Dordrecht, Netherlands

Ziekenhuis reageert: Medicijncontrole is verbeterd

Het Albert Schweitzerziekenhuis in Dordrecht heeft de controle op medicijnverstrekking inmiddels verbeterd. Dat ging namelijk niet goed, erkent bestuursvoorzitter Peter van der Meer.
Peter Tromp | 3 november 2017 13:04 | Aangepast op 3 november 2017 13:04
Het Albert Schweitzerziekenhuis staat dit jaar op de 25e plek in de AD Ziekenhuis top 100. "Een teleurstellende plek", zegt bestuursvoorzitter Peter van der Meer, "Wij horen thuis in de top 10". Vorig jaar stond het ziekenhuis op de tiende plek. Daarvoor zelfs twee keer op één.Volgens Van der Meer was de controle op de uitgifte van medicijnen niet op orde. In ieder geval niet op hetzelfde niveau als bij de betere ziekenhuizen. Albert Schweitzer heeft inmiddels ingegrepen. De top 100 is gebaseerd op gegevens van vorig jaar. Het ziekenhuis was dus al op de hoogte van de slechtere prestatie.

Het ziekenhuis in Dordrecht had ook relatief veel heropnames. Patienten die na hun vertrek opnieuw opgenomen moeten worden. Volgens Van der Meer is dat aantal ook afgenomen.

Van der Meer feliciteert het Beatrix-ziekenhuis in Gorinchem met de eerste plaats. Albert Schweitzer en Beatrix werken samen.&t=1s

Meest gelezen

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Redactie Streek 56 | 20 aug 2025 10:54

Let op: A16 komend weekend deels dicht bij Ridderkerk

Redactie Streek 56 | 22 aug 2025 15:00

Lees ook

Zondag op TV Dordrecht: benefietconcert Trinitatiskapel

Deze zondag is op TV Dordrecht het Trinitatiskapel benefietconcert van 5 juli te zien. Diverse music...

Geen mobieltjes in kleedkamers? Bij deze club weten ze niet beter

Wat is het effect van een verbod op mobieltjes in voetbalkleedkamers? Bij VV Papendrecht zullen ze e...

Wielrenners halen geld op en schenken kleding aan EHBO’ers

Het wielercomité in Papendrecht heeft dit jaar een grote stapel jassen en polo’s gedoneerd aan de lo...

Let op: A16 komend weekend deels dicht bij Ridderkerk

De A16 van knooppunt Ridderkerk naar knooppunt Terbregseplein is vanaf vrijdagavond 20.00 uur dicht ...

Lotte van Drunen klaar voor thuiswedstrijd: ‘Er doen zeker namen mee, maar ik ben ook een naam’

“Ik wil laten zien wat ik kan”, vertelt Lotte van Drunen (18) uit Sliedrecht over de motorcross-manc...

Mobiel geweerd uit kleedkamer: deze voetbalclub doet het

Voetbalvereniging Papendrecht verbiedt het gebruik van mobiele telefoons in de kleedkamers. Volgens ...