gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ziekenhuis en CZ onderhandelen verder over 1 miljoen

Het ziekenhuis onderhandelt vandaag verder met zorgverzekering CZ. Ze kunnen het nog niet eens worden over het bedrag dat de zorgverzekering komend jaar aan het Albert Schweitzerziekenhuis betaalt.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Elk jaar maken zorgverzekeringen en ziekenhuizen afspraken over het bedrag dat betaald moet worden voor de verwachte zorg die geleverd gaat worden aan de klanten van de zorgverzekering. De onderhandelingen tussen CZ en het ziekenhuis  lopen spaak op een miljoen euro. Volgens de verzekering hoeven hun klanten niet te vrezen dat ze volgend jaar niet bij het ziekenhuis aan kunnen kloppen voor hulp.

CZ en het Albert Schweitzerziekenhuis kunnen het niet eens worden over één miljoen euro. Volgens CZ klinkt het als veel geld, maar met een omzet van 8 miljard per jaar, valt dat voor hen wel mee. Het Albert Schweitzerziekenhuis vindt het jammer dat de zorgverzekering niet makkelijker over de burg komt. 

Zij hebben meer geld nodig, omdat ze de laatste jaren meer werk verzetten en de zorg duurder is geworden. Met de andere zorgverzekeringen is het ziekenhuis er al wel uitgekomen.

Lees ook

fotooooooo

Gaan deze supermarkten eerder open op zondag? ‘Wens van klanten verandert’

Twintig Dordtse supermarktuitbaters willen eerder open op zondag. Nu mogen de deuren om 12.00 uur open, ondernemers vragen de gemeenteraad in een brief daar 10.00 uur van te maken.

azcfoto

Hakenkruizen en anti-azc-leuzen in Dordrecht, gemeente doet aangifte

Op zeven plekken in Dordrecht zijn afgelopen week anti-azc-leuzen, hakenkruizen en bedreigende teksten verschenen. De gemeente spreekt er schande van en doet aangifte van vernieling. “Ik vind het een beetje laf”, reageert wethouder Marc Merx.

webfoto rijkswaterstaat

Duivelseiland wordt renovatieplek voor grote bruggen uit de regio

Een grote, kale vlakte met daarop een graafmachine, een bulldozer en een wals. Op Duivelseiland in Dordrecht, officieel Krabbegors geheten, valt voorlopig nog weinig spectaculairs te zien. Daar komt de komende jaren verandering in: zo wordt onder meer de 300 meter lange boog van de Van Brienenoordbrug naar het eiland gebracht om daar te worden gerenoveerd.

merwedebrugrws2

Vanaf donderdag kun je drie dagen lang helemaal niet meer over de Merwedebrug

De Merwedebrug in de A27 gaat drie dagen helemaal dicht. Rijkswaterstaat vervangt het asfalt door een lichtere en dunnere laag. Verkeer moet omrijden en rekening houden met een uur extra reistijd.

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.

azc dordrecht

Bezoekers welkom tijdens open dag azc

Zaterdag openen verschillende asielzoekerscentra in de streek hun deuren voor bezoekers. De azc’s die afgelopen jaar zijn geopend in Dordrecht en Giessenburg doen ook voor het eerst mee.