Jong Utrecht

FC Dordrecht heeft de belangrijke wedstrijd onderin de Keuken Kampioen Divisie tegen Jong FC Utrecht met 3-2 verloren. De Schapekoppen keken op Sportcomplex Zoudenbalch al binnen twintig minuten tegen een 3-0 achterstand aan. Dankzij twee doelpunten van Robin van Asten en een rode kaart voor de thuisploeg werd het nog spannend, maar de gelijkmaker bleef uit.

Milieustraat foto gemeente Dordrecht

Op deze plekken is de pop-up milieustraat in Dordrecht voor het laatst dit jaar te bezoeken

De laatste pop-up milieustraat in de gemeente Dordrecht staat deze maand nog in de wijken Reeland en Noordflank. De wagen, waar inwoners gratis klein (grof) afval kunnen inleveren, staat op 4 november op het Eemsteynplein en 5 november op het Houthavenplein.