Dordrecht, Netherlands

Zo beleeft Dordrecht een tropische zomerdag

De temperatuur steeg donderdag naar 30 graden. Reden voor RTV Dordrecht om te bekijken wat Dordtenaren op zo´n tropische dag doen.
Nynke Cuperus | 6 augustus 2020 17:35 | Aangepast op 6 augustus 2020 17:35
Mazzelaars zochten verkoeling in de Dordtse wateren, maar bouwvakkers werkten gewoon hard door in de brandende zon. Een stel heeft donderdag uitgekozen als hun trouwdag en is dar heel blij mee. “Ja fantastisch hè, beter dan de regen”, zegt de bruid. Op de vraag of de bruidegom het niet warm heeft in zijn pak, antwoord hij lachend: “Uhm…geen commentaar.”

Ook een meneer op de fiets klaagt niet over de temperatuur. “Ja, lekker hoor. Heerlijk weer om te fietsen. Gewoon rustig aan blijven doen en lekker ontspannen”, adviseert hij anderen.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Weer levenslang geëist tegen ‘Lucky’, die afwezig was bij hoger beroep na inslikken scheermes

Het Openbaar Ministerie ziet het als typerend gedrag voor moordverdachte ‘Lucky’: hij wordt boos als...

Moordverdachte ‘Lucky’ slikt scheermes in vlak voor hoger beroep

Moordverdachte Minh V., alias ‘Lucky’, is maandagochtend niet verschenen bij zijn hoger beroep, na h...

Dubbel pech op deze snelweg: in beide richtingen ongeluk gebeurd

Het was op de A15 tussen Hardinxveld-Giessendam en knooppunt Gorinchem maandagochtend al vroeg erg d...

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...