gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zaterdag gaat de Zomerkermis van start

e80f66880a643d6ec9625fdcb456913d.jpg

Zaterdag zal burgemeester Wouter Kolff de Zomerkermis officieel openen.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Ruim 40 exploitanten hebben hun attractie op de Spuiboulevard opgesteld. Namens de gemeente Dordrecht hebben exploitanten die prijzen weggeven per brief te horen gekregen dat ze geen nepwapens als prijs weg mogen geven. 
Volgens kermismeester Ruud de Dreu zal er een zero tolerance beleid gevoerd worden op dit gebied. "Zaterdag gaan we nog samen met de politie een ronde maken en kunnen exploitanten mochten ze twijfelen of iets wel of niet uitgegeven mag worden, dit met de politie bespreken". Bij de opening om 13.00 uur zijn er bij een ballonnen-drop diverse munten te winnen waarbij onder andere een gouden munt die recht geeft op toegang tot 15 verschillende attracties.
19f0c0015732251a5bf69607740ad7cb.jpg

Lees ook

IMG_4823.jpg

‘Mooie mix’ leidt de Dordtse coalitierace, GL-PvdA laakt 'gelegenheidsargument'

Stapje voor stapje sluipen de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, D66 en CDA richting het nieuwe Dordtse stadsbestuur. Het vijftal sprak woensdag in een debat de voorkeur voor elkaar uit en verwees het geplaagde GroenLinks-PvdA naar de reservebank. “We hebben fijn met ze samengewerkt, maar het is daar wel wat onrustig op dit moment.”

tankstationkortambachtlaan.png

Overval op tankstation, verdachte vlucht te voet

Een tankstation aan de Kort Ambachtlaan in Zwijndrecht is woensdagavond overvallen. De verdachte is te voet gevlucht, meldt de politie.

fotoafscheid.png

Met een lach, een traan én een dansje nemen deze raadsleden afscheid

Gedans in de gemeenteraad. Het gebeurt zelden tot nooit, maar de afzwaaiende Kitty Kruger (GroenLinks) en Irene Koene (Gewoon Dordt) brachten daar verandering in. Zo eindigde een middag vol gelach én tranen met een vrolijke noot. “Ik denk dat we een onuitwisbare indruk hebben achtergelaten.”

foto 2 opad.png

Op Pad Met Ad: kleine treinen en grote hobby's

Heb je onze streek altijd al in het klein willen zien? In de nieuwe aflevering van ‘Op Pad Met Ad’ gaat hij langs bij de open dag van de ModelSpoorGroep Drechtsteden. De vereniging van liefhebbers voor miniatuurtreinen hebben hun deuren geopend voor iedereen. En Ad krijgt alle ins en outs te zien.

optreden jubal statenplein.jpg

Er valt wat te beleven op woensdagen: het Statenplein pakt uit

Vanaf woensdag 1 april worden er elke week activiteiten georganiseerd op het Statenplein in Dordrecht. Zo wil de gemeente het plein omtoveren tot een plek vol beleving en ontmoeting. De activiteiten zijn afgetrapt door een judomiddag voor kinderen. ‘s Avonds is een workshop salsadansen.

Still vluchtelingenopvang HAGI.png

In dit voormalig kantoorpand gaan Oekraïense vluchtelingen opgevangen worden

Maximaal honderd Oekraïense vluchtelingen kunnen vanaf komende zomer gehuisvest worden aan de Hakgriend 22 in Hardinxveld-Giessendam. Het huurcontract voor het gebouw is door de gemeente ondertekend. De gemeente gaat nu aan de slag met het verbouwen en inrichten van de opvanglocatie.