gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ziekenhuis en CZ onderhandelen verder over 1 miljoen

Het ziekenhuis onderhandelt vandaag verder met zorgverzekering CZ. Ze kunnen het nog niet eens worden over het bedrag dat de zorgverzekering komend jaar aan het Albert Schweitzerziekenhuis betaalt.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Elk jaar maken zorgverzekeringen en ziekenhuizen afspraken over het bedrag dat betaald moet worden voor de verwachte zorg die geleverd gaat worden aan de klanten van de zorgverzekering. De onderhandelingen tussen CZ en het ziekenhuis  lopen spaak op een miljoen euro. Volgens de verzekering hoeven hun klanten niet te vrezen dat ze volgend jaar niet bij het ziekenhuis aan kunnen kloppen voor hulp.

CZ en het Albert Schweitzerziekenhuis kunnen het niet eens worden over één miljoen euro. Volgens CZ klinkt het als veel geld, maar met een omzet van 8 miljard per jaar, valt dat voor hen wel mee. Het Albert Schweitzerziekenhuis vindt het jammer dat de zorgverzekering niet makkelijker over de burg komt. 

Zij hebben meer geld nodig, omdat ze de laatste jaren meer werk verzetten en de zorg duurder is geworden. Met de andere zorgverzekeringen is het ziekenhuis er al wel uitgekomen.

Lees ook

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.

OPMA

Op Pad Met Ad: Dordt in Stoom wil nieuwe koers varen: ‘Jongeren meer trekken’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad staat Dordt in Stoom centraal. Het tweejaarlijks evenement keert terug in de Dordtse binnenstad. Voormalig raadslid en wethouder Marco Stam is vrijwilliger bij de organisatie en vertelt hoe er nu al naar de toekomst van het evenement wordt gekeken. “We willen vanuit de traditie naar meer moderne techniek, zodat je meer jongeren en bedrijven kan betrekken.”

politie PI gevangenis.png

Pakketjes over muur Dordtse gevangenis gegooid

Twee pakketjes zijn zondag over de muren van de PI Dordrecht gegooid. Na een melding hierover hebben de medewerkers direct onderzoek gedaan.