gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Zeurende' KNO-arts: bescherm ook op Palm Parkies je gehoor goed

a3f494354aaa6b23c06236b779590575

Bezoekers van Palm Parkies kunnen volop genieten van de harde muziek maar moeten wel rekeningen houden met hun oren. Uit een rondgang tussen de bezoekers maandagavond bleek dat maar weinig bezoekers een vorm van oorbescherming gebruikten.

Robert van Loon |  | Aangepast op
KNO-arts Mark Friebel heeft het liefst dat iedereen op het festival denkt aan het gehoor: “Ik zou zeker bij festiviteiten met lawaai oordoppen adviseren. Je merkt vaak niet dat er schade optreedt. Sommige mensen hebben na afloop een ruis in hun oor maar dat is niet altijd."


De meeste bezoekers geven aan te genieten van het hoge volume, “Het mag van mij harder”. Niet iedere bezoeker kan de harde tonen waarderen. “Hij zegt zelf dat hij er last van heeft dus hij zelf iets van, ik neem mijn oordoppen mee”, vertelt moeder over haar zoon.


Voor de genieters op het festival heeft Friebel een tip: “Vooral genieten maar denk ook aan die zeurende KNO-arts die zegt bescherm je je gehoor wel goed?”&t=2s

Lees ook

nk20260911NKS03692

FC Dordrecht verspeelt voorsprong en gaat voor vierde keer op rij onderuit

FC Dordrecht heeft op bezoek bij FC Eindhoven voor de vierde keer op rij een wedstrijd verloren. In de lichtstad kwamen de Schapekoppen nog wel op voorsprong, maar moest het in de tweede helft, mede door een rode kaart van Bjorn Hardley, het onderspit delven: 2-1.

chemours

In deze gemeente hebben mensen het meeste PFAS in hun bloed

Zo’n driekwart van de Nederlanders had in 2025 te veel PFAS in het bloed. Dat meldt het RIVM. In Dordrecht waren de waarden bijna het slechtst van het hele land. Alleen rond de industrie in Zeeuws-Vlaanderen was het nog extremer.

Batavia in de Bataviahaven - ovv Sander Wit

Dordts bedrijf zorgt voor transport van historisch schip

Voor onderhoud moet de historische Batavia heen en weer tussen Lelystad en Amsterdam. Voor dit bijzondere transport wordt onder meer de Dordtse Koninklijke Van der Wees Groep B.V. ingeschakeld, die een belangrijke rol speelt bij de verplaatsing van het schip.

dji_fly_20240115_134026_347_1705322498595_photo_optimized

Zwijndrechtsebrug komende nacht tóch bereikbaar: 'Werkzaamheden voorspoedig verlopen'

Goed nieuws voor automobilisten, fietsers en voetgangers die normaal gesproken gebruikmaken van de Zwijndrechtsebrug. De werkzaamheden aan de brug zijn zo voorspoedig verlopen, dat de afsluiting van komende nacht niet meer nodig is.

gemeentehuishia

Veroordeelde oud-burgemeester Herman J. opnieuw onder vuur: goochelaars spreken van 'ongepaste appjes'

Herman J., de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht die is veroordeeld voor kinderporno, heeft nu ook beroering veroorzaakt in de goochelwereld. Hij zou jaren geleden jonge goochelaars ongepaste berichten hebben gestuurd.

businkoverledenpersoon

Politie vindt overleden persoon in huis

In een huis aan de Pluvierstraat in Dordrecht is zondagavond een overleden persoon gevonden. Wat er precies is gebeurd, is nog onduidelijk.