gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ziekenhuisbezoek moet eerder weg

Ziekenhuisbezoek moet ’s avonds voortaan een uur eerder weg. In de ochtend mag er nog maar één naaste langskomen, maar wel een uur langer. Volgens het ziekenhuis krijgen patiënten dan meer rust om te herstellen.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De verandering van de bezoekuren was enige tijd geleden al aangekondigd. Nu zijn de exacte bezoektijden bekend. Tussen 10.00 uur en 13.00 uur mag de patiënt één bezoeker ontvanger die bij het ziekenhuis staat geregistreerd als contactpersoon. Tussen 15.00 uur en 20.00 uur mogen twee mensen tegelijkertijd op viste komen.


Op een aantal afdelingen blijven de bezoektijden ongewijzigd. Dan gaat het onder andere om Intensive Care, Hartbewaking en Kinderafdeling.


Het Albert Schweitzerziekenhuis voerde eind vorig jaar verruimde bezoektijden in. Het ziekenhuis kreeg positieve reacties. Het langdurig op bezoek hebben van familie en naasten zou het herstel bevorderen en familie zou zo meer informatie krijgen van verplegers en artsen. Toch zouden enkele tientallen mensen hebben geklaagd over te weinig rust. Artsen en verplegers vinden dat ze te weinig tijd hebben om hun werk te doen waar ze geen bezoekers bij in de buurt willen hebben.


De nieuwe bezoektijden gaan 1 augustus in en gelden in het Albert Schweitzerziekehuis in Dordrecht (Dordwijk) en Zwijndrecht.

Lees ook

e6dc5178-950f-4be5-ab72-dbb9a069de40

Man botst tegen lantaarnpaal op dijk en raakt zwaargewond

Een scooterrijder is zondagnacht op een lantaarnpaal geklapt in Zwijndrecht. Daarbij raakte hij zwaargewond.

PSX_20260615_133225

Slachtoffer van 'steekpartij' op opvangboot blijkt zichzelf verwond te hebben

De 32-jarige man die maandag zwaargewond raakte bij de steekpartij op de opvangboot voor vluchtelingen in Hendrik-Ido-Ambacht heeft dat zelf gedaan. Dat meldt de politie. Na grondig onderzoek zou zijn gebleken dat de man zichzelf heeft verwond.

Screenshot_20260629_104001_Instagram

Opvallend stormfilmpje: vlaggenmast naar de bliksem door onweer

De zware onweersbuien dit weekend zorgden op verschillende plekken in onze streek voor schade. In Hardinxveld-Giessendam was de bliksem ingeslagen in een vlaggenmast, die daardoor vlam vatte. De lokale brandweer deelt op Instagram de bijzondere beelden.

yv202662293A08770

Eerste training FC Dordrecht op de dag van afscheid Kuijt: ‘Via de voordeur naar buiten’

Op de dag dat FC Dordrecht weer terug op het trainingsveld was, nam hoofdtrainer Dirk Kuijt afscheid aan de Krommedijk. De deal is namelijk rond: Kuijt gaat als assistent-trainer bij zijn oude club Fenerbahçe aan de slag. “Dat is dan ook de voetballerij, dan moet je weer doorschakelen.”

businkbrandvaartuig

Pleziervaartuig in brand op Dordtsche Kil, opvarenden nagekeken door ambulancepersoneel

Op het water van de Dordtsche Kil heeft vrijdagochtend een pleziervaartuig in brand gestaan. De opvarenden zijn nagekeken door ambulancepersoneel, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

foto de brug 3 juli

Met lampen, slagbomen en een miniatuurbrugklep wordt hier de nieuwe bediening van de Papendrechtsebrug al getest

De technische installatie van de Papendrechtsebrug wordt in een bedrijfspand in Alblasserdam al volop getest. Op deze manier kunnen eventuele storingen en andere problemen van tevoren al worden opgelost, om zo de kans op problemen in de praktijk te verkleinen.