gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zes Dordtenaren krijgen proces verbaal na groepsvorming

72bab2bb7eda0a7d45fa17f0a9051ece

De politie heeft zes personen op zaterdag een proces verbaal gegeven in verband met de noodverordening. Rond 22.00 uur stond een groep personen op de Nolensweg een langere tijd samen en hield daarbij onvoldoende afstand van elkaar.

Emma Meijer |  | Aangepast op
Bij controle bleek ook dat enkele personen alcoholische dranken dronken in de openbare ruimte, laat de politie weten via Facebook. De groep bestond niet uit personen van hetzelfde huishouden.

Het is sinds 14 oktober niet toegestaan om buiten met meer dan vier personen samen te komen op de openbare weg tenzij iedereen uit hetzelfde huishouden komt. Daarnaast moeten personen vanaf twaalf jaar die niet uit hetzelfde huishouden komen anderhalve meter afstand houden. Ook is het vanaf 20.00 uur niet toegestaan om alcoholische dranken te nuttigen in de openbare ruimte.

De politie laat weten dat er strenger opgetreden zal worden. Bij het bewust overtreden van de maatregelen volgt er altijd een proces verbaal.

Foto: Facebook politie Dordrecht

Lees ook

mobiliteitsadviseur

Fiets van de zaak en gratis ov: dit kunnen bedrijven doen om bereikbaar te blijven

Hoe blijf je als bedrijf of instelling bereikbaar voor personeel en klanten, nu de Papendrechtsebrug dicht is? Wie worstelt met die vraag, kan een beroep doen op onder meer Lisette Zwartkruis. Namens Zuid-Holland Bereikbaar denkt zij als mobiliteistadviseur mee over oplossingen. “Bedrijven hebben hele andere dingen aan hun hoofd.”

processed-9994FA08-B294-40A4-A44E-8CD97BA293B5

Pasar Malam is terug, maar nu in het Weizigtpark: 'Heel blij'

Wierook, spekkoek, dromenvangers en traditionele Indonesische kleding. Dit en nog veel meer is sinds 2013 jaarlijks te vinden bij de Pasar Malam in Dordrecht. Na de gemiste editie van vorig jaar keert het evenement terug, maar op een nieuwe locatie.

fotogscods

Dit plan zorgt voor 'heel wat onrust' bij voetbalclub, fusie lijkt in de maak

Voetbalclub GSC/ODS dreigt één van de drie velden kwijt te raken en onderzoekt daarom een fusie met FC Dordrecht amateurs. Het op Sportpark Stadspolders gelegen GSC/ODS voelt zich weggejaagd door gemeentelijke plannen en verhuist daarom mogelijk naar de Krommedijk. "Dit is voor mij plan a", aldus voorzitter Hans Suiker.

PSX_20260805_194332

Kind overleden na aanrijding met bezorgbusje

Een kindje is woensdag overleden na een aanrijding met een bestelwagen in Dordrecht. Het slachtoffer is nog gereanimeerd, maar dat mocht niet meer baten.

politieberichtrid

Automobilist slaat al spookrijdend op de vlucht voor politie en crasht in wijk

De politie in Ridderkerk heeft een automobilist van de weg geplukt, die al rijdend lachgas aan het gebruiken was. In zijn vlucht voor de politie reed hij met snelheden van meer dan 100 kilometer per uur door het dorp, waarbij ternauwernood een botsing met een lijnbus werd voorkomen.

merwedebrugrws

Merwedebrug vijf nachten dicht voor alle verkeer

De Merwedebrug is al verboden terrein voor vrachtverkeer, maar in augustus gaat de brug in de A27 ook vijf nachten dicht voor automobilisten en fietsers. Dit vanwege onderhoudswerkzaamheden aan de brugklep.