gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ziekenhuis vijfde bij gastvrijheidsverkiezing

De vestiging Dordwijk van het Albert Schweitzerziekenhuis is vijfde geworden bij de verkiezing voor de Gastvrijheidszorg Award 2016. Vorig jaar stond het ziekenhuis nog op de derde plek.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De winnaars zijn woensdagavond bekendgemaakt in Amsterdam. Voor de prijs waren vijf ziekenhuizen, vijf GGZ-instellingen en tien zorgcentra genomineerd. In iedere categorie is een award uitgedeeld. De instellingen ontvangen sterren die de mate van gastvrijheid uitdrukken. Dordwijk en de vestiging in Zwijndrecht hebben vier van de vijf sterren.


De award is onderdeel van een waarderingssysteem om de gastvrijheidszorg in zorginstellingen te meten. Het doel is om management, medewerkers en patiënten inzicht te geven in het gastvrijheidsbeleid en in de praktische uitvoering daarvan om de kwaliteit van leven en het welzijn van cliënten en patiënten te verbeteren.


De verkiezing wordt onder andere georganiseerd door een aantal vakbladen voor medewerkers in de zorg.

Lees ook

TukTuk tours - Pieter van Loon

Een elektrische tuktuk om de Dordtse binnenstad te bewonderen: ‘Het roept veel enthousiasme op’

Toeristen rondrijden in een tuktuk om zo de parels van Dordrecht te laten zien. Dat is wat vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon vanaf woensdag officieel in zijn vrije uurtjes gaat doet. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren.

nacbredacamera

Middenstip gestolen en vuurwerk in uitvak in aanloop naar wedstrijd FC Dordrecht-NAC Breda

De middenstip van het hoofdveld van FC Dordrecht is in de nacht van donderdag op vrijdag ontvreemd. Ook is vuurwerk aangetroffen in het uitvak van het stadion, meldt de Dordtse club aan deze streekomroep.

fotoartikelelektrischedriewieler

Na sluiting van de Papendrechtsebrug vindt deze bakker een oplossing op drie wielen

Sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug moeten weggebruikers op zoek naar alternatieven. Dat geldt ook voor Bakkerij Vlot uit Papendrecht, die bij tientallen klanten en bedrijven in Dordrecht bezorgt. Die vond de bakkerij in een opvallend voertuig: een elektrische driewieler die mee kan op de pont tussen Papendrecht en Dordrecht.

foto wim

Gemeente start onderzoek naar verwarmingsprobleem Rivierenplein: 'Heel zorgelijk'

Het gemeentebestuur van Dordrecht laat onderzoek doen naar de verwarmingsproblemen in een flat bij het Dordtse Rivierenplein. Al acht maanden zitten flatbewoners daar zonder werkende verwarming en dat is zorgelijk, vindt wethouder Wim van der Kruijff: “Ouderen in de kou wil natuurlijk niemand en we voelen echt de urgentie.”

Rita en Els foto 2

Rita (73) en Els (68) hebben misschien wel het mooiste uitzicht op de afgesloten brug

Vanaf hun balkon hebben Rita van Zelm (73) en Els Alderlieste (68) misschien wel het meest spectaculaire uitzicht op alles wat er rondom de werkzaamheden van de Papendrechtsebrug gebeurt. Zij zijn bewoners van appartementencomplex Huys de Merwede in Papendrecht, pal aan de rivier.

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.