gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zaterdag stille tocht langs huis gezinsdrama Papendrecht

f37855ec7fc79d5b8d53ae80bed33ada

Papendrecht herdenkt zaterdag de slachtoffers van het familiedrama aan de Cremerstraat met een stille tocht. Vanaf de Bethlehemkerk zal de tocht langs het huis aan de Cremerstraat gaan.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Burgemeester Aart-Jan Moerkerke zal om 15.30 uur kort spreken, waarna één minuut stilte wordt gehouden. Daarna vertrekt de stille tocht vanaf het plein bij de Bethlehemkerk.

De organisatie van de tocht ligt in handen van omwonenden en de gemeente. Deelnemers aan de stille tocht worden gevraagd verschillende kleuren, losse bloemen mee te nmene. Die kunnen worden neergelegd in een hart bij het beginpunt van de stille tocht.

Papendrechters die wonen in de straten waardoor de stille tocht gelopen wordt, worden door de gemeente per brief geïnformeerd. Enkele straten zullen een aantal uur slecht of niet bereikbaar zijn. Weggebruikers worden door borden geïnformeerd.

Zaterdagmorgen brak in een woning aan de Cremerstraat in Papendrecht brand uit. In het huis vond de brandweer de lichamen van een gezin met twee kinderen. Vermoedelijk heeft de vader (32) zijn twee kinderen (4 en 6 jaar oud) en zijn vrouw (32) vermoord en daarna zichzelf van het leven beroofd.

Geschokte buurtbewoners hebben zondag knuffels en bloemen neergelegd bij het huis. De verslagenheid in Papendrecht is groot.

Lees ook

kat vermist

Kat Oscar verdween op hoge snelheid, nu is hij terug bij Remco: 'Ik kon bijna niet praten'

Mooi nieuws: de ruim anderhalve week vermiste kat Oscar is gevonden. Oscar verdween op hoge snelheid vanuit Rijsoord, maar werd woensdagavond door iemand gezien in het Brabantse Oudenbosch. Zijn baasje Remco van Die is opgelucht: “Toen ik werd gebeld, kon ik bijna niet praten."

THUMB WEBSITE

Avondvierdaagse dag na afgelasting wel van start, dat levert vrolijke gezichten op

De Dordtse avondvierdaagse is een dag later dan gepland van start gegaan. Vanwege opgegeven noodweer moest het festijn dinsdag nog worden afgeblazen, maar met een heerlijk zonnetje, dansende kinderen en gezellige muziek is de aftrap op woensdag een groot feest.

IMG_7275 (1)

Let op: dit station staat donderdagavond opnieuw vol met hulpdiensten

Hulpdiensten zijn donderdagavond opnieuw massaal op station Dordrecht te vinden. Niet vanwege een groots incident, maar vanwege een oefening. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid wil hiermee de samenwerking tussen de betrokken hulpdiensten verder verbeteren.

Fakkelprotest Nieuw-Lekkerland

Opnieuw protest tegen mogelijk azc, demonstranten tonen tientallen fakkels

In Nieuw-Lekkerland is woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum (azc) in het dorp. Er werden meerdere toespraken gehouden, waarna de aanwezigen gezamenlijk zo’n zestig fakkels aanstoken. Het protest verliep rustig.

Rijkswaterstaat

Ongeluk met meerdere voertuigen op A27, weg tijdelijk dicht geweest

Op de A27 bij Noordeloos is een ongeluk met meerdere voertuigen gebeurd vanuit de richting Gorinchem. De weg is tijdelijk dicht geweest en er is een lange file ontstaan.

Point Blur_Jun112026_065550

Auto crasht op brug, bestuurder (33) aangehouden voor rijden onder invloed

Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.