Dordrecht, Netherlands

Zes Dordtenaren krijgen proces verbaal na groepsvorming

De politie heeft zes personen op zaterdag een proces verbaal gegeven in verband met de noodverordening. Rond 22.00 uur stond een groep personen op de Nolensweg een langere tijd samen en hield daarbij onvoldoende afstand van elkaar.
Emma Meijer | 19 oktober 2020 10:20 | Aangepast op 19 oktober 2020 10:20
Bij controle bleek ook dat enkele personen alcoholische dranken dronken in de openbare ruimte, laat de politie weten via Facebook. De groep bestond niet uit personen van hetzelfde huishouden.

Het is sinds 14 oktober niet toegestaan om buiten met meer dan vier personen samen te komen op de openbare weg tenzij iedereen uit hetzelfde huishouden komt. Daarnaast moeten personen vanaf twaalf jaar die niet uit hetzelfde huishouden komen anderhalve meter afstand houden. Ook is het vanaf 20.00 uur niet toegestaan om alcoholische dranken te nuttigen in de openbare ruimte.

De politie laat weten dat er strenger opgetreden zal worden. Bij het bewust overtreden van de maatregelen volgt er altijd een proces verbaal.

Foto: Facebook politie Dordrecht

Meest gelezen

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 27 jun 2025 17:04

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Lees ook

Burgemeester ontvangt petitie Gaza: ‘Sterk geluid’

De burgemeester ontving dinsdag de petitie waarin 2500 burgers de gemeente vragen om zich uit te sp...

Man die ijzerhandel overviel veroordeeld tot 18 maanden celstraf

Een 27-jarige man uit Giessenburg die op klaarlichte dag een oud-ijzerhandel in Hardinxveld-Giessend...

Hitte zorgt voor branden: brandweer twee keer in actie

Onder tropische omstandigheden heeft de brandweer van Ridderkerk dinsdag tweemaal moeten uitrukken v...

Eén miljoen voor nieuw kunstgrasveld Oranje Wit

De Dordtse gemeenteraad heeft ingestemd met een voorstel om 1 miljoen euro opzij te zetten voor de a...

Bom onder gezamenlijk zwembad Hardinxveld en Sliedrecht, wordt die vanavond ontmanteld?

Geen duidelijkheid over een azc, geen gezamenlijk zwembad. Dat is de beknopte samenvatting van het b...

Recordaantal optredens tijdens warme zomereditie Gluren bij de Buren

Het was afgelopen zondag een recorddag voor het Gluren bij de Buren-festival. Nooit eerder werden e...