Dordrecht, Netherlands

'Zeurende' KNO-arts: bescherm ook op Palm Parkies je gehoor goed

Bezoekers van Palm Parkies kunnen volop genieten van de harde muziek maar moeten wel rekeningen houden met hun oren. Uit een rondgang tussen de bezoekers maandagavond bleek dat maar weinig bezoekers een vorm van oorbescherming gebruikten.
Robert van Loon | 6 augustus 2019 18:15 | Aangepast op 6 augustus 2019 18:15
KNO-arts Mark Friebel heeft het liefst dat iedereen op het festival denkt aan het gehoor: “Ik zou zeker bij festiviteiten met lawaai oordoppen adviseren. Je merkt vaak niet dat er schade optreedt. Sommige mensen hebben na afloop een ruis in hun oor maar dat is niet altijd."


De meeste bezoekers geven aan te genieten van het hoge volume, “Het mag van mij harder”. Niet iedere bezoeker kan de harde tonen waarderen. “Hij zegt zelf dat hij er last van heeft dus hij zelf iets van, ik neem mijn oordoppen mee”, vertelt moeder over haar zoon.


Voor de genieters op het festival heeft Friebel een tip: “Vooral genieten maar denk ook aan die zeurende KNO-arts die zegt bescherm je je gehoor wel goed?”&t=2s

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Fokko van der Straaten | Corrado Francke | Erik van Krimpen | Stijn van der Poel | Ad van den Herik | 15 nov 2025 19:46

Lees ook

Spuihavengarage gaat toch nu al open: ‘Een week eerder dan voorzien’

De Spuihavenparkeergarage gaat deze donderdag al open, een week eerder dan gedacht. Vanaf 16.00 uur ...

Papendrechter krijgt cel- en taakstraf én vermaning van zijn vrouw na rellen in Den Haag

De rechter heeft twee mannen uit Papendrecht en Schiedam veroordeeld voor hun aandeel in de rellen i...

Ruim 250 mensen gefouilleerd in Zwijndrecht na jongerengeweld, cameratoezicht blijft

De politie heeft de afgelopen maand ruim 250 mensen preventief gefouilleerd in vier Zwijndrechtse wi...

'A new Job with the Boss': vacatures in de regio op Drechtstad FM

Vanaf deze donderdagavond is er om 18.00 uur een nieuw radioprogramma op Drechtstad FM. ‘A new Job w...

James (33) dwong jonge slachtoffers naaktbeelden te sturen: ‘Ik was eenzaam’

Een man uit Ridderkerk zou volgens het Openbaar Ministerie zeker 17 jonge slachtoffer hebben afgeper...

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...