gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zangavond voor kerkverlaters

In de Trinitatiskapel van de Evangelisch-Lutherse gemeente aan de Vriesestraat wordt 14 november een zangavond georganiseerd. De avond is bedoeld voor mensen die vroeger naar de reformatorische kerken gingen en afscheid namen, of van kerk verwisseld zijn. Er wordt niet-ritmisch gezongen en met bovenstem.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Tijdens de zangavond worden psalmen gezongen. Het orgel zorgt voor begeleiding. De beide organisatoren, Arie Baars en Cees den Bakker, zingen al sinds hun lagere schooltijd psalmen. Beiden zijn gefascineerd door het zingen met bovenstem. Gehoopt wordt dat er ook mensen komen die die kunst beheersen.

Volgens de organisatoren zal de avond respectvol verlopen, zonder afbreuk te doen aan religie of overtuiging. Vooraanstaande kerkleden van de Gereformeerde Gemeente zijn op de hoogte en staan positief tegenover de zangavond.

De zangavond voor kerkverlaters vindt plaats op zaterdag 14 november in de Trinitatiskapel van de Evangelisch-Lutherse gemeente aan de Vriesestraat. De avond begint om 19.30 uur en duurt tot 21.00 uur. Aansluitend is er een nazit.

Lees ook

Steekpartij AZC foto

Steekpartij azc Dordrecht, twee verdachten aangehouden

Bij het asielzoekerscentrum aan de Burgemeester van der Dussenstraat in Dordrecht vond maandagmiddag een steekpartij plaats. Het incident gebeurde rond 15.45 uur. Eén man is gewond geraakt en ter plaatste door een ambulance behandeld. Twee verdachten zijn aangehouden.

Tractorpulling foto artikel

Marien gaat voor goud met zijn groene racemonster: ‘We zijn beter dan ooit’

Al bijna twintig jaar vallen de monden open in Molenaarsgraaf als de Simply Green voorbijkomt. De tractor behoort tot de top van de motorsport tractorpulling in binnen- en buitenland. Mede-eigenaar Marien den Besten steekt vele uren in het voertuig en is nog lang niet uitgesleuteld: "Proberen steeds verder te gaan in de techniek is de sleutel naar succes."

scheepvaartbegeleiding

VERKEER

Rijkswaterstaat schrapt scheepvaartbegeleiding in de nacht door personeelstekort

Rijkswaterstaat schrapt vanaf 15 september de nachtelijke begeleiding van schepen in de omgeving van Dordrecht. Dit komt door aanhoudende personeelstekorten. De vaarwegen blijven wel geopend voor alle scheepvaartverkeer.

Noordtunnel foto

Let op: Noordtunnel komend weekend afgesloten

De Noordtunnel in de A15 gaat voor een lange nacht dicht. Hiermee klinkt het startschot van de voorbereidingen van de renovatie van de tunnel. Je kunt van zaterdag 29 augustus 21.00 uur ‘s avonds tot zondagochtend 30 augustus 11.00 uur de tunnel niet gebruiken.

INV.20268.313-37590-260256

Wat doe je voor de kost? De nieuwe FC Dordrecht-spits geeft nooit eerlijk antwoord

Keepers zijn vaak vreemde vogels in de voetballerij, maar bij FC Dordrecht kan de spits er ook wat van. Wie namelijk vraagt wat Dario Sits doet voor de kost, krijgt geen eerlijk antwoord.

2608116585

Bestuurder rijdt van dijk en belandt in rivier, hulpdiensten groots uitgerukt

Een automobilist is dinsdagavond in de Lek beland bij het dorpje Waal, in de gemeente Molenlanden. De bestuurder kon op eigen kracht uit het voertuig komen en raakte niet gewond.