gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zieke kinderen beleven afleiding op het water

Chronisch zieke kinderen en hun familie konden vandaag genieten van 2 vaartochten met verschillende speciale boten tijdens Dordt in stoom. ´je verheugd je er heel erg op. Ik heb diabetes type 1, domme pech. Met warm weer is het extra zwaar en vreet het veel energie van je.’ verteld een patient.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Deelnemers van het evenement waren blij met het dagje uit, ´het kost heel veel moeite, tijd en energie. Je hebt het altijd bij je, je kan het nooit een dag vergeten.’ vertelde de vader van de patient.

De organisatoren van PK’s voor kids kozen na 5 jaar met snelle auto‘s te hebben gereden voor het water. ´Wat past er beter bij Dordrecht dan tijdens Dordt in Stoom het water op te gaan´ aldus organisator Serge Bomius. Verschillende boten deden mee, zo waren er jachten, klassieke boten uit Italië en speedboten actief.

´Het is buitengewoon bijzonder hier aanwezig te zijn en te zien hoeveel plezier de kinderen beleven aan zo’n uitje. Ik ben trots dat het zo goed is georganiseerd.’ zegt burgemeester Kolff. 

Lees ook

dirkhavenstraat

Supermarkt en slagerij ontruimd na brand

Een supermarkt en naastgelegen slagerij aan de Havenstraat in Ridderkerk zijn maandagochtend ontruimd geweest vanwege brand. Het vuur ontstond tijdens werkzaamheden bij de slagerij. Tientallen mensen moesten naar buiten.

Point Blur_Aug092026_102644

Auto met caravan rijdt van talud af bij veerpont, vrouw lichtgewond

Een auto met een caravan is zondagochtend van een talud af gereden in Dordrecht. Dat gebeurde vlak voordat het voertuig aan boord wilde gaan van de veerpont richting Werkendam. Een vrouw is lichtgewond geraakt.

foto artikel zonsverduistering

Voor het eerst sinds 1999 een grote zonsverduistering in Nederland: hier moet je op letten

Woensdag is het zover: een zonsverduistering die vrijwel naadloos overgaat in de piek van een meteorenzwerm. Een bijzonder verschijnsel, dat al jaren rood omcirkeld staat in de agenda van Erik Blokland van de Dordtse Sterrenwacht. “In 1999 was zo’n grote verduistering voor het laatst in ons land goed te zien.”

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_21_45_35.Still002

Te weinig plekken voor asielzoekers: gemeente op het matje geroepen

De gemeente Hardinxveld-Giessendam regelt te weinig asielopvang en staat nu onder toezicht van het kabinet. Dat heeft minister Bart van den Brink van Asiel en Migratie bekendgemaakt.

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.

politieberichtrid

Automobilist slaat al spookrijdend op de vlucht voor politie en crasht in wijk

De politie in Ridderkerk heeft een automobilist van de weg geplukt, die al rijdend lachgas aan het gebruiken was. In zijn vlucht voor de politie reed hij met snelheden van meer dan 100 kilometer per uur door het dorp, waarbij ternauwernood een botsing met een lijnbus werd voorkomen.