gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zieke kinderen beleven afleiding op het water

Chronisch zieke kinderen en hun familie konden vandaag genieten van 2 vaartochten met verschillende speciale boten tijdens Dordt in stoom. ´je verheugd je er heel erg op. Ik heb diabetes type 1, domme pech. Met warm weer is het extra zwaar en vreet het veel energie van je.’ verteld een patient.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Deelnemers van het evenement waren blij met het dagje uit, ´het kost heel veel moeite, tijd en energie. Je hebt het altijd bij je, je kan het nooit een dag vergeten.’ vertelde de vader van de patient.

De organisatoren van PK’s voor kids kozen na 5 jaar met snelle auto‘s te hebben gereden voor het water. ´Wat past er beter bij Dordrecht dan tijdens Dordt in Stoom het water op te gaan´ aldus organisator Serge Bomius. Verschillende boten deden mee, zo waren er jachten, klassieke boten uit Italië en speedboten actief.

´Het is buitengewoon bijzonder hier aanwezig te zijn en te zien hoeveel plezier de kinderen beleven aan zo’n uitje. Ik ben trots dat het zo goed is georganiseerd.’ zegt burgemeester Kolff. 

Lees ook

afvalzwijndrecht

afvaldumping

Meer boetes, maar niet minder overlast: gemeente zoekt andere aanpak afvalprobleem

De gemeente Zwijndrecht treedt sinds vorig jaar harder op tegen mensen die hun afval dumpen, maar dit heeft voorlopig nog niet geleid tot minder afvaloverlast. In het eerste kwartaal van dit jaar zijn al 43 boetes uitgedeeld, tegenover 84 in heel 2025.

KDR&ZV Training voor de Great River Race op de Thames

Dordtse roeiers doen mee aan 'riviermarathon van Londen' voor goede doel

Zestien roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roei- en Zeilvereeniging (KDR&ZV) doen komend weekend mee aan een bijzondere roeiwedstrijd: de Great River Race op de Thames in Londen. Een wedstrijd van ruim 34 kilometer, waarbij 28 Londense bruggen worden gepasseerd. Met de tocht wil de vereniging zoveel mogelijk geld ophalen voor Helianthius in Dordrecht.

Still website VERSIE3

Toch op het station erachter komen dat er geen trein rijdt: 'Mijn eigen schuld!'

Stilte op station Dordrecht woensdagochtend tijdens de landelijke ov-staking. Geen enkele trein rijdt en dus zijn er lege perrons. Waar de een extra vroeg zijn bed is uitgekomen, komt de ander er pas op het station achter.

De Plucheplakkers

Pluim voor FC Dordrecht, driepunter tegen Almere City smaakt naar meer

FC Dordrecht boekte na een reeks van vijf nederlagen op rij eindelijk weer een zege en koos daarvoor uitgerekend runner-up Almere City FC als lijdend voorwerp. Reden genoeg voor de podcasters van De Plucheplakkers om complimenten uit te delen aan de Krommedijkclub.

Grote Kerk

Kerkklokken mogen ’s nachts mogelijk blijven luiden

De kerkklokken van de Grote Kerk in Dordrecht hebben de afgelopen 13 jaar illegaal geluid. Dat blijkt nadat de gemeente een klacht over geluidsoverlast van een bewoner heeft onderzocht. Het college van burgemeester en wethouders kijkt nu naar een manier om de kerkklokken toch ook ’s nachts te laten luiden.

Raatsie en Venema

Raatsie en Venema voorlopig aan de kant door blessures

FC Dordrecht-spelers Calvin Raatsie en Nick Venema komen voorlopig niet in actie. Beiden hebben een blessure opgelopen.