gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ziekenhuis niet op nummer 1

Het Albert Schweitzer Ziekenhuis zal dit jaar niet op nummer 1 eindigen van de ranglijst van het AD. Deze voorspelling deed de nieuwe voorzitter van de Raad van Bestuur, Peter van der Meer in een uitzending van In Gesprek Met van RTV Dordrecht.

Peter Tromp |  | Aangepast op
“We zijn een Top 10 ziekenhuis, daar ben ik van overtuigd. De kans dat je drie keer nummer 1 wordt is wel heel klein.” Volgens Van der Meer is een 1e plaats geen doel op zich, “maar wel heel prachtig voor de moraal van de medewerkers.”

Peter van der Meer is nu ruim een maand in dienst bij het ASZ. Hij werkte in ziekenhuizen in Amsterdam en Den Haag en noemt het werken voor een ziekenhuis in een middelgrote stad een enorme uitdaging. Of hij veranderingen gaat aanbrengen in het ziekenhuis wil hij nog niet zeggen. “Ik zie wel dat er een aantal opgepoetste pareltjes zijn, waarvan we nu nog niet zeggen dat we dat fantastisch doen.”

Het hele gesprek is komende maandagavond te zien op RTV Dordrecht.

Lees ook

merwedelingelijn01

Geen treinen tussen Dordrecht en Sliedrecht tot einde van de ochtend

Op het spoor tussen Dordrecht en Sliedrecht reden donderdagochtend geen treinen. Dit kwam door een stroomstoring, meldde ProRail.

parkeerplaats

Parkeergarage per direct dicht, auto's moeten zo snel mogelijk weg

De parkeergarage Visstraat in de Dordtse binnenstad is per direct gesloten. De gemeente heeft dat besluit genomen na een inspectie vrijdagmiddag.

rja1988-lingerie-2439134

Vijf sekswerkers gevonden bij controle op illegale prostitutie

Een burgerlijk interventieteam heeft tijdens een regionale controle in Sliedrecht op twee adressen illegale prostitutie vastgesteld. De controle was eind juli na meldingen van inwoners en samenwerkingspartners.

Geschiedenis PPD brug

Een brug met grootse plannen: de geschiedenis van de Papendrechtsebrug

Vóór 1967 was het de normaalste zaak van de wereld: wie de Beneden-Merwede oversteekt, stapt aan boord van de veerboot. Nu, bijna 59 jaar later, is de Papendrechtsebrug niet meer weg te denken uit onze streek. Nu de brug er dan echt uit ligt, gaan we terug naar de tijd dat er nog helemaal geen brug was en vragen Rijkswaterstaat historicus Jeroen Gijselhart: waarom is de Papendrechtsebrug eigenlijk ooit gebouwd?

aszsli artikelfoto

Meer ziekenhuiszorg in Sliedrecht vanwege Papendrechtsebrug: 'Veel makkelijker'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis gaat meer zorg aanbieden op hun locatie in Sliedrecht tijdens de sluiting van de Papendrechtsebrug. Zo hoopt het ziekenhuis dat minder patiënten uit de Alblasserwaard en Vijfheerenlanden naar Dordrecht moeten reizen tijdens de werkzaamheden. “Het is voor de patiënt dan veel makkelijker om hiernaartoe te komen”, aldus Peta Bennis, afdelingshoofd van het ziekenhuis.

streetviewmaps

Indringer steelt kleding van Dordtse voetbalclub

Een man is vorige week woensdag binnengedrongen bij VV Wieldrecht in Dordrecht, meldt de Dordtse politie woensdag op Instagram. De man heeft kledingstukken van de voetbalvereniging meegenomen.