Dordrecht, Netherlands

Zes aanhoudingen voor beroving en heling in Dordrecht

Op dinsdagavond 7 april werd een 15-jarige jongen op ‘t Koeienveld in Dordrecht aangevallen door een grote groep jongens, die zijn telefoon meenamen. Dinsdag 5 en woensdag 6 mei werden daarvoor in totaal zes verdachten tussen de 13 en 16 jaar oud aangehouden.
Vivian Rutte | 7 mei 2020 17:09 | Aangepast op 7 mei 2020 17:09
Rond 22.00 uur werd het slachtoffer door een groep van zo’n vijftien jongeren belaagd op het Van den Broek-Erf, beter bekend als ’t Koeienveld. Ze gaven hem een klap op zijn hoofd en stalen zijn telefoon. De telefoon werd later te koop gezet.

Het onderzoek leidde naar de zes verdachten. Vier van hen worden verdacht van heling. Twee anderen, 15 en 16 jaar oud, worden verdacht van de daadwerkelijke beroving. Zij worden vrijdag voorgeleid aan de rechter-commissaris.

Lees ook

Henri (66) wordt gebeten door besmette vleermuis: 'Raak ze nooit aan'

Tijdens een werkdag als vrijwilliger bij het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen, krijgt Henri S...

Lijnbus en politieauto botsen in Alblasserdam

Een lijnbus is dinsdagochtend op een politieauto gebotst in Alblasserdam. Het ongeluk gebeurde rond ...

Kapotte ruit en zwartgeblakerde gevel na explosie

Bij een huis aan de Beinemastraat in de Dordtse wijk De Staart is in de nacht van maandag op dinsdag...

Dure fiets en iPhone buitgemaakt bij straatroof: halfjaar cel voor dader (29)

Een Zwijndrechter die in maart in zijn geboorte- en woonplaats een straatroof pleegde, moet van de r...

Waarop wel en niet bezuinigen? Inwoners denken mee over financiële keuzes Sliedrecht

Nederlandse gemeenten krijgen vanaf volgend jaar minder geld van het Rijk en dus moet er flink bezui...

Auto te water, maar bestuurder ontbreekt

Aan de Wilgenweg in Groot-Ammers is maandagmiddag een auto in het water aangetroffen. In het voertui...