gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zieke kinderen beleven afleiding op het water

Chronisch zieke kinderen en hun familie konden vandaag genieten van 2 vaartochten met verschillende speciale boten tijdens Dordt in stoom. ´je verheugd je er heel erg op. Ik heb diabetes type 1, domme pech. Met warm weer is het extra zwaar en vreet het veel energie van je.’ verteld een patient.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Deelnemers van het evenement waren blij met het dagje uit, ´het kost heel veel moeite, tijd en energie. Je hebt het altijd bij je, je kan het nooit een dag vergeten.’ vertelde de vader van de patient.

De organisatoren van PK’s voor kids kozen na 5 jaar met snelle auto‘s te hebben gereden voor het water. ´Wat past er beter bij Dordrecht dan tijdens Dordt in Stoom het water op te gaan´ aldus organisator Serge Bomius. Verschillende boten deden mee, zo waren er jachten, klassieke boten uit Italië en speedboten actief.

´Het is buitengewoon bijzonder hier aanwezig te zijn en te zien hoeveel plezier de kinderen beleven aan zo’n uitje. Ik ben trots dat het zo goed is georganiseerd.’ zegt burgemeester Kolff. 

Lees ook

sliedrechtdrone

Inwoners denken mee over wonen in Sliedrecht

Wat is er nodig om goed en passend wonen mogelijk te maken voor iedereen? Om dat beter in kaart te krijgen, kunnen inwoners van Sliedrecht tot en met 28 september een enquête invullen. De antwoorden vormen voor de gemeente een belangrijke basis in het vormen van een nieuwe woonvisie.

PSX_20260916_115012

Kleine brand in gevangenis door aangebrand eten in magnetron

De brandweer is woensdagochtend korte tijd in actie geweest voor een brand in de Dordtse gevangenis. In een cel zorgde aangebrand eten in een magnetron voor rookontwikkeling.

zorgwoning ter illustratie AI gegenereerd

Vrouw lag meerdere dagen dood in zorgwoning: 'Geen woorden voor hoe dit is gelopen'

Een 69-jarige vrouw lag vorig jaar meerdere dagen dood in haar Sliedrechtse zorgwoning, terwijl personeel haar al dagen niet had gezien. De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) is hierover geïnformeerd en haar zoon, Jermaine Bommel doet nu zijn verhaal. "Ik ben er kapot van."

Stier in greppel

Brandweer redt stier uit sloot

Aan de Peilkade in Papendrecht is woensdagochtend een stier uit een sloot gered. Het rund kwam om onbekende reden in de greppel terecht, maar bleef verder ongedeerd.

parkafgezet

Park op slot na ontsnapping Schotse hooglanders

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is tijdelijk niet toegankelijk. De gemeente heeft deze maatregel genomen na de ontsnapping van twee Schotse hooglanders eerder deze week. De dieren belandden daarbij op de N3.

architectuuraward

Pand aluminiumbedrijf kanshebber architectuurprijs

Het gebouw van het Zwijndrechtse aluminiumbedrijf Aluned staat op de longlist voor een Transformatie en Renovatie Award. Dit is het tweede gebouw in onze streek dat kanshebber is voor een architectuurprijs. Naast Aluned zijn er nog 61 andere gebouwen in Nederland en België die kans maken op de prijs.