gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ziekenhuis en CZ onderhandelen verder over 1 miljoen

Het ziekenhuis onderhandelt vandaag verder met zorgverzekering CZ. Ze kunnen het nog niet eens worden over het bedrag dat de zorgverzekering komend jaar aan het Albert Schweitzerziekenhuis betaalt.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Elk jaar maken zorgverzekeringen en ziekenhuizen afspraken over het bedrag dat betaald moet worden voor de verwachte zorg die geleverd gaat worden aan de klanten van de zorgverzekering. De onderhandelingen tussen CZ en het ziekenhuis  lopen spaak op een miljoen euro. Volgens de verzekering hoeven hun klanten niet te vrezen dat ze volgend jaar niet bij het ziekenhuis aan kunnen kloppen voor hulp.

CZ en het Albert Schweitzerziekenhuis kunnen het niet eens worden over één miljoen euro. Volgens CZ klinkt het als veel geld, maar met een omzet van 8 miljard per jaar, valt dat voor hen wel mee. Het Albert Schweitzerziekenhuis vindt het jammer dat de zorgverzekering niet makkelijker over de burg komt. 

Zij hebben meer geld nodig, omdat ze de laatste jaren meer werk verzetten en de zorg duurder is geworden. Met de andere zorgverzekeringen is het ziekenhuis er al wel uitgekomen.

Lees ook

1000132020

Graafmachine in vlammen op in bos, brandweer voorkomt verspreiding vuur

In het Alblasserbos in Papendrecht is zaterdagochtend een graafmachine in brand gevlogen. Het voertuig is volledig in vlammen opgegaan.

fotoartikel

Van rustig park naar de N3: het raadsel van de ontsnapte hooglanders

Twee lieve Schotse hooglanders die dinsdagavond uit het niets uitbreken en de politie een lastige avond bezorgen. Ook een dag later houdt het de gemoederen rondom het Dordtse Dubbelmondepark flink bezig. De dieren kwamen op een nog onbekende manier buiten de poorten van het park. Ondanks verwoede pogingen van de politie om de dieren in te sluiten, belandden de dieren op de rondweg N3 tussen voorbijrazende auto’s. Hoe is dat mogelijk geweest?

hermanj

Deze straat heet, na veroordeling Herman J., weer officieel 'Lage Kade'

De Lage Kade is 'terug' in Hendrik-Ido-Ambacht. De straat werd jarenlang vernoemd naar ex-burgemeester Herman J., maar door zijn veroordeling voor kinderpornobezit kreeg de kade een andere naam.

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.

brand in vrachtwagen

Vlammen uit dashboard van vrachtwagen

Lichte paniek in de cabine van een vrachtwagen: dinsdagavond komen er plots vlammen uit het dashboard van een vrachtwagen op de Merwedestraat in Dordrecht. De brandweer is er snel bij.

dodelijk ongeluk Streefkerk

Fietser overleden na aanrijding met bestelbus

Een persoon op een fiets is dinsdagmiddag om het leven gekomen bij een verkeersongeluk op de N480 bij Streefkerk. Rond 15.00 uur kwam de melding binnen bij de politie van een ongeluk, waarbij een auto een fietser zou hebben aangereden.