gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ziekenhuis niet op nummer 1

Het Albert Schweitzer Ziekenhuis zal dit jaar niet op nummer 1 eindigen van de ranglijst van het AD. Deze voorspelling deed de nieuwe voorzitter van de Raad van Bestuur, Peter van der Meer in een uitzending van In Gesprek Met van RTV Dordrecht.

Peter Tromp |  | Aangepast op
“We zijn een Top 10 ziekenhuis, daar ben ik van overtuigd. De kans dat je drie keer nummer 1 wordt is wel heel klein.” Volgens Van der Meer is een 1e plaats geen doel op zich, “maar wel heel prachtig voor de moraal van de medewerkers.”

Peter van der Meer is nu ruim een maand in dienst bij het ASZ. Hij werkte in ziekenhuizen in Amsterdam en Den Haag en noemt het werken voor een ziekenhuis in een middelgrote stad een enorme uitdaging. Of hij veranderingen gaat aanbrengen in het ziekenhuis wil hij nog niet zeggen. “Ik zie wel dat er een aantal opgepoetste pareltjes zijn, waarvan we nu nog niet zeggen dat we dat fantastisch doen.”

Het hele gesprek is komende maandagavond te zien op RTV Dordrecht.

Lees ook

nk2026092593A06821

FC Dordrecht stunt tegen Almere City en is zegeloze reeks kwijt

Zes duels op rij had FC Dordrecht niet gewonnen, maar daar kwam vrijdagavond onverwacht verandering in. Aan de Krommedijk trakteerde de ploeg promotiekandidaat Almere City op een nederlaag: 3-2.

paul nuijten

Excuses na vijfde nederlaag op rij FC Dordrecht, ‘alleen woorden zeggen niets’

Trainer Paul Nuijten zegt sorry tegen de naar Oss meegereisde fans van FC Dordrecht. De Schapekoppen leden in Brabant een pijnlijke 3-0 nederlaag, waardoor de ploeg minstens tot zondag hekkensluiter in de Keuken Kampioen Divisie is.

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

drone molenlanden

Hoe moet jouw dorp er in de toekomst uitzien? Zuid-Holland vraagt het aan inwoners

Hoe is het om te wonen in een klein dorp in Zuid-Holland? En wat hebben inwoners nodig om daar prettig te kunnen wonen? De provincie Zuid-Holland onderzoekt dit en roept inwoners op om een enquête in te vullen. Het doel is om te ontdekken hoe kleine dorpen ook in de toekomst leefbaar en aantrekkelijk kunnen blijven.

260608Avondvierdaagse9367

Papendrecht zoekt nieuwe kinderburgemeester, zo kun je solliciteren

Wie wordt de derde kinderburgemeester van Papendrecht? De gemeente zoekt de opvolger van Inaaya Mashal, die na een jaar de ambtsketen gaat overdragen.

de Munt afgesloten 02

Doorgang de Munt afgesloten: grote scheuren in deze muur

De onderdoorgang bij de Munt aan de Doelstraat in Dordrecht is sinds dinsdagmiddag afgesloten. Uit voorzorg zijn hekken geplaatst na een melding van de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid over mogelijke problemen met de stabiliteit van een aangrenzend pand en de bijbehorende muur.