Dordrecht, Netherlands

Zeemeerminzwemles nu ook voor volwassenen

Bikini aan, staart aan en duiken maar! Niet alleen kinderen kunnen leren zwemmen als een zeemeermin op de Sportboulevard, ook voor volwassenen wordt de sprookjeszwemles voortaan aangeboden.
Petra Scheurwater | 16 oktober 2018 10:56 | Aangepast op 16 oktober 2018 10:56
Elke donderdag kunnen 18-plussers van 20:15 uur tot 21:00 uur zwemmen als een zeemeermin. De lessen worden gegeven door Optisport.

Bij de eerste proefles kan er nog een staart geleend worden van het zwembad. Wil je de lessen echt gaan volgen, dan is het de bedoeling dat je een eigen staart meeneemt.

De proefles kost 9,95 euro, daarbij zit het gebruik van een zeemeerminnenstaart inbegrepen. Daarna kosten de lessen 7,30 euro per keer.&t=9s

Lees ook

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...