gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ziekenhuis reageert: Medicijncontrole is verbeterd

Het Albert Schweitzerziekenhuis in Dordrecht heeft de controle op medicijnverstrekking inmiddels verbeterd. Dat ging namelijk niet goed, erkent bestuursvoorzitter Peter van der Meer.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Het Albert Schweitzerziekenhuis staat dit jaar op de 25e plek in de AD Ziekenhuis top 100. "Een teleurstellende plek", zegt bestuursvoorzitter Peter van der Meer, "Wij horen thuis in de top 10". Vorig jaar stond het ziekenhuis op de tiende plek. Daarvoor zelfs twee keer op één.Volgens Van der Meer was de controle op de uitgifte van medicijnen niet op orde. In ieder geval niet op hetzelfde niveau als bij de betere ziekenhuizen. Albert Schweitzer heeft inmiddels ingegrepen. De top 100 is gebaseerd op gegevens van vorig jaar. Het ziekenhuis was dus al op de hoogte van de slechtere prestatie.

Het ziekenhuis in Dordrecht had ook relatief veel heropnames. Patienten die na hun vertrek opnieuw opgenomen moeten worden. Volgens Van der Meer is dat aantal ook afgenomen.

Van der Meer feliciteert het Beatrix-ziekenhuis in Gorinchem met de eerste plaats. Albert Schweitzer en Beatrix werken samen.&t=1s

Lees ook

knikkeren

Elise (19) is gekroond tot knikkerkoningin van Noordeloos: 'Daar zeg je geen nee tegen'

In Noordeloos barst deze vrijdagavond een jaarlijkse strijd los: het NK Kuiltje Knikkeren. Al decennialang een traditie in het dorp met heuze knikker-royalty. Elise (19) is dit jaar de knikkerkoningin. ''Dit vergeet ik nooit meer.''

Foto website binnenvaart

Binnenvaart hoopt op nog meer regen voor hoger waterpeil: ‘Elke druppel is er één’

De afgelopen dagen vielen na lange tijd eindelijk weer de eerste regendruppels. Goed nieuws voor de binnenvaart, die veel last heeft van de extreme droogte in Europa. Al maakt één zwaluw nog geen zomer: “We zijn echt in afwachting van nog meer water.”

autotewaternieuwpoort

Porsche belandt in water

Een Porsche is donderdagmiddag te water geraakt in Nieuwpoort. De wagen belandde door nog onbekende oorzaak in het water aan de Buitenhaven.

20220725162648_IMG_1516 (1)

Dordtenaar (28) overleden bij ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Een 28-jarige man uit Dordrecht is maandagmiddag overleden bij een ernstig ongeluk op de A17 bij Moerdijk. Rond vier uur botste zijn bestelbus achterop een vrachtwagen. De snelweg richting Dordrecht was na het ongeluk urenlang afgesloten.

Foto-Hemelpostbrievenbus-van-Hemelpost_-©Kimm-Mulder

Nieuwe Hemelpostbrievenbus biedt troost aan nabestaanden

Op begraafplaats Achterambacht in Hendrik-Ido-Ambacht is een Hemelpostbrievenbus geplaatst bij het Herdenkingsveld. De brievenbus biedt nabestaanden de mogelijkheid om een kaartje, brief of tekening achter te laten voor iemand die zij missen.

PSX_20260805_194332

Kind overleden na aanrijding met bezorgbusje

Een kindje is woensdag overleden na een aanrijding met een bestelwagen in Dordrecht. Het slachtoffer is nog gereanimeerd, maar dat mocht niet meer baten.