gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zaterdag stille tocht langs huis gezinsdrama Papendrecht

f37855ec7fc79d5b8d53ae80bed33ada

Papendrecht herdenkt zaterdag de slachtoffers van het familiedrama aan de Cremerstraat met een stille tocht. Vanaf de Bethlehemkerk zal de tocht langs het huis aan de Cremerstraat gaan.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Burgemeester Aart-Jan Moerkerke zal om 15.30 uur kort spreken, waarna één minuut stilte wordt gehouden. Daarna vertrekt de stille tocht vanaf het plein bij de Bethlehemkerk.

De organisatie van de tocht ligt in handen van omwonenden en de gemeente. Deelnemers aan de stille tocht worden gevraagd verschillende kleuren, losse bloemen mee te nmene. Die kunnen worden neergelegd in een hart bij het beginpunt van de stille tocht.

Papendrechters die wonen in de straten waardoor de stille tocht gelopen wordt, worden door de gemeente per brief geïnformeerd. Enkele straten zullen een aantal uur slecht of niet bereikbaar zijn. Weggebruikers worden door borden geïnformeerd.

Zaterdagmorgen brak in een woning aan de Cremerstraat in Papendrecht brand uit. In het huis vond de brandweer de lichamen van een gezin met twee kinderen. Vermoedelijk heeft de vader (32) zijn twee kinderen (4 en 6 jaar oud) en zijn vrouw (32) vermoord en daarna zichzelf van het leven beroofd.

Geschokte buurtbewoners hebben zondag knuffels en bloemen neergelegd bij het huis. De verslagenheid in Papendrecht is groot.

Lees ook

THUMB WEBSITE 2

Cultuurcentrum kent complete metamorfose: ‘Ruimte voor honderd bezoekers extra’

Cultuurcentrum Cascade in Hendrik-Ido-Ambacht is na een jaar gesloten te zijn geweest weer open. Door een grootschalige verbouwing en vernieuwing van het pand moest het samen met de bibliotheek een jaar lang wijken naar een tijdelijk onderkomen. De eerste twee verdiepingen hebben een behoorlijke metamorfose ondergaan.

streekomroepmeesterrecepalb

Neergestoken leraar terug op school, maar naar de eindmusical zit er nog niet in voor hem

Een jaar nadat hij werd neergestoken bij een eindmusical in Alblasserdam is meester Recep terug op school. De docent staat nog niet voor de klas; hij beperkt zich tot enkele uurtjes persoonlijke begeleiding van leerlingen, meldt Rijnmond.

bigriversnogeen

Live: Dordrecht stroomt vol voor Big Rivers

Dit weekend stroomt Dordrecht weer vol voor Big Rivers, een jaarlijks terugkerend festival met muziek en dans op verschillende podia in de stad. In een liveblog houdt de Streekomroep, in samenwerking met onze collega's van Rijnmond, je op de hoogte van alle activiteiten.

Point Blur_Jul052026_091920

Lichaam vermiste man (48) gevonden in auto in rivier

Aan de Merwekade in Dordrecht is zaterdag laat in de avond het lichaam aangetroffen van de vermiste Bart Ponte (48). Dat bevestigt de politie zondagochtend.

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Zwijndrechtenaar was al overleden toen woningbrand uitbrak

De Zwijndrechtse man die vorige maand dood werd aangetroffen na een woningbrand aan de Lijnzaadstraat in Rotterdam, was al overleden voor het uitbreken van de brand. Dat heeft de politie bekendgemaakt. De twee mannen die eerder werden aangehouden, worden verdacht van brandstichting en het proberen laten verdwijnen van het lichaam.

waterbus elektrisch

Waterbushalte in Bolnes komt er voorlopig niet

De waterbushalte in de wijk Bolnes in Ridderkerk wordt voorlopig geen realiteit. Dat blijkt uit een onderzoek dat de gemeente Ridderkerk heeft laten uitvoeren naar de mogelijkheden voor een extra halte. De benodigde investeringen, de hoge structurele exploitatiekosten en de beperkingen binnen de huidige dienstregeling maken realisatie op dit moment onmogelijk.