gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ziekenhuis en CZ onderhandelen verder over 1 miljoen

Het ziekenhuis onderhandelt vandaag verder met zorgverzekering CZ. Ze kunnen het nog niet eens worden over het bedrag dat de zorgverzekering komend jaar aan het Albert Schweitzerziekenhuis betaalt.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Elk jaar maken zorgverzekeringen en ziekenhuizen afspraken over het bedrag dat betaald moet worden voor de verwachte zorg die geleverd gaat worden aan de klanten van de zorgverzekering. De onderhandelingen tussen CZ en het ziekenhuis  lopen spaak op een miljoen euro. Volgens de verzekering hoeven hun klanten niet te vrezen dat ze volgend jaar niet bij het ziekenhuis aan kunnen kloppen voor hulp.

CZ en het Albert Schweitzerziekenhuis kunnen het niet eens worden over één miljoen euro. Volgens CZ klinkt het als veel geld, maar met een omzet van 8 miljard per jaar, valt dat voor hen wel mee. Het Albert Schweitzerziekenhuis vindt het jammer dat de zorgverzekering niet makkelijker over de burg komt. 

Zij hebben meer geld nodig, omdat ze de laatste jaren meer werk verzetten en de zorg duurder is geworden. Met de andere zorgverzekeringen is het ziekenhuis er al wel uitgekomen.

Lees ook

Merwedebrug Gorinchem NOS

brug

'Merwedebrug kan morgen instorten': bouwdeskundige noemt risico heel reëel

De Merwedebrug bij Gorinchem is niet voor niets gesloten voor vrachtverkeer. Volgens hoogleraar Bouwkunde en Civiele Technieken Rob Nijsse van de TU Delft bestaat er een serieus risico als zware vrachtwagens over de verouderde brug blijven rijden.

sophiapolder

Van natuurgebied naar concertlocatie: Sophiapolder beleeft bijzondere muziekavond

Een concert op een historische pont, midden in de natuur bij de Sophiapolder in Hendrik-Ido-Ambacht. Dat kunnen bezoekers deze vrijdag en zaterdag voor het eerst beleven tijdens het allereerste Concert op Natuureiland Sophiapolder. Wat maakt deze bijzondere concertavond anders dan een regulier optreden?

mobiliteitsadviseur

Fiets van de zaak en gratis ov: dit kunnen bedrijven doen om bereikbaar te blijven

Hoe blijf je als bedrijf of instelling bereikbaar voor personeel en klanten, nu de Papendrechtsebrug dicht is? Wie worstelt met die vraag, kan een beroep doen op onder meer Lisette Zwartkruis. Namens Zuid-Holland Bereikbaar denkt zij als mobiliteistadviseur mee over oplossingen. “Bedrijven hebben hele andere dingen aan hun hoofd.”

onderwijsmuseum

Onderwijsmuseum krijgt opnieuw steun uit Tweede Kamer: 'We voelen ons gezien'

Het Nationaal Onderwijsmuseum krijgt opnieuw steun vanuit de Tweede Kamer, maar onzekerheid over de structurele subsidie vanaf 2027 blijft bestaan. Het museum vreest dat de maatschappelijke waarde van het museum onvoldoende wordt meegewogen.

businkscootmobieltewater

Man belandt met scootmobiel in water

Een man is dinsdagochtend met zijn scootmobiel in het water beland in Nieuw-Lekkerland. Dat gebeurde rond 11.15 uur aan de Albrechtstraat.

bigriversnogeen

Live: Dordrecht stroomt vol voor Big Rivers

Dit weekend stroomt Dordrecht weer vol voor Big Rivers, een jaarlijks terugkerend festival met muziek en dans op verschillende podia in de stad. In een liveblog houdt de Streekomroep, in samenwerking met onze collega's van Rijnmond, je op de hoogte van alle activiteiten.