gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zes Dordtenaren krijgen proces verbaal na groepsvorming

72bab2bb7eda0a7d45fa17f0a9051ece

De politie heeft zes personen op zaterdag een proces verbaal gegeven in verband met de noodverordening. Rond 22.00 uur stond een groep personen op de Nolensweg een langere tijd samen en hield daarbij onvoldoende afstand van elkaar.

Emma Meijer |  | Aangepast op
Bij controle bleek ook dat enkele personen alcoholische dranken dronken in de openbare ruimte, laat de politie weten via Facebook. De groep bestond niet uit personen van hetzelfde huishouden.

Het is sinds 14 oktober niet toegestaan om buiten met meer dan vier personen samen te komen op de openbare weg tenzij iedereen uit hetzelfde huishouden komt. Daarnaast moeten personen vanaf twaalf jaar die niet uit hetzelfde huishouden komen anderhalve meter afstand houden. Ook is het vanaf 20.00 uur niet toegestaan om alcoholische dranken te nuttigen in de openbare ruimte.

De politie laat weten dat er strenger opgetreden zal worden. Bij het bewust overtreden van de maatregelen volgt er altijd een proces verbaal.

Foto: Facebook politie Dordrecht

Lees ook

foto bewoners

Angst op vakantiepark nu gemeente oproep minister negeert: ‘Waar moet ik heen?’

Stress, angst en onzekerheid op het enige vakantiepark van Dordrecht. Vaste bewoners dreigen hun chalet kwijt te raken door een ingreep van de gemeente, die ondanks een oproep van het kabinet toch een einde wil aan permanente bewoning. “Ik moet binnen een jaar weg, maar ik heb geen idee waarheen.”

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.

ongeluka16asmedia

Dode bij ongeluk A16 is vrouw (73) uit Dordrecht, man (80) zwaargewond in ziekenhuis

De vrouw die maandag om het leven kwam bij het ongeluk op de A16 bij Hendrik-Ido Ambacht is een 73-jarige vrouw uit Dordrecht. Dat meldt de politie aan Rijnmond. Een 80-jarige man, ook uit Dordrecht ligt zwaargewond in het ziekenhuis.

foto buurtsoepcafe

Jacqueline maakt elke dinsdag soep voor wie maar wil: 'Mensen die wat minder hebben kunnen zo ook genieten'

Jacqueline Harmans is medeoprichter van het buurtsoepcafé in gebouw De Zwaluw in Wielwijk in Dordrecht. Elke dinsdag kun je bij haar een soepje eten en samen kletsen in het buurthuis. “Geen mens hoort alleen te zijn”, zegt ze.

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

treinstationdordrecht2

Let op: nog de hele dag minder treinen tussen Dordrecht en Breda

Reizigers tussen Dordrecht en Breda moeten maandag de hele dag rekening houden met vertraging. Door een kapot spoor rijden er minder treinen op dit traject.