gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zaterdag stille tocht langs huis gezinsdrama Papendrecht

f37855ec7fc79d5b8d53ae80bed33ada

Papendrecht herdenkt zaterdag de slachtoffers van het familiedrama aan de Cremerstraat met een stille tocht. Vanaf de Bethlehemkerk zal de tocht langs het huis aan de Cremerstraat gaan.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Burgemeester Aart-Jan Moerkerke zal om 15.30 uur kort spreken, waarna één minuut stilte wordt gehouden. Daarna vertrekt de stille tocht vanaf het plein bij de Bethlehemkerk.

De organisatie van de tocht ligt in handen van omwonenden en de gemeente. Deelnemers aan de stille tocht worden gevraagd verschillende kleuren, losse bloemen mee te nmene. Die kunnen worden neergelegd in een hart bij het beginpunt van de stille tocht.

Papendrechters die wonen in de straten waardoor de stille tocht gelopen wordt, worden door de gemeente per brief geïnformeerd. Enkele straten zullen een aantal uur slecht of niet bereikbaar zijn. Weggebruikers worden door borden geïnformeerd.

Zaterdagmorgen brak in een woning aan de Cremerstraat in Papendrecht brand uit. In het huis vond de brandweer de lichamen van een gezin met twee kinderen. Vermoedelijk heeft de vader (32) zijn twee kinderen (4 en 6 jaar oud) en zijn vrouw (32) vermoord en daarna zichzelf van het leven beroofd.

Geschokte buurtbewoners hebben zondag knuffels en bloemen neergelegd bij het huis. De verslagenheid in Papendrecht is groot.

Lees ook

nk20260905NKS01972

Bij FC Dordrecht is iedereen het erover eens: ‘Dit is een schandalige prestatie’

Voor het tweede duel op rij kreeg FC Dordrecht zes tegengoals om de oren. De gatenkaas achterin vormde de basis van de 3-6 nederlaag zaterdag tegen Jong AZ, dat beduidend efficiënter was in het foutenfestival.

nk20260905NKS02061

Twaalf tegengoals in twee duels: FC Dordrecht verliest ook van Jong AZ

FC Dordrecht heeft zich zaterdag niet kunnen revancheren voor de 6-1 dreun bij FC Volendam vorige week. Thuis tegen Jong AZ trok de ploeg in een doelpuntenfestival aan het kortste eind: 3-6.

nk20260911NKS03692

FC Dordrecht verspeelt voorsprong en gaat voor vierde keer op rij onderuit

FC Dordrecht heeft op bezoek bij FC Eindhoven voor de vierde keer op rij een wedstrijd verloren. In de lichtstad kwamen de Schapekoppen nog wel op voorsprong, maar moest het in de tweede helft, mede door een rode kaart van Bjorn Hardley, het onderspit delven: 2-1.

dji_fly_20250712_172056_366_1752333695458_photo_optimized

Steiger rond toren Grote Kerk vanwege grootschalige restauratie

De gemeente Dordrecht begint volgende week aan het inrichten van de bouwplaats rondom de Grote Kerk. Ook wordt vanaf dan een steiger opgebouwd rondom de toren van kerk: een klus die ruim twee maanden gaat duren.

pexels-happyrisingguy-33672857

Geen vuurwerkshow te zien in Alblasserdam tijdens jaarwisseling: 'eerst ervaring opdoen'

Alblasserdammers kunnen komende jaarwisseling geen vuurwerkshow in hun eigen gemeente bekijken. De gemeente kiest ervoor om eerst ervaring op te doen met de landelijke regelgeving en de effecten daarvan, nu er sinds dit jaar een vuurwerkverbod geldt.

archieffotopolitie

Zwijndrechtenaar (19) vast na schietpartij op festival

De politie heeft zondag een 19-jarige man uit Zwijndrecht opgepakt vanwege een schietpartij in Amsterdam op zaterdagavond. Daarbij raakten twee mensen gewond.