Dordrecht, Netherlands

Zesde editie brocante in de Grote Kerk: 'Het is ontzettend druk'

Ook dit jaar verzorgt Heerenlanden Events de brocante in de Grote Kerk. Deze zaterdag stroomde de kerk vol met bezoekers uit binnen- en buitenland.
Redactie RTV Dordrecht | 5 november 2023 09:00 | Aangepast op 4 november 2023 16:19
De brocante is dit jaar wegens succes langer open, zo konden bezoekers zich ook vrijdagavond al helemaal onderdompelen in de kerstsfeer. "Het is ontzettend druk. Er komen mensen uit België en Engeland gereisd om de brocante te bezoeken", vertelt Froukje Bogaard van Heerenlanden Events.

Een Vlaamse bezoeker uit de buurt van Antwerpen is ook naar Dordrecht gereisd speciaal voor de brocante: ''Het is een hele mooie beurs. We gaan denk ik twee à drie keer een rondje maken."

Er staan dit jaar 40 kramen in de kerk. Bezoekers die het nog een beetje te vroeg vinden voor kerstinkopen kunnen ook bij de brocante terecht, want niet alles wat verkocht wordt is per definitie kerstig. "Het is van alles wat, dus het is heel gezellig", aldus een bezoekster van de brocante.

Bekijk hieronder de reportage over de brocante:

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Hoe Belgische stenen voor veilige spoorbrug zorgen: 'Enorme kuilen ontstaan'

Je ziet het misschien vanaf de A16 of vanuit de trein: schepen naast de spoorbrug tussen Dordrecht e...

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...

Man betrapt op rijden zonder rijbewijs, even later maakt hij dezelfde fout

De politie heeft afgelopen zondag een auto in beslag genomen op de Brouwersdijk in Dordrecht. De bes...

Koningsslang kruipt rond in park, wandelaars bellen dierenambulance

Het is geen alledaags gezicht: een kronkelende slang van zeker een meter lang. Voorbijgangers zagen ...

Simon heeft stukje gesloopte Kikkerachtbaan Duinrell in voortuin: 'Mijn eerste achtbaan ooit'

Pretparkfanaat Simon de Bruijn heeft sinds kort een bijzondere attractie in zijn voortuin in Dordrec...

Brug over de Noord dicht, vakantie voorbij: drukte op de weg en bij waterbus

Het was deze ochtend extra druk in Alblasserdam. Het is de eerste maandag na de vakantie terwijl de ...