gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zestien jaar en de politiek in

Nummer 15 op de kandidatenlijst van de VVD in Dordrecht is Floris Roggekamp en hij is zestien jaar oud. Waarschijnlijk wordt hij dus niet in de raad gekozen. Maar je weet maar nooit, denkt hij zelf.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Hij heeft toch nog negen jaar op dit moment moeten wachten, want hij is al vanaf zijn zevende jaar in politiek geïnteresseerd. En als hij gekozen zou worden mag hij nog niet in de raad plaatsnemen. Daarvoor moet hij 18 zijn. Een andere kandidaat zou dus tijdelijk zijn zetel moeten innemen.

Een van zijn belangrijkste punten zou zijn om via beter gebruik van sociale media meer mensen te betrekken bij de discussie in de politiek. Daarmee zou de achterkamertjes-cultuur verleden tijd zijn. En natuurlijk minder regels voor het organiseren van evenementen. Dat is nu te moeilijk en als er geen evenementen zijn leeft Dordrecht niet.

Zijn toekomst ligt in de politiek. Daarvan is hij in ieder geval overtuigd.

Lees ook

presentatie-gouden-boekje-2

Wie wordt de volgende kinderburgemeester? Gemeente doet oproep

Wie neemt straks het stokje over van kinderburgemeester Sara Neuteboom? De gemeente Molenlanden is op zoek naar een enthousiaste opvolger.

wevershoevegooglemaps

Al twee jaar staat deze 18e-eeuwse hoeve leeg, maar nu komen er gloednieuwe woningen in

Al ruim twee jaar lang staat de eeuwenoude boerderij de Wevershoeve in Rijsoord leeg. Waar het pand eerst decennialang werd gebruikt als restaurant, moest het rijksmonument op zoek naar een nieuwe bestemming. Inmiddels is die definitief gevonden: er komen woningen in de hoeve.

dorem 12

Na iets betere resultaten nu harde klap voor FC Dordrecht: ‘Afgelopen periode analyseren’

Waar FC Dordrecht na een knappe overwinning op Almere City en een gelijkspel in Den Bosch uit een dal begon te klimmen, is het vrijdagavond tegen FC Emmen (0-3) toch misgegaan voor de formatie van Paul Nuijten. Na een slechte eerste en een betere tweede helft moesten de Schapekoppen het onderspit delven. “Teleurstellende avond.”

sloop1

Met spoed gesloten bedrijfspand op Dordtse Kil gaat tegen de vlakte

Het bedrijfspand aan de Bunsenstraat in Dordrecht, dat eind september wegens acute veiligheidsdreiging met spoed werd gesloten, wordt nu gesloopt. Het pand werd destijds op advies van de politie gesloten door burgemeester Nanning Mol.

20261015_101657

Niet alleen voor de dorst, ook als troost: Rijkswaterstaat bedankt reizigers en deelt appels uit

Een appeltje voor de dorst of fietslampjes om ook in het donker zichtbaar te zijn: Rijkswaterstaat deelt op verschillende locaties in onze streek bedankjes uit aan alle reizigers vanwege de alternatieven die zij hebben gekozen sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug.

Milieustraat foto gemeente Dordrecht

Op deze plekken is de pop-up milieustraat in Dordrecht voor het laatst dit jaar te bezoeken

De laatste pop-up milieustraat in de gemeente Dordrecht staat deze maand nog in de wijken Reeland en Noordflank. De wagen, waar inwoners gratis klein (grof) afval kunnen inleveren, staat op 4 november op het Eemsteynplein en 5 november op het Houthavenplein.