gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zieke kinderen beleven afleiding op het water

Chronisch zieke kinderen en hun familie konden vandaag genieten van 2 vaartochten met verschillende speciale boten tijdens Dordt in stoom. ´je verheugd je er heel erg op. Ik heb diabetes type 1, domme pech. Met warm weer is het extra zwaar en vreet het veel energie van je.’ verteld een patient.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Deelnemers van het evenement waren blij met het dagje uit, ´het kost heel veel moeite, tijd en energie. Je hebt het altijd bij je, je kan het nooit een dag vergeten.’ vertelde de vader van de patient.

De organisatoren van PK’s voor kids kozen na 5 jaar met snelle auto‘s te hebben gereden voor het water. ´Wat past er beter bij Dordrecht dan tijdens Dordt in Stoom het water op te gaan´ aldus organisator Serge Bomius. Verschillende boten deden mee, zo waren er jachten, klassieke boten uit Italië en speedboten actief.

´Het is buitengewoon bijzonder hier aanwezig te zijn en te zien hoeveel plezier de kinderen beleven aan zo’n uitje. Ik ben trots dat het zo goed is georganiseerd.’ zegt burgemeester Kolff. 

Lees ook

pexels-sora-shimazaki-5926389

Gemeente waarschuwt voor nepberichten: 'Klik niet op de link'

De gemeente Molenlanden waarschuwt voor phishingberichten, die veel inwoners de afgelopen dagen hebben ontvangen. De berichten lijken te zijn verstuurd door GBLT (gemeente- en waterschapsbelastingen). Daarin wordt gevraagd om een betaling te doen door op een link te klikken.

parkeergaragevisstraat

Parkeergarage Visstraat nog maanden dicht, eind 2026 meer duidelijkheid

De parkeergarage Visstraat in het centrum van Dordrecht blijft nog zeker een aantal maanden dicht. De gemeente wacht nog op een definitief rapport van het onderzoek naar de technische staat van de parkeergarage, dat dit najaar wordt verwacht. Daarna moeten concrete maatregelen worden genomen.

IMG_7872

Man loopt armwond op bij steekincident in relationele sfeer

In een huis aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft maandagmiddag een steekincident plaatsgevonden in de relationele sfeer. Daarbij is een man lichtgewond geraakt. Hij hoefde niet naar het ziekenhuis.

dji_fly_20250712_172056_366_1752333695458_photo_optimized

Steiger rond toren Grote Kerk vanwege grootschalige restauratie

De gemeente Dordrecht begint volgende week aan het inrichten van de bouwplaats rondom de Grote Kerk. Ook wordt vanaf dan een steiger opgebouwd rondom de toren van kerk: een klus die ruim twee maanden gaat duren.

rwsongeluka15a16

Vrachtwagen vliegt uit de bocht en blokkeert deel snelweg tijdens ochtendspits

Op knooppunt Ridderkerk is donderdagochtend een vrachtwagen uit de bocht gevlogen. Het voertuig kwam van de A15 (Europoort) en wilde invoegen op de A16 richting Breda, maar dat ging verkeerd. De vrachtwagen reed rechtdoor, over een grasstrook en belandde op de twee rechterrijstroken van de A16.

foto eerste overval juwelier van leeuwen

Jongen (17) aangehouden na overval juwelier in Dordtse binnenstad

De politie heeft een 17-jarige jongen aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een overval op de Dordtse juwelier Van Leeuwen. De winkel werd de afgelopen weken twee keer overvallen: de jongen is nu aangehouden voor de eerste overval.