Dordrecht, Netherlands

Zes jaar cel geëist voor verdachten overval Jumbo

Justitie eist zes jaar cel tegen drie mannen die vorig jaar een supermarkt in Dordrecht zouden hebben overvallen. Dat meldt RTV Rijnmond.
Robert van Loon | 14 april 2017 14:02 | Aangepast op 14 april 2017 14:02
De overvallers waren gemaskerd en gewapend. Zij glipten in mei de Jumbo aan de Merwedestraat binnen en hadden het gemunt op de kluis.

Negen medewerkers werden vastgebonden en moesten naar de grond kijken. De overval eindigde toen een koerier aanbelde. Daarop zijn de overvallers gevlucht.

De drie verdachten uit Rotterdam van 19 en 20 jaar ontkennen dat zij iets met de zaak te maken hebben.

Twee Rotterdammers staan vrijdag voor de rechter. De derde is vrijdag niet in de rechtszaal. Hij is om onduidelijke redenen op vrije voeten.

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Lees ook

Gedetineerde steelt hart van gevangenismedewerker: onmiddellijk ontslag

Een medewerker van de gevangenis in Dordrecht is vorige maand ontslagen vanwege een relatie met een ...

Reis mee naar een niet bestaande planeet: 'Ik wil mensen laten nadenken over de toekomst'

Zijn we bang voor de toekomst en hoe gaat die eruit zien? Het zijn de vragen die kunstenaar Evelien ...

Prijs voor Van Drunen, die Verstappen verslaat op Sportgala: ‘Heel speciaal’

De prijzenkast van Lotte van Drunen blijft zich maar vullen. Het Sliedrechtse motorcrosstalent werd ...

Politie geeft meer dan 400 dozen kattengrit van drugsdealers aan de voedselbank

De politie heeft maar liefst 427 dozen vol kattengrit aan het goede doel gedoneerd. De pakketten war...

Onrustig jaar in dit dorp met jongeren in de hoofdrol: ‘Probeer het gesprek aan te gaan’

Alblasserdammers zijn ‘gezamenlijk verantwoordelijk’ voor de jongeren in het dorp, ook als zij overl...

Vrijwilligers overhandigen petitie aan burgemeester om sluiting van cultuurcentrum DOOR te voorkomen

‘Behoud de culturele broedplaats waar kunst, cultuur en mensen elkaar ontmoeten’, dat is de boodscha...