Dordrecht, Netherlands

Zes Dordtenaren krijgen proces verbaal na groepsvorming

De politie heeft zes personen op zaterdag een proces verbaal gegeven in verband met de noodverordening. Rond 22.00 uur stond een groep personen op de Nolensweg een langere tijd samen en hield daarbij onvoldoende afstand van elkaar.
Emma Meijer | 19 oktober 2020 10:20 | Aangepast op 19 oktober 2020 10:20
Bij controle bleek ook dat enkele personen alcoholische dranken dronken in de openbare ruimte, laat de politie weten via Facebook. De groep bestond niet uit personen van hetzelfde huishouden.

Het is sinds 14 oktober niet toegestaan om buiten met meer dan vier personen samen te komen op de openbare weg tenzij iedereen uit hetzelfde huishouden komt. Daarnaast moeten personen vanaf twaalf jaar die niet uit hetzelfde huishouden komen anderhalve meter afstand houden. Ook is het vanaf 20.00 uur niet toegestaan om alcoholische dranken te nuttigen in de openbare ruimte.

De politie laat weten dat er strenger opgetreden zal worden. Bij het bewust overtreden van de maatregelen volgt er altijd een proces verbaal.

Foto: Facebook politie Dordrecht

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Meer dan 400 waarschuwingen voor rijden in voetgangersgebied: boetes in aantocht

De gemeente Dordrecht heeft in nog geen twee maanden tijd ruim vierhonderd waarschuwingen uitgedeeld...

Van Drunen, Dorsman en veel PKC-korfballers in de race voor nationale sportprijs

Lotte van Drunen staat op de shortlist met kanshebbers op de titel Sportvrouw van het jaar. Dat maak...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...