Dordrecht, Netherlands

Zelfgemaakte friet en verse producten op herfstmarkt zorgboerderij De Veldlinden

Op zorgboerderij De Veldlinden is woensdag iedereen druk bezig met de voorbereidingen op de herfstmarkt. Die wordt vrijdag al voor de twaalfde keer gehouden.
Petra Scheurwater | 23 oktober 2019 16:47 | Aangepast op 23 oktober 2019 16:47
Op de markt worden verschillende verse producten zoals aardappelen, uien, en peren verkocht. Ook wordt er zelfgemaakte friet gebakken en een workshop gegeven. “We zijn er al weken mee bezig, want het moet er wel spic en span uitzien”, vertelt Yvonne in ‘t Veld, die in 2007 met de zorgboerderij is gestart.

Op de boerderij werken mensen met een beperking, en zij zorgen ervoor dat ook de twaalfde editie van de markt een succes wordt. “Wij betrekken ze bij alle werkzaamheden hier op de boerderij en dat willen we graag aan de buitenwereld laten zien, want ook zij functioneren normaal en doen hier allerlei nuttige dingen."

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Dagenlang geen treinverkeer op MerwedeLingelijn

Op de MerwedeLingelijn tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden van woensdag 23 juli tot en met zonda...

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...