Dordrecht, Netherlands

Ziekenhuis en CZ onderhandelen verder over 1 miljoen

Het ziekenhuis onderhandelt vandaag verder met zorgverzekering CZ. Ze kunnen het nog niet eens worden over het bedrag dat de zorgverzekering komend jaar aan het Albert Schweitzerziekenhuis betaalt.
Petra Scheurwater | 15 december 2016 13:31 | Aangepast op 15 december 2016 13:31
Elk jaar maken zorgverzekeringen en ziekenhuizen afspraken over het bedrag dat betaald moet worden voor de verwachte zorg die geleverd gaat worden aan de klanten van de zorgverzekering. De onderhandelingen tussen CZ en het ziekenhuis  lopen spaak op een miljoen euro. Volgens de verzekering hoeven hun klanten niet te vrezen dat ze volgend jaar niet bij het ziekenhuis aan kunnen kloppen voor hulp.

CZ en het Albert Schweitzerziekenhuis kunnen het niet eens worden over één miljoen euro. Volgens CZ klinkt het als veel geld, maar met een omzet van 8 miljard per jaar, valt dat voor hen wel mee. Het Albert Schweitzerziekenhuis vindt het jammer dat de zorgverzekering niet makkelijker over de burg komt. 

Zij hebben meer geld nodig, omdat ze de laatste jaren meer werk verzetten en de zorg duurder is geworden. Met de andere zorgverzekeringen is het ziekenhuis er al wel uitgekomen.

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...