Tijdens de jaarlijkse braderie op Reeweg Oost is zaterdag een zakkenroller opgepakt. De vrouw was niet alleen, de ander zakkenroller wist aan de politie te ontkomen.
Corrado Francke | 18 oktober 2026 20:00
Rijnmond | 22 oktober 2026 10:14
Redactie Streekomroep | 20 oktober 2026 08:35
Skeletten, vampiers en heel veel bloederige elementen: Halloween staat voor de deur. Straten worden griezelig versierd en kinderen gaan verkleed langs de deuren met als doel zo veel mogelijk snoep te verzamelen. Maar er is dit weekend nog veel meer te doen. Hieronder vind je een selectie van de Halloween-activiteiten die zaterdag plaatsvinden in onze streek.
Een lange file dinsdagochtend op de A16 van Breda naar Rotterdam. Het stond vast over zo'n 24 kilometer. Het verkeer moest rond 08.30 uur rekening houden met zo'n anderhalf uur vertraging.
Het voorstel van PRO en D66 om alle winkels in Papendrecht op zondag open te laten gaan tussen 10.00 en 18.00 uur, lijkt voorlopig geen meerderheid te krijgen in de gemeenteraad. Tijdens de oordeelsvormende vergadering van donderdag bleek dat alleen VVD, D66 en PRO voorstander zijn. De overige partijen hebben, om uiteenlopende redenen, bezwaren tegen het initiatiefvoorstel.
Een tankstation aan de Beneluxlaan in Zwijndrecht is sinds donderdag afgesloten. Een van de pompen bleek te kampen met een lekkage, meldt de gemeente.
Een spel om kinderen te enthousiasmeren voor het beroep van molenaar. Molenstichting SIMAV doet met het educatieve project ‘Waar is de Molenaar’ een gooi naar de Vriendenloterij Molenprijs 2026. Als de stichting de prijs wint, ligt 50.000 euro in het verschiet: een bedrag dat de stichting goed zou helpen bij het in stand houden van de molens in de Alblasserwaard.
Je denkt dat je alles inmiddels wel hebt meegemaakt rond de Merwedebrug op de A27 bij Gorinchem. Maar het kan blijkbaar nog gekker, meldt Rijnmond. Terwijl zware vrachtwagens vanwege de slechte staat van de brug niet meer over de rijbaan mogen, rijdt er nu doodleuk een vrachtwagen over het fietspad.