gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

"Ze steken er veel tijd en energie in"

Hockey, het bestaat in vele varianten. Op het veld, op het ijs en... onderwater! Het EK Onderwaterhockey wordt deze week gespeeld in Hongarije en daaraan doen vier Dordtenaren mee.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Mirjam Praet volgt deze dagen veel wedstrijden, zowel haar zoon als dochter spelen mee op het EK. "Omdat de sport klein is zijn je kansen wat groter dan bij grotere sporten zoals voetbal, maar je moet er wel tijd en energie in steken."

Drie mannen en drie vrouwen van de Dordtse Onderwater Sport Club (DOSC) zijn voor Nederland op het EK actief in de sport. Het herenteam doet er vooral mee om te groeien, maar de dames zouden om de medailles kunnen strijden.

Het Europees Kampioenschap duurt tot en met zaterdag en er worden door de teams meerdere wedstrijden per dag gespeeld. De wedstrijden van zijn live te volgen op de facebookpagina van het kampioenschap.

Lees ook

PSX_20260728_202912

Vuurzee op oplegger, elektrische karretjes in vlammen op

Twee elektrische voertuigen zijn dinsdagavond verwoest door brand in Heerjansdam. Ze stonden op de oplegger van een busje.

Ed Nijmeegse vierdaagse foto artikel

Ed volbrengt zijn 40e vierdaagse: 'Je wordt gedragen door het publiek'

Met schoenen die ietwat knelde en enkele blaren heeft Ed Grootveld uit Sliedrecht zijn 40e vierdaagse van Nijmegen volbracht. Na twee dagen bijkomen blikt hij terug op zijn avontuur: “Het gaat je niet in de koude kleren zitten.”

PSX_20260727_151756

Boeren demonstreren op viaduct boven A15 tegen stikstofplannen

Een groep boeren heeft maandag actie gevoerd op het viaduct boven de A15, bij Papendrecht. De boeren zijn het niet eens met de stikstofplannen van het kabinet. Op veel plekken in het land, waaronder dus ook in onze streek, lieten zij van zich horen.

pexelsoogbier

Door het pak slaag van Roy (23) ziet horecamedewerker Teun nog steeds dubbel

Met een flinke slok op beukt Roy uit Ridderkerk in een restaurant een man in elkaar. Drie jaar na dato ziet het slachtoffer nog altijd dubbel.

jdg_04-08-26_inlaat_Kinderdijk_1I6A2423

Dit merken we in de streek van de aanhoudende droogte

We kennen Nederland als een nat land, maar deze zomer is dat wel anders. We hebben een zeer droge juli-maand achter de rug en ook in augustus is het erg droog. Op diverse plekken in ons land worden maatregelen genomen, zoals onttrekkingsverboden, de inzet van noodpompen en aanpassingen van de sluizen. Maar wat betekent de droogte voor onze streek?

pexels-markusspiske-218445

Stroomstoring in Stadspolders verholpen na ruim een uur

Meer dan tweeduizend huishoudens in de Dordtse wijk Stadspolders hebben dinsdagochtend zonder stroom gezeten. De oorzaak van de stroomstoring was een defecte kabel, meldt netbeheerder Stedin.