gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ziekenhuis reageert: Medicijncontrole is verbeterd

Het Albert Schweitzerziekenhuis in Dordrecht heeft de controle op medicijnverstrekking inmiddels verbeterd. Dat ging namelijk niet goed, erkent bestuursvoorzitter Peter van der Meer.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Het Albert Schweitzerziekenhuis staat dit jaar op de 25e plek in de AD Ziekenhuis top 100. "Een teleurstellende plek", zegt bestuursvoorzitter Peter van der Meer, "Wij horen thuis in de top 10". Vorig jaar stond het ziekenhuis op de tiende plek. Daarvoor zelfs twee keer op één.Volgens Van der Meer was de controle op de uitgifte van medicijnen niet op orde. In ieder geval niet op hetzelfde niveau als bij de betere ziekenhuizen. Albert Schweitzer heeft inmiddels ingegrepen. De top 100 is gebaseerd op gegevens van vorig jaar. Het ziekenhuis was dus al op de hoogte van de slechtere prestatie.

Het ziekenhuis in Dordrecht had ook relatief veel heropnames. Patienten die na hun vertrek opnieuw opgenomen moeten worden. Volgens Van der Meer is dat aantal ook afgenomen.

Van der Meer feliciteert het Beatrix-ziekenhuis in Gorinchem met de eerste plaats. Albert Schweitzer en Beatrix werken samen.&t=1s

Lees ook

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Politie en gemeente: 'Meld vechtvideo's en mishandelingen'

De gemeente Zwijndrecht en de politie roepen scholieren en hun ouders op incidenten met vechtvideo's te melden. In het dorp gaan leerlingen van verschillende middelbare scholen geregeld tegen betaling met elkaar op de vuist en ook worden verschillende tieners in filmpjes mishandeld en vernederd. De burgemeester vindt deze signalen zorgwekkend.

politiestock

Verdachten schietpartij waarbij Dordtenaren gewond raakten langer vast

De politie heeft twee mannen opgepakt na een schietpartij, waarbij twee Dordtenaren gewond raakte. Zij blijven zeker veertien dagen langer vastzitten, meldt de politie.

ijsbaan 9

IJsbaan keert terug naar de Spuiboulevard: 'een verrijking voor onze stad'

Dordrecht krijgt ook deze winter een ijsbaan in de binnenstad. Net als afgelopen jaar komt de ijsbaan aan de Spuiboulevard. Na het succes van afgelopen jaar hebben initiatiefnemers Leo Pap en Maurice Sleicher besloten tot een herhaling van dit evenement.

luchtfotograaf Luke Verschoor

Luke Verschoor maakt fotografiedroom waar op La Palma: ‘Dit is toch gewoon next level’

Het was een droom die al langer in zijn hoofd zat: naar La Palma om onder een van de donkerste sterrenhemels van Europa een meteorenzwerm te fotograferen. Deze zomer kon astrofotograaf Luke Verschoor uit Nieuw-Lekkerland het eindelijk waarmaken. Samen met een vriend reisde hij naar het Spaanse eiland om de Perseïden vast te leggen.

IMG_7827

3D-spel moet kinderen enthousiasmeren voor molenaarsberoep: 'We hebben nieuwe mensen nodig'

Een spel om kinderen te enthousiasmeren voor het beroep van molenaar. Molenstichting SIMAV doet met het educatieve project ‘Waar is de Molenaar’ een gooi naar de Vriendenloterij Molenprijs 2026. Als de stichting de prijs wint, ligt 50.000 euro in het verschiet: een bedrag dat de stichting goed zou helpen bij het in stand houden van de molens in de Alblasserwaard.

nk20260911NKS03692

FC Dordrecht verspeelt voorsprong en gaat voor vierde keer op rij onderuit

FC Dordrecht heeft op bezoek bij FC Eindhoven voor de vierde keer op rij een wedstrijd verloren. In de lichtstad kwamen de Schapekoppen nog wel op voorsprong, maar moest het in de tweede helft, mede door een rode kaart van Bjorn Hardley, het onderspit delven: 2-1.