Dordrecht, Netherlands

Zingend Nederlands leren

Samen Nederlandse popliedjes zingen, dat moet verbinden en je de taal aanleren. Daarom wordt er vanavond een zangavond voor alle Dordtenaren georganiseerd in het Da Vinci College Educatie aan de Karel Doormanweg.
Petra Scheurwater | 6 september 2017 11:54 | Aangepast op 6 september 2017 11:54
In het kader van de Week van de Alfabetisering organiseert de school samen met de Bibliotheek Aanzet en Randy Derkhof van het Ukulele Orchestra Dordrecht een zangavond. Vanaf 19:45 uur staat de koffie klaar, maar de avond begint om 20:15 uur.

De avond is voor Dordtenaren die Nederlands spreken en nog niet. Volgens het Da Vinci College Educatie leer je de taal niet alleen in de schoolbanken, maar juist tijdens informele, gezellige activiteiten waar ontmoeten centraal staat.

Lees ook

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...