gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zangavond voor kerkverlaters

In de Trinitatiskapel van de Evangelisch-Lutherse gemeente aan de Vriesestraat wordt 14 november een zangavond georganiseerd. De avond is bedoeld voor mensen die vroeger naar de reformatorische kerken gingen en afscheid namen, of van kerk verwisseld zijn. Er wordt niet-ritmisch gezongen en met bovenstem.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Tijdens de zangavond worden psalmen gezongen. Het orgel zorgt voor begeleiding. De beide organisatoren, Arie Baars en Cees den Bakker, zingen al sinds hun lagere schooltijd psalmen. Beiden zijn gefascineerd door het zingen met bovenstem. Gehoopt wordt dat er ook mensen komen die die kunst beheersen.

Volgens de organisatoren zal de avond respectvol verlopen, zonder afbreuk te doen aan religie of overtuiging. Vooraanstaande kerkleden van de Gereformeerde Gemeente zijn op de hoogte en staan positief tegenover de zangavond.

De zangavond voor kerkverlaters vindt plaats op zaterdag 14 november in de Trinitatiskapel van de Evangelisch-Lutherse gemeente aan de Vriesestraat. De avond begint om 19.30 uur en duurt tot 21.00 uur. Aansluitend is er een nazit.

Lees ook

tv47kenya

Sliedrechter benoemd tot minister in omstreden parallelle regering Sudan

Een man uit Nederland is begin mei benoemd tot minister van Justitie in een omstreden regering van de Rapid Support Forces (RSF) in Sudan. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS. Bronnen melden aan Rijnmond dat het gaat om een man uit Sliedrecht.

archieffotopolitie

Zwijndrechtenaar (19) vast na schietpartij op festival

De politie heeft zondag een 19-jarige man uit Zwijndrecht opgepakt vanwege een schietpartij in Amsterdam op zaterdagavond. Daarbij raakten twee mensen gewond.

IMG_4183

Werkzaamheden Spuiboulevard bij Stadskantoor van start

De werkzaamheden aan de Spuiboulevard bij het Stadskantoor in Dordrecht zijn gestart. De gemeente legt een tijdelijke rijbaan aan en het voetpad langs het water wordt verlengd. Daarmee wordt het gebied klaargemaakt voor de verdere ontwikkeling van de nieuwe stadsbuurt.

aanhouding Ridderkerk

Buurt hoort knal, 31-jarige man uit huis gehaald

Een 31-jarige inwoner van Ridderkerk is dinsdagavond door een arrestatieteam uit zijn huis gehaald. Buurtbewoners hadden aan het begin van de avond een knal gehoord en ook zouden er spullen uit de flat aan de Reijerweg zijn gegooid.

nepagentbureaurijnmond

Verdachte die sieraden van 88-jarige steelt, meldt zich niet: politie toont hem nu herkenbaar

De man die ervan wordt verdacht een 88-jarige vrouw uit Dordrecht met een babbeltruc te hebben bestolen, wordt nu herkenbaar getoond. Hij kreeg vorige week na de uitzending van Bureau Rijnmond de kans zichzelf bij de politie te melden, maar heeft dat niet gedaan.

WhatsApp Image 2026-10-09 at 10.02.28

Jamai van den Herik opnieuw naar WK darts: ‘Kwamen best wat emoties uit’

Jamai van den Herik gaat opnieuw naar het WK darts. In een weekend met goede resultaten, maar vooral een spannende ontknoping kwalificeerde de Alblasserdammer zich voor de jaarlijkse heilige graal in de dartsport. “Ik plofte in bed en werd er emotioneel van.”