gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zeven nieuwe coronabesmettingen in Parkhuis, 23 bewoners overleden

3452ed8cdcc986f19de3bf9d9c08a2a2

23 bewoners van Het Parkhuis zijn inmiddels overleden aan het coronavirus. Dat meldt de Dubbeldamse zorginstelling donderdag op haar website. Uit de wekelijkse testronde blijkt bovendien dat er nog zeven bewoners met het virus besmet zijn.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Op 30 april werd de eerste besmetting binnen het Parkhuis vastgesteld. Inmiddels zijn in totaal 115 bewoners met het virus besmet (geweest). In de hoofdlocatie van Het Parkhuis wonen ongeveer 190 mensen.

De zeven bewoners bij wie het virus op 26 mei is vastgesteld zijn verhuisd naar de eerste etage van Het Parkhuis, waar alleen bewoners met het coronavirus worden verzorgd en begeleid. Over 7 dagen worden alle bewoners bij wie geen COVID-19 is vastgesteld weer getest.

Ook op de locatie Parkstaete (onderdeel van Het Parkhuis) is een bewoner met het virus besmet. In het Polderhuis, Merwehuis, Dijckhuis en Parkhoff zijn geen besmetting geconstateerd.

Lees ook

11.07 03

FC Dordrecht onderuit in oefenduel van twee uur met Excelsior

FC Dordrecht heeft zaterdag de tweede oefennederlaag op rij geleden. Tegen provinciegenoot Excelsior bleek scoren, net als een week eerder tegen Feyenoord, een te grote opgave: 0-2.

RolleBollen_2

Al skatend door het Weizigtpark: Rollebollen keert terug met meerdere rolschaatsavonden

Rollebollen keert terug naar Dordrecht. Het rolschaatsevenement werd vorig jaar voor het eerst georganiseerd en dat was volgens de organisatie een groot succes. Daarom wordt nu uitgebreid naar drie avonden Rollenbollen, opnieuw in het Weizigtpark.

raadpapendrecht

Papendrechtse formatie terug bij af; raad zoekt twee informateurs

De gemeenteraad van Papendrecht moet opnieuw beginnen met de vorming van een nieuw college. Een ruime meerderheid besloot maandagavond om twee nieuwe informateurs aan te stellen, nadat de eerste formatie op het laatste moment volledig mislukte. Daarmee is de Papendrechtse politiek weer terug bij af.

deburgemeesterjonkerkade

Gemeente verwijdert straatnaambord na uitspraak over burgemeester

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht haalt alle straatnaambordjes van de Burgemeester Jonkerkade weg. De oud-burgemeester naar wie de kade vernoemd is, is deze dinsdag veroordeeld tot een gevangenisstraf vanwege het bezit van kinderporno.

fotopolitiea15

Man onder invloed van drank en drugs rijdt met 246 km/u op snelweg

Een 40-jarige Rotterdammer heeft met een snelheid van 246 kilometer per uur over de A15 gereden. Dat bleef niet ongezien bij de politie en wat bleek: de man was onder invloed van drank en drugs. Hij is aangehouden.

Victor Verbrugge (links)  in actie WK 202607

Victor (22) na slechts vier jaar roeien vierde op het WK: ‘Ik heb alles eruit gehaald’

Papendrechter Victor Verbrugge is dit weekend vierde geworden op het WK roeien in Duitsland. Hoewel hij pas vier jaar aan het roeien is, wist hij in de finale bijna een podiumplaats te bemachtigen. “Ik heb alles gegeven om te winnen, maar meer dan dit had ik niet”, blikt hij terug.