Dordrecht, Netherlands

Zes aanhoudingen voor beroving en heling in Dordrecht

Op dinsdagavond 7 april werd een 15-jarige jongen op ‘t Koeienveld in Dordrecht aangevallen door een grote groep jongens, die zijn telefoon meenamen. Dinsdag 5 en woensdag 6 mei werden daarvoor in totaal zes verdachten tussen de 13 en 16 jaar oud aangehouden.
Vivian Rutte | 7 mei 2020 17:09 | Aangepast op 7 mei 2020 17:09
Rond 22.00 uur werd het slachtoffer door een groep van zo’n vijftien jongeren belaagd op het Van den Broek-Erf, beter bekend als ’t Koeienveld. Ze gaven hem een klap op zijn hoofd en stalen zijn telefoon. De telefoon werd later te koop gezet.

Het onderzoek leidde naar de zes verdachten. Vier van hen worden verdacht van heling. Twee anderen, 15 en 16 jaar oud, worden verdacht van de daadwerkelijke beroving. Zij worden vrijdag voorgeleid aan de rechter-commissaris.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Opnieuw minder treinen op MerwedeLingelijn

Ook donderdag rijden er minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem, meldt Qbuzz. Dat heeft opnieuw...

Woonunits helpen vluchtelingen tijdelijk uit de brand: ‘Hierna juist voor woningzoekenden’

Aan de Laan van Riga in Dordrecht zijn deze week de eerste van 56 flexwoning neergezet. De komende d...

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...

Rechtbank: Nederlandse Staat doet genoeg om PFAS-problemen tegen te gaan

De Nederlandse Staat doet voldoende om de verspreiding van PFAS tegen te gaan. Dat is de uitspraak v...