gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zieke kinderen beleven afleiding op het water

Chronisch zieke kinderen en hun familie konden vandaag genieten van 2 vaartochten met verschillende speciale boten tijdens Dordt in stoom. ´je verheugd je er heel erg op. Ik heb diabetes type 1, domme pech. Met warm weer is het extra zwaar en vreet het veel energie van je.’ verteld een patient.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Deelnemers van het evenement waren blij met het dagje uit, ´het kost heel veel moeite, tijd en energie. Je hebt het altijd bij je, je kan het nooit een dag vergeten.’ vertelde de vader van de patient.

De organisatoren van PK’s voor kids kozen na 5 jaar met snelle auto‘s te hebben gereden voor het water. ´Wat past er beter bij Dordrecht dan tijdens Dordt in Stoom het water op te gaan´ aldus organisator Serge Bomius. Verschillende boten deden mee, zo waren er jachten, klassieke boten uit Italië en speedboten actief.

´Het is buitengewoon bijzonder hier aanwezig te zijn en te zien hoeveel plezier de kinderen beleven aan zo’n uitje. Ik ben trots dat het zo goed is georganiseerd.’ zegt burgemeester Kolff. 

Lees ook

thumbjeeeeeeeee.png

Drukte in de stad, waar iedereen geniet van Dordt in Stoom: ‘Zeer nostalgisch’

Het is warm en druk in de binnenstad, maar tienduizenden mensen genieten zaterdag met volle teugen van Dordt in Stoom. Waar de ene bezoeker meermaals heen en weer gaat met de stoomtrein, vergaapt de ander zich aan alle stoommachines of decennia oude bussen. “Wat je ruikt, wat je ziet: het zijn echt herinneringen.”

altviool.png

Zomerconcert Trinitatiskapel zondag op TV Dordrecht

Een nieuw seizoen met zomerconcerten in de Trinitatiskapel in Dordrecht is in volle gang. Op TV Dordrecht is deze zondag een van deze concerten te zien: Strangers in the North, waarbij vier altviolisten hun krachten hebben gebundeld.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_03_25_15.Still001.png

Als de Papendrechtsebrug straks maandenlang sluit, is deze pont van groot belang

De MRD Striker. Het zegt je waarschijnlijk niks, maar het is een naam die voetgangers en fietsers tussen Dordrecht en Papendrecht de komende maanden veelvuldig tegenkomen. Die pont dient namelijk als alternatief voor de afgesloten Papendrechtsebrug, de Streekomroep kreeg ‘m alvast te zien.

IMG_7637 (1).jpg

Dordt in Stoom van start met drukbezochte vlootschouw: ‘Hier doe je het voor’

Met de traditionele Vlootschouw is Dordt in Stoom 2026 vrijdagavond goed en wel begonnen. Vanaf de oevers konden duizenden bezoekers genieten van een prachtig schouwspel op het water. Ook het iconische schip De Majesteit voer mee, met onder andere de burgemeester van Dordrecht, Nanning Mol, aan boord. "Ik denk dat ik, net als alle andere Dordtenaren hier, een centimeter van trots gegroeid ben."

PSX_20260529_191757.jpg

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.

cb4042062709d94bfa4d22fd01011c10.jpg

Dordt in Stoom trapt af met de vlootschouw, bekijk 'm hier

Dordrecht staat dit weekend volledig in het teken van Dordt in Stoom. De aftrap daarvan is traditiegetrouw de vlootschouw, Rijnmond zendt het evenement in samenwerking met de Streekomroep (RTV Dordrecht) live uit.