gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ziekenhuis niet op nummer 1

Het Albert Schweitzer Ziekenhuis zal dit jaar niet op nummer 1 eindigen van de ranglijst van het AD. Deze voorspelling deed de nieuwe voorzitter van de Raad van Bestuur, Peter van der Meer in een uitzending van In Gesprek Met van RTV Dordrecht.

Peter Tromp |  | Aangepast op
“We zijn een Top 10 ziekenhuis, daar ben ik van overtuigd. De kans dat je drie keer nummer 1 wordt is wel heel klein.” Volgens Van der Meer is een 1e plaats geen doel op zich, “maar wel heel prachtig voor de moraal van de medewerkers.”

Peter van der Meer is nu ruim een maand in dienst bij het ASZ. Hij werkte in ziekenhuizen in Amsterdam en Den Haag en noemt het werken voor een ziekenhuis in een middelgrote stad een enorme uitdaging. Of hij veranderingen gaat aanbrengen in het ziekenhuis wil hij nog niet zeggen. “Ik zie wel dat er een aantal opgepoetste pareltjes zijn, waarvan we nu nog niet zeggen dat we dat fantastisch doen.”

Het hele gesprek is komende maandagavond te zien op RTV Dordrecht.

Lees ook

herdenking essenhof.jpg

Dordrecht herdenkt oorlogsslachtoffers: 'We noemen hun namen uit respect'

De eerste dagen van mei staan in het teken van de Tweede Wereldoorlog. We herdenken met het hele land op 4 mei om 20:00 alle slachtoffers die zijn gevallen tijdens de oorlog. In Dordrecht vond zondagavond al een herdenking plaats, op begraafplaats Essenhof.

Plucheplakkers

De Plucheplakkers blikken terug op het seizoen van FC Dordrecht

FC Dordrecht is klaar voor dit seizoen. De mannen van trainer Dirk Kuyt eindigen als de nummer tien van de Keuken Kampioen Divisie. Voor het eerst sinds twee seizoenen spelen De Schapenkoppen geen nacompetitie. Daarom beschouwen De Plucheplakkers het Dordtse voetbaljaar na.

archieffotopolitie.png

Explosie in hal zwembad: twee tieners (13 en 15) aangehouden

De politie heeft twee tieners opgepakt voor een explosie in de entreehal van zwembad de Fakkel in Ridderkerk. Het gaat om twee Rotterdammers van 15 en 13 jaar oud.

adadriaans-siren-5006181.jpg

Schrik in de regio: sirenes getest op 4 mei en dat is niet de bedoeling

Waar we normaal niet opkijken van sirenes op de eerste maandag van de maand, was dat vandaag wel anders. Op 4 mei, de dag van Dodenherdenking, worden de sirenes nooit getest. Toch loeiden ze deze maandag door de regio.

IMG_6740.jpg

Bewegende voorstelling over Tweede Wereldoorlog in dit park: ‘Best een uitdaging’

Op de plek waar in 1940 Duitse parachutisten landden, vertellen jonge theatermakers in een beweeglijke voorstelling hun verhaal. Op 4 en 5 mei is in het Dordtse Weizigtpark ‘Scherpe Sporen’ te zien, een optreden waarin de Tweede Wereldoorlog centraal staat.

PSX_20260504_080936.jpg

Fiets klem onder bedrijfsbus na aanrijding in Krispijn

Een fietser is maandagochtend in botsing gekomen met de bestuurder van een bedrijfsbusje in Dordrecht. De vrouw die werd aangereden is ter plekke nagekeken door ambulancepersoneel.