gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zaterdag stille tocht langs huis gezinsdrama Papendrecht

f37855ec7fc79d5b8d53ae80bed33ada

Papendrecht herdenkt zaterdag de slachtoffers van het familiedrama aan de Cremerstraat met een stille tocht. Vanaf de Bethlehemkerk zal de tocht langs het huis aan de Cremerstraat gaan.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Burgemeester Aart-Jan Moerkerke zal om 15.30 uur kort spreken, waarna één minuut stilte wordt gehouden. Daarna vertrekt de stille tocht vanaf het plein bij de Bethlehemkerk.

De organisatie van de tocht ligt in handen van omwonenden en de gemeente. Deelnemers aan de stille tocht worden gevraagd verschillende kleuren, losse bloemen mee te nmene. Die kunnen worden neergelegd in een hart bij het beginpunt van de stille tocht.

Papendrechters die wonen in de straten waardoor de stille tocht gelopen wordt, worden door de gemeente per brief geïnformeerd. Enkele straten zullen een aantal uur slecht of niet bereikbaar zijn. Weggebruikers worden door borden geïnformeerd.

Zaterdagmorgen brak in een woning aan de Cremerstraat in Papendrecht brand uit. In het huis vond de brandweer de lichamen van een gezin met twee kinderen. Vermoedelijk heeft de vader (32) zijn twee kinderen (4 en 6 jaar oud) en zijn vrouw (32) vermoord en daarna zichzelf van het leven beroofd.

Geschokte buurtbewoners hebben zondag knuffels en bloemen neergelegd bij het huis. De verslagenheid in Papendrecht is groot.

Lees ook

IMG_3084

Poes Chica lift per ongeluk mee naar Dordrecht

Poes Chica is per ongeluk vanaf de Dr. Schaepmansingel in Schiedam met een auto meegereisd naar Dordrecht, onder de motorkap. Het dier werd donderdag gevonden in een parkeergarage. Haar buik en pootjes zaten onder de brandwonden.

collegepapendrecht

Papendrecht heeft weer compleet (tijdelijk) college met aanstelling twee wethouders

Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten zijn donderdagavond aangesteld als tijdelijke wethouders in de gemeente Papendrecht. Hiermee is het college voorlopig weer compleet, in afwachting op een definitieve invulling van de wethoudersposten.

het winkeltje

Alle sporen leiden naar het einde: treinwinkel sluit de deuren

Het is het einde van een tijdperk: treinenwinkel ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht verdwijnt eind dit jaar na 66 jaar uit het Dordtse straatbeeld. Een groot gemis voor liefhebbers van modeltreinen, die hun exemplaar daar kunnen laten repareren of een nieuwe kunnen aanschaffen. “Het is wel tijd, vind ik”, zegt eigenaar Jankees Verheij.

Noordtunnel foto

Let op: Noordtunnel komend weekend afgesloten

De Noordtunnel in de A15 gaat voor een lange nacht dicht. Hiermee klinkt het startschot van de voorbereidingen van de renovatie van de tunnel. Je kunt van zaterdag 29 augustus 21.00 uur ‘s avonds tot zondagochtend 30 augustus 11.00 uur de tunnel niet gebruiken.

Farante-College

Deze Zwijndrechtse school krijgt nieuwe naam

Vmbo-school Loket Zwijndrechtse Waard gaat verder onder een nieuwe naam. De school wordt omgedoopt tot Farante College. “Dit past bij de ontwikkeling die de school de afgelopen jaren heeft doorgemaakt én bij de ambitie voor de toekomst”, aldus Onderwijsgroep OZHW.

Ben Corino Studio De Witt

Rotterdammer Roel Pot te gast in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Rotterdammer Roel Pot. Vroeger vormde hij een clownsduo met wijlen vrijwilliger Peter Douw, nu timmert hij aan de weg met ‘Rondje Rotterdams’.